Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Loli88

    Loli88

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Monolena

    Draga Lolli88, baš mi je žao što si dobila takve loše vijesti 🥺. Znam da se osjećaš obeshrabreno. Evo jedna pozitivna istinita priča da te oraspoloži. Jedna moja jako draga prijateljica, doduše starija od tebe 4 il 5 godina, isto tako tako otkrila da je u predmenopauzi, AMH otprilike kao tvoj. Doktor joj je rekao isto da će ići na prirodni MPO. I ostala je trudna od prve! Sad polako ulazi u treće tromjesečje 🙂.

    Hvala na ohrabrenju. Jer polako gubim nadu. Ali sad sam promjenila doktoricu sad sam u Merkuru bila sam u Beta Plus nije mi uspjelo mozda u Merkuru bude vise srece. Ostala su mi 2 stimulirana postupka i jedan prirodni. Ucim kako da to upisem u potpis.  

    👩 34. god. 08/22 nalazi Merkur :Amh 1.1, TSH3-UL 2.83, LH 11.5, FSH 24.9, T 0.8, PRL 156, DHEAS 4.7, SHBG 37.9.
    03/22 postupak ICSI- Menopur, Ovitrelle, Cetrotide - 1 zametak (4 st ) fragmentirani- test negativan

  • Avatar Ms.Marina007

    Ms.Marina007

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    ❤️J_0209_b😺

    Ms.Marina007

    Stigla potvrda, beta <2,3
    Žao mi je.. znam da ti je sad teško..
    Isplači se ako imas potrebu, viči, galami ako hoces..
    Odmori dušu i tijelo.. glavu goree.. 💪😘

    Hvala, idemo dalje samo malo da se napunimo pozitivom. 😏

    💃34god, AMH 2.8 pmol/l, ostalo 🔝
    🕴️33god, 🔝
    10/21 prirodna trudnoća, spontani u 10 tj💔
    1.IVF Sv.Duh 05/22 1 folikul, 1 🥚, ET 06/22beta 24.06 ❌
    2.IVF Sv.Duh 4/23 4 folikula, 3🥚, ET 2 četverostanična 21.04. Beta 05.05❌
    3.IVF prirodni ciklus 22.05 🥚, 24.05. ET 🍀. Beta 07.06. ❌
    To be continued...

  • Avatar Ms.Marina007

    Ms.Marina007

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.

    Pozdrav Loli, u sličnoj smo situaciji. Ja sam sad stimuliranim dobila jedan jedini folikul, koji je nekim čudom bio ocista i oplodila se, beta danas negativna. Pribrati se i krećemo ponovno. Ne odustajemo do AMH 0,0 💪 a možda ni tad 😁

    💃34god, AMH 2.8 pmol/l, ostalo 🔝
    🕴️33god, 🔝
    10/21 prirodna trudnoća, spontani u 10 tj💔
    1.IVF Sv.Duh 05/22 1 folikul, 1 🥚, ET 06/22beta 24.06 ❌
    2.IVF Sv.Duh 4/23 4 folikula, 3🥚, ET 2 četverostanična 21.04. Beta 05.05❌
    3.IVF prirodni ciklus 22.05 🥚, 24.05. ET 🍀. Beta 07.06. ❌
    To be continued...

  • Avatar Loli88

    Loli88

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ms.Marina007

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.
    Pozdrav Loli, u sličnoj smo situaciji. Ja sam sad stimuliranim dobila jedan jedini folikul, koji je nekim čudom bio ocista i oplodila se, beta danas negativna. Pribrati se i krećemo ponovno. Ne odustajemo do AMH 0,0 💪 a možda ni tad 😁

    Zao mi je sta je beta negativna ali drzim ti fige za sljedeci put da bude pozitivna. 😊

    👩 34. god. 08/22 nalazi Merkur :Amh 1.1, TSH3-UL 2.83, LH 11.5, FSH 24.9, T 0.8, PRL 156, DHEAS 4.7, SHBG 37.9.
    03/22 postupak ICSI- Menopur, Ovitrelle, Cetrotide - 1 zametak (4 st ) fragmentirani- test negativan

  • Avatar Ms.Marina007

    Ms.Marina007

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Loli88

    Ms.Marina007

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.
    Pozdrav Loli, u sličnoj smo situaciji. Ja sam sad stimuliranim dobila jedan jedini folikul, koji je nekim čudom bio ocista i oplodila se, beta danas negativna. Pribrati se i krećemo ponovno. Ne odustajemo do AMH 0,0 💪 a možda ni tad 😁
    Zao mi je sta je beta negativna ali drzim ti fige za sljedeci put da bude pozitivna. 😊

    Hvala mila, po preporuci ginekologa koristim Q10, Dhea, Omega3 1000, vitamin D 25000 D vital, folacin. Sad ide detoks 1 tjedan samo sokovi voće, povrće. Pa izvaditi nalaze da vidimo šta trebamo popraviti i u nove pobjede. 

    💃34god, AMH 2.8 pmol/l, ostalo 🔝
    🕴️33god, 🔝
    10/21 prirodna trudnoća, spontani u 10 tj💔
    1.IVF Sv.Duh 05/22 1 folikul, 1 🥚, ET 06/22beta 24.06 ❌
    2.IVF Sv.Duh 4/23 4 folikula, 3🥚, ET 2 četverostanična 21.04. Beta 05.05❌
    3.IVF prirodni ciklus 22.05 🥚, 24.05. ET 🍀. Beta 07.06. ❌
    To be continued...

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.

    Znam da je tesko cuti takve vijesti, ali treba probati dokle god ima jajnih stanica. Sretno na Merkuru 🍀💕

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Loli88

    Sunny_🐣

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.
    Dobro nam dosla i sto prije otisla trudna 🥰 tvoji nalazi govore da ti je ostalo jos malo jajnih stanica. To samo znaci da ne cekas nego odmah krenes u postupak. Ako cete ici na prirodne postupke onda mozes ici svaki mjesec. Treba ti jedna dobra stanica ❤️ vjerojatno ce trebati par mjeseci da je ulovite, ali na forumu imamo puno cura koje su sa niskim AMH rodile zive i zdrave bebice 🥰 budes i ti, samo se naoruzaj strpljenjem i zivcima jer doktori znaju imati svakakve komentare. Gdje si u postupku?
    Hvala puno na pozitivnim rjecima. Sad sam krenula prvi put u Merkur. Bila sam dva puta u Beta Plus poliklinici. U Beta Plus su mi rekli da imam slabu rezervu i losi kvalitetu jajnih stanica. Prirodno dobijem jednu stanicu.

    Za kvalitetu probaj jos i svjezu maticnu mlijec od pcelara. 🐝🍯

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Loli88

    Monolena

    Draga Lolli88, baš mi je žao što si dobila takve loše vijesti 🥺. Znam da se osjećaš obeshrabreno. Evo jedna pozitivna istinita priča da te oraspoloži. Jedna moja jako draga prijateljica, doduše starija od tebe 4 il 5 godina, isto tako tako otkrila da je u predmenopauzi, AMH otprilike kao tvoj. Doktor joj je rekao isto da će ići na prirodni MPO. I ostala je trudna od prve! Sad polako ulazi u treće tromjesečje 🙂.
    Hvala na ohrabrenju. Jer polako gubim nadu. Ali sad sam promjenila doktoricu sad sam u Merkuru bila sam u Beta Plus nije mi uspjelo mozda u Merkuru bude vise srece. Ostala su mi 2 stimulirana postupka i jedan prirodni. Ucim kako da to upisem u potpis.

    Draga Loli, ne daj se! 💪 Mlada si i uz pravog doktora rodit ćeš. Nekad imam osjećaj da su ti doktori prenegativni samo da kad uspijemo onda su oni čudotvorci. Ma mani se takvih nadrilijecnika. Odi  ti fino kod Šimica u polikliniku ivf. Za njih sam čula da dobro rade a možeš i preko hzzo samo je gužva. Pa danas postoje lijekovi koje žene vraćaju iz menopauze. Samo jako 💚

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Loli88

    Bokic drage moje.Bas sam tužna i mislim da cete mi Vi biti potpora. Bila sam kod doktorice na pregledu pogledala mi je nove nalaze i rekla mi je da sam po nalazima pred menopauzu. Napisala potpis neznam dali ga vidite sa novijim nalazima. Rekla mi je doktorica da cemo pokusati u 8 mjesecu na prirodni MPO ali da nema bas puno nade. Sta bih mogla koristiti od vitamina da bar malo nekako ojacam te jajne stanice? Hvala Vam puno.

    Ja sam imala visok amh i nismo mogli dobiti zdravu stanicu niti embrij za transfer. Cak mi jednom bio jedan jedini folikul i to prazan s menopurom.  Je bitan amh, ali bitnije je da vam pogode terapiju. Ni jedan doktor nece rec ja sam kriv, vecinom oni rade na srecu pa ako upali...a mi gubimo vrijeme. Pametno je to sto ste promijenili ako negdje ne ide onda probaj drugdje. Tako sam ja napravila i uspjelo mi od prvi, ali moram te razocarati ja sam pobjegla s Merkura ili VV....mislim da je to ista bolnica. Nadam se da ceš ti imati više sreće.

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Kacusha dali je skup ta maticna mliječ? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.