Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Nisam vam se pohvalila da u 8 mj idemo na more..uspijela sam nam uhvatit apartman 😍 jedva čekam 🤭🏖️

    Bravo Anči..to se traži..🍻🎉

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Maus

    Cure moje ja upravo osjetila implataciju što je skroz nemoguće jer danas mi tek prvi dan nakon transfera trodnevnog embrija. Znam kako izgleda implatacija jer sam ju osjetila u uspješnom postupku kad sam imala blastocistu ali tada sam ju osjetila treci dan od transfera.

    Kako izgleda implantacija? Ja mislim da ja to nisam JOŠ doživjela.. 🙄

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Linda86

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Sani odlicna brojka, neka ih se sto vise oplodi, a sada u zasluzeni odmor za vikend 😊
    Anci super za more. Koje mjesto si zapikirala? Nadam se da cete se opustiti i nauzivati i biti spremni za jesen 🤗

    '86., AMH 8 pmol/L, FSH 13; '83., savrsen
    1. IVF stimulirani u 10/21. ➡️ 4 js, ET 2x3dn; beta hcg 14dnt 42.8; 16dnt 196; 18dnt 695; 20dnt 1933; 22dnt 3648 ➡️ smedarenje, bolovi, hitni gin. prijem 6+1: UZ- ektopicna (beta 21210), lpsc salpingektomija, nema 🐧
    2. IVF stimulirani u 3/22. ➡️ 6 oplodenih, ET 2x3dn ➡️prokrvarila 12dnt, nema 🐧
    Prirodna trudnoca, jednojajcane blizanke rodene s 35+4/7tt u 12/2022❤️❤️

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1120

    Prijavi adminu

    Sani88 odlican broj 🥳 🙏🏻 da se sto vise oplodi 😘
    Anci uzivajte na moru i hvala ti za otvaranje nove teme 🥰😘

    Ja '88., mm '78.
    2018. - Petrova - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. Petrova - 1. IVF - 16 js -> 2 bc, ET 2 bc ❌
    4/22 Petrova - 2. IVF -13 js -> 4 bc; ET 1 bc ❌, 7/22 FET 🐧 ❌, 10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 Sv. Duh 3. IVF- 8 js -> 4 bc
    ET 1 bc ❌, 7/23 FET 🐧 ❌
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    6/24 FET 🐧🐧 beta 14.dpt 4534, ❤️ 💔

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Linda86

    Sani odlicna brojka, neka ih se sto vise oplodi, a sada u zasluzeni odmor za vikend 😊
    Anci super za more. Koje mjesto si zapikirala? Nadam se da cete se opustiti i nauzivati i biti spremni za jesen 🤗

    Sv. Filip i Jakov 😍🏖️ bas sam uzbudena, ovo nam je prvi put da idemo zajedno na more..a i danas sam skuzila da je termin, taman kad su mi plodni dani 🙈 pa ćemo provjerit djelovanje klomifena 😂

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Panda.

    Panda.

    Broj poruka: 768

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Linda86

    Sani odlicna brojka, neka ih se sto vise oplodi, a sada u zasluzeni odmor za vikend 😊
    Anci super za more. Koje mjesto si zapikirala? Nadam se da cete se opustiti i nauzivati i biti spremni za jesen 🤗
    Sv. Filip i Jakov 😍🏖️ bas sam uzbudena, ovo nam je prvi put da idemo zajedno na more..a i danas sam skuzila da je termin, taman kad su mi plodni dani 🙈 pa ćemo provjerit djelovanje klomifena 😂

    Anči samo se ti nama odmori i nauživaj! Možda bude i produktivan odmor. 🤭 U Sv. Filip i Jakovu je super i taman u Biogradu možeš malo u noćni život. Nisi sigurno pogriješila s izborom. 👌🥰😘

    🙋‍♀️'88 - PCOS, 🙋‍♂️'91 - OAT
    KBC Split
    12/2021 - ICSI stimulirani ➡️ 2🥚, ET 2 dvodnevna ❌
    4/2022 - ICSI stimulirani ➡️ 15🥚- 3
    6/2022 - FET🐧❌
    7/2022 - FET 🐧❌
    10/2022 FET 🐧 - biokemijska ❌
    Repromed
    06/2023 - ICSI ➡️ 9 🥚, ET 1 morula, 🐧🐧
    Beta 12.dnt 134, 14.dnt 343; stiže nam 💗

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Rainbow, ja sam ti kako koji dan, nekad super i puna energije i ima me svigdi, a neke dane katastrofa, glavobolje, mučnine, slabost itd 😂 A žgaravice su mi svakodnevna pojava 😂 
    Neeee, nemamo baš puno stvari, sad u 7 mj budemo počeli sređivat malo sobu i vidjet za komodu neku da kupimo i tak, polako ćemo počet. 🙈😊 
    Kako se mi ti osječaš? 😊

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    ❤️J_0209_b😺

    Maus

    Cure moje ja upravo osjetila implataciju što je skroz nemoguće jer danas mi tek prvi dan nakon transfera trodnevnog embrija. Znam kako izgleda implatacija jer sam ju osjetila u uspješnom postupku kad sam imala blastocistu ali tada sam ju osjetila treci dan od transfera.
    Kako izgleda implantacija? Ja mislim da ja to nisam JOŠ doživjela.. 🙄

    Znaci u uspješnom postupku treci dan nakon transfera blastice kad bi i trebala biti implatacija ja sam osjetila u maternici takav ubod kao kad vam rade punkciju samo u maternici, tocno moraš taj ubod prodisati. E ja sam tada to povezala s time da se bebica primila. Ali posto sam sada isto to osjetila ali više puta  a prerano je jer mi je tek prvi dan nakon transfera trodnevnog embrija nisam sigurna dali je i onda to bila implatacija možda i nije 

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    ma2013 što nosiš curicu ili djecaka?

  • Avatar Anemona

    Anemona

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Cure moje, hvala vam na podršci 💞
    Žao mi je što ne mogu biti s vama na forumu svaki dan zbog posla, ali mislim na vas 🤗
    Pa da krenem redom:
    Anii208, nisi ti naivna što se tiče doktora, svi se mi nadamo podršci i ohrabrenju. Moja doktorica je inače jako draga i odgovorit će na sva moja pitanja, a ima ih 🙊 možda je imala loš dan pa se tako izrazila/reagirala 🤷 jesu tebi što rekli/dali za prolaktin, tj za snižavanje? Meni je na zadnjem mjerenju bio 1200, prije toga 2x u granicama normale, 300nešto. Moguće da mi je bio povišen zbog primljenih hormona 🤷
    Linda86, uz druge doktore se ne osjećam baš ugodno i sigurno, većinom samo odrade folikulometriju na brzinu bez objašnjenja 😏 što se tiče posla, kod nas ga je jaaako teško pronaći, i zato se svi bojimo za svoj. Hvala ti na podršci 🤗 tvoja priča je, iako teška, baš divna 😍
    Bejbe2018, razumiješ me za posao. Valjda ćemo uspjeti nekako ishendlati sve 🙃
    Rainbow, dugice draga, čestitam na odličnoj beti i tvoja 2 divna 👶👶💕
    Sunny, nek što prije prođe glupa korona 🤞 hvala ti od srca, ti si također primjer i ohrabrenje ❤

    💑 86'/84'(hipo-hashi, amh28, necroso, TESE)
    1.IVF 10.mj (rekovelle + orgalutran/ovitrelle)
    11/21 aspiracija: 12, 3 🐧💗💗💗
    11/21-histero
    02/22 FET 💗 prirodni+ovitrelle, 💔
    06/23 FET 💗💗 prirodni 💔
    "Misli dobro, pa će dobro i biti" 🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.