Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Evo mene s transfera. Nisam skuzila biologicu kad me zvala rekla je da je 6stanicni a ja cula 4stanicni. DANAS TRECI DAN JE 12STANICNI. Ne znam kud je ubrzao i dali je to dobro, ali držite mi fige. Doktor Škvorc je došao s godišnjeg samo da bi bio prisutan, i hvala mu na tome.

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Hvala vam cure na riječima podrške ❤❤❤
    Jedino što me zabrinjava, s obzirom da su svi naši smrzlići iz istog postupka dal je moguće da će onda nedaj Bože svi biti takve sudbine 😔 Ako me razumijete o čemu ja razmišljam.
    Volim okrenuti brda i doline da dođem do zaključka pa mi mozal radi sto na sat 🙈

    Ne mora bit..svaki spermić i svaka stanica su drukčiji..sigurna sam da će bit bebica kod tebe 🤞🏻🤗

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    dreamer ❤

    Hvala vam cure na riječima podrške ❤❤❤
    Jedino što me zabrinjava, s obzirom da su svi naši smrzlići iz istog postupka dal je moguće da će onda nedaj Bože svi biti takve sudbine 😔 Ako me razumijete o čemu ja razmišljam.
    Volim okrenuti brda i doline da dođem do zaključka pa mi mozal radi sto na sat 🙈
    Ne mora bit..svaki spermić i svaka stanica su drukčiji..sigurna sam da će bit bebica kod tebe 🤞🏻🤗

    🥰🥰

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    ❤️J_0209_b😺

    Anči 💕

    dreamer ❤

    Curke, samo da javim, vadila betu koja je potvrdila da nažalost nije uspjelo 😔
    Vi koje ste duže u svemu ovome i iskusnije nažalost, s obzirom da je navodno s moje strane sve u redu i dobili smo savršene blastice, što može poći po krivu da se ne primi? Ili je to jednostavno sudbina tako odredila? 🤷‍♀️
    Nažalost ja bi rekla da je sudbina 😐 i da tak jednostavno mora bit…i kod mene je ssd zadnji put bio savršen spermij, stanica se super djelila, odlična blastica, endo taman kakav treba bit..sve školski..i još mi doktor na transferu kaze ne vidim razlog da ne uspije…i eto 😐
    Anči..ja sam negdje propustila tvoj zadnji pokušaj.. di je zapelo sa smrzlićima? Od 6 oplođenih?

    Iskreno, nemam pojma, kao ni oni...od tih 6, 4 su se razvijale do trećeg dana, a onda su stale, a dvije su nastavile do blastica..mislim da je kod nas ključan taj treći dan jer onda spermij preuzima ulogu, a kod nas je situacija sa spermijima takva kakva je...

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Cao cure, sretno svima u cekanju i cestitam svima na poz betama😉 jucer sam pisala kako odabrat doktora,danas sam zvala u kbc St i upisali su me na konzultacije(pregled) i odredili mi dr Pecotic, dali je itko od cura kod njega ili netko zna reci kakva su iskustva kod tog dr?


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar Ms.Marina007

    Ms.Marina007

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Maus

    Evo mene s transfera. Nisam skuzila biologicu kad me zvala rekla je da je 6stanicni a ja cula 4stanicni. DANAS TRECI DAN JE 12STANICNI. Ne znam kud je ubrzao i dali je to dobro, ali držite mi fige. Doktor Škvorc je došao s godišnjeg samo da bi bio prisutan, i hvala mu na tome.

    Držim fige 🥰 i čekamo plusić i veliku betu ❤️

    💃34god, AMH 2.8 pmol/l, ostalo 🔝
    🕴️33god, 🔝
    10/21 prirodna trudnoća, spontani u 10 tj💔
    1.IVF Sv.Duh 05/22 1 folikul, 1 🥚, ET 06/22beta 24.06 ❌
    2.IVF Sv.Duh 4/23 4 folikula, 3🥚, ET 2 četverostanična 21.04. Beta 05.05❌
    3.IVF prirodni ciklus 22.05 🥚, 24.05. ET 🍀. Beta 07.06. ❌
    To be continued...

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Maus

    Evo mene s transfera. Nisam skuzila biologicu kad me zvala rekla je da je 6stanicni a ja cula 4stanicni. DANAS TRECI DAN JE 12STANICNI. Ne znam kud je ubrzao i dali je to dobro, ali držite mi fige. Doktor Škvorc je došao s godišnjeg samo da bi bio prisutan, i hvala mu na tome.

    🥳 Pupo 🥳
    Mausice jel znas možda koliko se ceka na stimulirani postupak preko hzzo ako sad odemo na konzultacije kod Škvorca? Zanima me kako sad stoji lista hzzo, nadam se da shvaćaš što pitam 🤣🤣

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Maluma88

    dreamer ❤

    Curke, samo da javim, vadila betu koja je potvrdila da nažalost nije uspjelo 😔
    Vi koje ste duže u svemu ovome i iskusnije

    U normalnim situacijama sex pa si onda trudna - statistika za rani pobačaj je oko 25%. To znači da kod posve zdravih žena 1/4 zametaka ima neku manu zbog koje se ne primi do kraja. Ja sam prije transfera puno ispitivala svog dr. koja ja tajna dobre vs. loše blastice i on je rekao da tu nema odgovora, ali da ako je loša blastica da je bolje da se ni inicijalno ne primi nego da doživiš + samo da se razočaraš malo kasnije…. Doktori cijelo razdoblje do 12. tjedna trudnoće zovu “prirodni probir” i smatraju da će se lošiji zametci sami eleminirat. Tako da ovaj tvoj 1 zametak nikako nije povezan sa ostalima i ostali ne moraju dijeliti njegovu sudbinu. Sigurno si se razočarala (kao što bi svatko), neću reći da budeš pozitivna jer mi je i to glupo (kaj onda negativni ljudi ne bi imali pravo na sreću i bebe), ali ja stvarno 100% od srca ♥️ mislim i nadam se da ćeš uspjeti⭐️ Tako da glavu gore i po dobitni zametak🤞🏻

    Hvala ti na ovim lijepim riječima 🥰

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Maluma88

    ❤️J_0209_b😺

    Jel se koja pikala s heparinom zbog hipera?

    Mene su sestre pikale u bolnici Heparinom (u rame) svaku večer zbog zgrušavanja krvi jer OHSS poremeti d-dimere pa kroz tebe plutaju krvni ugrušci. Kasnije će ti na krvnoj slici provjerit da su se d-dimeri vratili u normalu. Nisam se pikala sama tako da tu nemam ništa pametno za dodat osim da probaš malo zaledit mjesto prije uboda jer se sjećam da taj Heparin pecka.Neka novija istraživanja kažu da je FET i do 10% uspješniji od friškog transfera, tako da nije sve tako crno⭐️Drži se!

    Meni su isto rekli da se pikam navecer,. Pitala sam i svoju seku isto za detalje s obzirom da se ona cijelu trudnoću i 6 tjedana nakon poroda pikala s tim.. hvala ti puno za objašnjenje.. ti si vec doktorirala ovu temu izgleda. Zapravo se veselim kaj idem u fet, da su nam šanse vece za bebolina. Sad samo isčekat mengu..i ove bolove da prođu.. 

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Maus

    Evo mene s transfera. Nisam skuzila biologicu kad me zvala rekla je da je 6stanicni a ja cula 4stanicni. DANAS TRECI DAN JE 12STANICNI. Ne znam kud je ubrzao i dali je to dobro, ali držite mi fige. Doktor Škvorc je došao s godišnjeg samo da bi bio prisutan, i hvala mu na tome.

    Pupoooooo 🎉🎉🎉
    Ne znam puno o tome jel dobro da je 12.stanični..al držim fige da ostaje 9 mjeseci..🥰

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.