Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lalaa22222

    Lalaa22222

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala Sani na lijepim zeljama, vrijedi i obrnuto 🤞🤰🤱🏼
    I posebno hvala na preporuci za Repromed, otici cu na konzultacije 😊
    Sto su napravili s JS, zbilja ne znam, taj dio dok je embriologinja opisivala nakon sto sam cula nemamo nista, iskljucila sam se na par sekundu u svoj svijet,  pa kad sam se vratila da je pitam malo detaljnije, nista pametno nisam saznala, vise je ona mene ispitivala koliko god, AMH, FSH i dobro joj je to sve zvucalo i zakljucila je da je problem vjerovatno u terapiji. 

    Poslije par min kad sam bila spremnija vise na razna pitanja, nije mi se vise javljala na telefon 🤦‍♀️😂

    Btw ako znate i za klinike vani da su dobre, spominje se Prag dosta koji mi je cak i najzgodniji jer mi ujak zivi tamo (fun fact - oni su prolazili IVF prije 30 god, posvuda hodali po bijelom svijetu, bili preko 10-ak god u postupcima (kod Asima Kurjaka izmedu ostalog ), odustali i upalilo prirodno prije 20 god, 42 god mislim da je ona tad imala, zelim takvo iznenadenje svim curkama s ove teme koje su odustale nakon puno godina, teskih dg, spontanih i svega drugog, Nikitti, Lucki i ostalima ❤️) 

    Ja 34 g. 2x hysc mioma, AMH 7.2, drugo sve ok
    On, 37 g. tm testisa obostrano krioprezervirano sjeme prije oper. i kemo, teška oligoasthenozoospermia
    Petrova
    1/2022 IVF/ICSI (Oveleap225, Orgalutran, Ovitrelle)
    5 folikula, 4 aspirirano, 0 oplođenih
    Idući postupak 4/2022

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    I da, ja se vracam u vinogradsku. Nemrem docekat hzzo termine u ivf-u tak da cu onda dok je dzabe probat barem jos jedan prirodni i jedan stimulirani u vinogradskoj. Tamo isto ima svojih minusa al cu probat jos. Pa ak dode do faze placanja onda cu gledat di dalje. Imala zakazane konz kod skvorca al otkazala, ne znam, nemam neki feeling. Ja bih na tvom mjestu otisla u repromed na konz i da vidis kak ce ti to sve sjest. Plus vidjet ces razliku hzzo i privatno pristupa koja je nazalost velika… Ako mozete, a velis da mozete - gurajte dalje svoju pricu privatno.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Lalaa22222

    Lalaa22222

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Jos 2 glasa za Repromed, onda tamo 🥚🤞
    Hvala Sunny, bit cu slobodna te daviti, vi azoo cure imate istu situaciju kao mi, samo su vasi svi sreckovici s vama PCO i AMH do krova koji bi valjda digao i mrtve na spoj 😂😂😂
    Ribic Hvala puno, i zelim vam plodan rockas! 🤞🤞🤞

    Ja 34 g. 2x hysc mioma, AMH 7.2, drugo sve ok
    On, 37 g. tm testisa obostrano krioprezervirano sjeme prije oper. i kemo, teška oligoasthenozoospermia
    Petrova
    1/2022 IVF/ICSI (Oveleap225, Orgalutran, Ovitrelle)
    5 folikula, 4 aspirirano, 0 oplođenih
    Idući postupak 4/2022

  • perlla

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Lalaa22222, Nanaj, zao mi je citati vasa iskustva, ali moram vam reci da se nazalost dogada. I ja sam to dozivjela, u pol.ivf, nisam bila zadovoljna opcenito sa vise stvari, al ovo sa svim nezrelim js me strasno pogodilo, tako da tamo vise ne planiram ici. Dok sam docekala kod njih termin, i terapija, koja je bila puno premala, nepogodena… dok u pol.skvorc ima doktorica koja je stvarno super, jako sam zadovoljna, a i osoblje opcenito, bas su pristupacni. Dok cekam svoj 3.stimulirani preko Hzzo kod njih koji je zakazan za 4/22, jucer obavili inseminaciju uz femaru i ovitrelle.. 11.dc, endo 8,7, spermiogram jucer stigao do normo (zacudili se) uz almagea man, inseminacija obavljena s 3 ml, 6 milijuna pp spermija.. i sad cekamo, beta za cca 2 tjedna. Pozz svima, cestitke svima na super vijestima, ostale borba do cilja 💪

    Ja 34,mm36,oligoasteno,oligoterato,oligozoo,amh 3.79,lh 0,9
    Borba za 2.bebu vise od 2 g., curka 5g (spontana trudnoca)
    1.stim.ivf 5/21 ovaleap 150,menopur150,cetrotide,brevactid 10000,6 js,3 opl.,ET 2x trodn.
    1. prir.ivf ovitrele 9/21 js opl bez ET-prestala se dijeliti
    2.stim.ivf 11/21,elonva,menopur75/150,cetrotide,ovitrele,3js, nezrele
    12/21 prir.trudnoca-biokemijska
    1/22,2/22 femara,ovitrele,insem.
    5/22 3.stim.ivf dugi protokol suprecur, pergoveris

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    perlla

    Lalaa22222, Nanaj, zao mi je citati vasa iskustva, ali moram vam reci da se nazalost dogada. I ja sam to dozivjela, u pol.ivf, nisam bila zadovoljna opcenito sa vise stvari, al ovo sa svim nezrelim js me strasno pogodilo, tako da tamo vise ne planiram ici. Dok sam docekala kod njih termin, i terapija, koja je bila puno premala, nepogodena… dok u pol.skvorc ima doktorica koja je stvarno super, jako sam zadovoljna, a i osoblje opcenito, bas su pristupacni. Dok cekam svoj 3.stimulirani preko Hzzo kod njih koji je zakazan za 4/22, jucer obavili inseminaciju uz femaru i ovitrelle.. 11.dc, endo 8,7, spermiogram jucer stigao do normo (zacudili se) uz almagea man, inseminacija obavljena s 3 ml, 6 milijuna pp spermija.. i sad cekamo, beta za cca 2 tjedna. Pozz svima, cestitke svima na super vijestima, ostale borba do cilja 💪


    Nek ovaj bude dobitni 🤞🤞🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • perlla

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Hvala Anci 🙂

    Ja 34,mm36,oligoasteno,oligoterato,oligozoo,amh 3.79,lh 0,9
    Borba za 2.bebu vise od 2 g., curka 5g (spontana trudnoca)
    1.stim.ivf 5/21 ovaleap 150,menopur150,cetrotide,brevactid 10000,6 js,3 opl.,ET 2x trodn.
    1. prir.ivf ovitrele 9/21 js opl bez ET-prestala se dijeliti
    2.stim.ivf 11/21,elonva,menopur75/150,cetrotide,ovitrele,3js, nezrele
    12/21 prir.trudnoca-biokemijska
    1/22,2/22 femara,ovitrele,insem.
    5/22 3.stim.ivf dugi protokol suprecur, pergoveris

  • Avatar Hope33

    Hope33

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Sunny_🐣

    Lalaaa razumijem strah od prebacivanja smrznutog materijala 🤪 ima nas tu par da smo prebacivale materijal i sve je proslo u redu. Poliklinike organiziraju to prebacivanje specijalnim sluzbama tako da je to maksimalno sigurno. Vama stvarno treba vrhunski biolog. Mi smo u Repromedu i za biologa dr Stanića stvarno imam samo rijeci hvale. Mislim da je iz uzorka mog muza uspio izvuci apsolutni maksimum 🙏 ginekolog dr R je meni ok, al ne dijelim odusevljenje kao za biologa 😁 moja preporuka je da odete na konzultacije u par klinika pa odlucite kako dalje. Ako budes imala pitanja u vezi Repromeda tu sam ☺️


    Ja takoder potpisujem Sanni i Sunny, i ja sam los amh (mrcvarila se privatno u St), imala bi samo 2 stanice, 2 embrija..dok nisam dosla u Repromed..Za pocetak promjenila sam sredinu i to dozivjela kao “godisnji odmor”, imam samo rijeci hvale i za dr Radoncica (vama je i on bitan zbog nizeg amh) i vrhunskog biologa Patrika..S obzirom na sve, ako si mozete priustiti svakako je bolji izbor ici privatno…

    https://lmtf.lilypie.com/zJKHp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    Cure moje hvala vam na svakoj lijepoj rijeci i utjehi stvarno ste copor jakoj zena ❤️
    Ja sam malo od soka i svega dosla k sebi, ulove me najvenje misli kao da nikad necu moci imat djecu pa se smirim i tako u krug. Mislim da u ovom svemu dosta toga igra ulogu i mislim da je jako tesko i dr prvi put sa svime ovime jer ne znaju kako reaigramo na th i kako ce se sve to odvoti. 

    Lala jako mi je zao sto prolazis sve ovo i sto ate ograniceni , ali nadam se da cete i vi ugledati prekrasnu dugu poslje ove odvratne kise ❤️
    Ja sam sad malo razmisljala i iskreno ne znam da li sam dobro razmisljala 😅 znaci ja sam stopericu dobila na 11 dan ciklusa, apitacija je bila 13 dan ciklusa a inace au moje ovulacije izmedu 16 i 17 dana ovulacije cak je ova zadnja prije postupka bila 19 dan.  Nekako mi se cini da je cijeli taj tajmin kriv, mozda sam i u krivu ali ne znam evo 🤷🏻‍♀️

    Cure s dobrim i lijepim vijestima cestitam od ❤️

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    Isuee boze kako sam nepismena 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Oprostite na greskama 

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Jutro cure i sretno 🤗 
    Mashkica 02.02 druga beta
    ma2013 02.02 beta
    Hani 02.02 beta 

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.