Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    dreamer ❤

    Curke, samo da javim, vadila betu koja je potvrdila da nažalost nije uspjelo 😔
    Vi koje ste duže u svemu ovome i iskusnije nažalost, s obzirom da je navodno s moje strane sve u redu i dobili smo savršene blastice, što može poći po krivu da se ne primi? Ili je to jednostavno sudbina tako odredila? 🤷‍♀️

    Nažalost ja bi rekla da je sudbina 😐 i da tak jednostavno mora bit...i kod mene je ssd zadnji put bio savršen spermij, stanica se super djelila, odlična blastica, endo taman kakav treba bit..sve školski..i još mi doktor na transferu kaze ne vidim razlog da ne uspije...i eto 😐

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    Dreamer žao mi je što nije uspjelo. U labu mogu vidjeti samo izgled zametka, a ne i genetski materijal. U oko 90% slučajeva transfer ne uspije zbog lošeg - genetički neispravnog zametka. Nakon prvog neuspješnog transfera najčešće se ne rade dodatne pretrage, ali imaš još puno smrzlića i barem jedan od njih će biti super ❤️❤️❤️ odtuguj, isplači se i dogovori novi transfer 💪
    Monolena koji broj smrzlića! Sve su to blastociste? Svaka čast!

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    Petra i mene nekad zna svrbiti i peckati, ali i pomogne GynoPro. Čekam taj uzv ko ozebli sunce pa ću onda sve ispitati i doktoricu 
    J_Lo ako bude sve u redu, ja planiram raditi Qualified.

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    dreamer ❤

    Curke, samo da javim, vadila betu koja je potvrdila da nažalost nije uspjelo 😔
    Vi koje ste duže u svemu ovome i iskusnije nažalost, s obzirom da je navodno s moje strane sve u redu i dobili smo savršene blastice, što može poći po krivu da se ne primi? Ili je to jednostavno sudbina tako odredila? 🤷‍♀️
    Nažalost ja bi rekla da je sudbina 😐 i da tak jednostavno mora bit…i kod mene je ssd zadnji put bio savršen spermij, stanica se super djelila, odlična blastica, endo taman kakav treba bit..sve školski..i još mi doktor na transferu kaze ne vidim razlog da ne uspije…i eto 😐

    Anči..ja sam negdje propustila tvoj zadnji pokušaj.. di je zapelo sa smrzlićima? Od 6 oplođenih?

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Monolena

    Lijep pozdrav svima! Čestitam svima s pozitivnim betama, i držim fige svima koji će sad uskoro vaditi betu. Ja sam eto u čekanju menstruacije pa da mogu nakon jednog ciklusa pauze (po naputku doktora) ići po svoje eskimiće. Rečeno mi je da su pakirani po dvoje u 4 cijevcice. Iščekivanje je veliko, i koliko jedva čekam, toliko sam i preplašena kako ću prihvatiti ako bude beta opet negativna. Kako sam osoba koja voli imati kontrolu nad svime u životu, tako sam sada pokusala napraviti barem nešto drugačije nego u prvom postupku, pa sam, eto pocela uzimati elenatal, i uplatila akupunkturu (well, what the hell, why not) pa ćemo vidjeti. Ocekujem menstruaciju do kraja tjedna pa onda odmah pripreme za FET


    Jel nisam dobro isčitala tvoj potpis.. ili ne piše gdje ides u postupak? Jesu ti objasnili te pripreme za fet? 
    Vidim da smo praktički u istoj situaciji..ja danas prekidam s utrogestanom, i čekam slijedeci ciklus za fet.. držim nam fige.🤞💪🙏

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope, hvala ti! Da, sve bi trebale biti blastociste. Nadam se da će od svih njih barem jedna odlučiti ostati.

    Ja- '89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-'88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    Dreamer žao mi je❤️... Kaj se tiče neuspjeha, evo curke su ti sve rekle... Nema nekog specijalnog odgovora... Drzi se ❤️!
    Panda vjerujem da je fitilj sve kraci, i ako ti testovi stvaraju dodatan stres, stvarno ih nema smisla raditi. Doći će ponedjeljak 🤞🍀❤️, mi navijamo🥰!
    J_Lo ja sam isto radila Qualified😊...
    Rainbow da, i Gyno Pro sam koristila... Mislim čak na tvoju preporuku😊... Kombinacija Gyno Pro, Omni biotic i Vagisan🙈. 

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Panda.

    Rainbow Hope i Petra30 shvatila sam da mi uzrokuju dodatni stres ti testovi, a ovih dana sam jako osjetljiva. 😅 Zato sam se obuzdala i želim što smirenije dočekati ponedjeljak pa što bude. Spremna na sve. 😊🤭🤗

    Držžom figeee🥰🤞💪🙏

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure na riječima podrške ❤❤❤
    Jedino što me zabrinjava, s obzirom da su svi naši smrzlići iz istog postupka dal je moguće da će onda nedaj Bože svi biti takve sudbine 😔 Ako me razumijete o čemu ja razmišljam.
    Volim okrenuti brda i doline da dođem do zaključka pa mi mozal radi sto na sat 🙈

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Anči, hvala za otvaranje nove teme! Ona je baš bila več usporena. 😊 Neka nam ova tema donese još više uspjeha od prošle! 😊❤️
    Nisam se dugo javljala, al vas čitam. 😊 Ima puuuuuno novih cura, i za svaku od Vas navijam, vesele me vaše crtice, divne bete i super UZV-ovi! 😊🥰
    One koje još nisu uspjele, glavu gore, doći će i vaše vrijeme i svima Vam želim da osjetite ta lupkanja i iščekivanja! 😊 ❤️
    Rainbow draga, jedva čekam tvoj UZV sljedeći tjedan!! 🥰😊 Tvoji testovi i bete su me baš razveselile! 😊
    Ribic, ajme dvije cure! 🥰 Baš divno, nek bude i dalje sve školski!! 😊
    -------------------------
    Ja se nadam da ćemo u pon saznati kaj je dečko il cura, jer zasad se uspješno skrivao/la na svakom UZV-u 😂 
    Puno trudničke prašine vam šaljem! 😊😘✨✨✨✨✨💫💫💫💫💫💫💫💫💫

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.