Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nika0302

    nika0302

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    ma2013 👣👣

    https://ibb.co/5jNcXPP [ibb.co]

    Nije jutarnji, al je popodnevni urin. 😍


    Ovo pa je prava crturina 🥰🥰 čestitke draga,jedva čekam betu ❤

    👱‍♀️28god AMH 30,4👦29god , oligoasthenozoospermia
    BetaPlus
    11/2019 ICSI- 1trodnevni⛔
    11/2020 ICSI- 1 trodnevni ⛔
    2/2021 FET blastica ⛔ biokemijska
    4/2021 FET blastica ⛔
    Pol.Škvorc
    11/2021 ICSI 10js, 7 oplođeno, 15.11. vraćena 2 trodnevna
    30.7.2022. stigla naša curica Vita 💗

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Avocado vidim ali kasno palim 🤦🏽‍♀️ natipkam sve onda citam unazad i vidim da si se javila i tako u krug 🙈 sorry stvarno sto se nekad ponavljam ko papiga 🙈 malo sam jučer i dana u nekom ludom svijetu..dobila sam, ali mi je jučer bio koma dan 🥴 uzasni bolovi i izljevi jučer i danas..sad se smiruje pa idem sad opet na miru sve pročitat i poslozit 

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Leky divnoooooooooooo! Ti si danas imala taj mini anomaly scan? u 12 tt si? Jooj ja jedva čekam taj pregled za 2 dana i nadam se da će sve biti ok …
    Slavica hahah super je frajer ! Ajde baš ćemo vidjeti
    Lala i NanaJ žao mi je cure zbog vaših iskustava. Ja ne znam puno o tim temama pa vam ne mogu puno pomoći..


    Da da 12+1, a beba je velika 12+6 😁 ti se nemas sta brinuti, imas uredan nify i sve drugo ce biti odlicno ❤ uzivaj na druzenju s bebom, ja bi isla sad svaki dan 😁

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤
    [lilypie.com]

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Lalalaka2222 Ja sam ti u prvom ivf-u imala 7 folikula, od toga 3 jajne stanice samo… prvi dan se nijedna nije oplodila i onda su pustili jos 24h i onda se jedna oplodila i zavrsilo je s blighted ovum. Uglavnom, do slabe terapije i krivog tajminga stoperice je. Iduci put sam imala 6 oocita i 5 oplodenih… Ne znam kak stojite s financijama ali ja bih na vasem mjestu (ako mozete) isla negdje privatno jer imate jos te 4 ampule. Kod nas je normo tak da tu nemamo problema …

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • MissN

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Iako vas dugo pratim, teško pamtim imena… htjela bih samo čestitati curama koje su ugledale dvije crtice na testu, dočekale lijepu betu, vidjele svoju mrvicu prvi put na uzv ili čule otkucaje srčeka…moram paziti kad čitam ovaj forum jer mi samo krenu suze na oči…one koje krenu od velike sreće…hvala vam što dijelite lijepe vijesti tu na forumu i dajete mi nadu da se u ovoj teškoj borbi ipak može pobijediti ❤️❤️

    👩27 🧔29 OAT ⛪2019
    9/22 ICSI gonal 150+cetrotide+ovitrelle 12js ➡️ et 1 četverodnevni ❌
    11/22 FET ❄️
    33tt preeklampsija 35tt hellp sindrom baby L❤️

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 609

    Prijavi adminu

    MissN

    Iako vas dugo pratim, teško pamtim imena… htjela bih samo čestitati curama koje su ugledale dvije crtice na testu, dočekale lijepu betu, vidjele svoju mrvicu prvi put na uzv ili čule otkucaje srčeka…moram paziti kad čitam ovaj forum jer mi samo krenu suze na oči…one koje krenu od velike sreće…hvala vam što dijelite lijepe vijesti tu na forumu i dajete mi nadu da se u ovoj teškoj borbi ipak može pobijediti ❤️❤️


    Je, ja isto čitam… A i nije lako ovako pročitati druge priče, vidiš da nas puno ima i da je konstantna borba.
    Ali super je kad vidiš koliko je tu podrške. 
    🌹💋

    KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌
    1 u prirodnom ciklusu❌
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš F🥰

  • Avatar Lalaa22222

    Lalaa22222

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    ribic

    Lalalaka2222 Ja sam ti u prvom ivf-u imala 7 folikula, od toga 3 jajne stanice samo… prvi dan se nijedna nije oplodila i onda su pustili jos 24h i onda se jedna oplodila i zavrsilo je s blighted ovum. Uglavnom, do slabe terapije i krivog tajminga stoperice je. Iduci put sam imala 6 oocita i 5 oplodenih… Ne znam kak stojite s financijama ali ja bih na vasem mjestu (ako mozete) isla negdje privatno jer imate jos te 4 ampule. Kod nas je normo tak da tu nemamo problema …


    Ribic tvoj je jedan od prvih postova koji sam zapazila na temi jer si imala identican AMH kao ja i iste god, pa te malo stalkam na temi i cekam tvoj happy end 😊

    Iskreno, lomim se, s obzirom da financijski zaista mozemo puno podnijeti, a posebno za ovaj cilj, u tom dijelu zivota smo imali srece, da odem privatno. 

    Posebno jer i s doktoricom nisam bas zadovoljna, pisale su curke na ovom Vol o njoj, mislim da ce znati o kojoj je rijec, 2 puta sam izasla vec u suzama poslije nje a dodem super raspolozena i spremna na sve. Jednostavno mi ne pase i treba mi vise odlucnosti i dojma strucnosti da se moze sa svim obracunati, a manje puhanja i prezirnog uzdisanja cim vidi nesto sto joj se ne svida a sto ja nazalost bez njene pomoci u vidu lijekova ne mogu promijeniti. Mislim na JS. A uzdisala je i na endo od 3,7mm 6 DC, kad sam dosla 11DC s onim od 9,8mm proslo je bez ikakvog komentara (pila se cikla, hvala svima jos jednom❤️).

    Vracaju me par stvari, prvo, mozda zvuci blesavo ali materijal nam je u Petrovoj znaci moram ga prebacivati i bojim se da se nesto ne dogodi u transportu kakve smo glupe srece 🤦‍♀️ a i ne znam kakav je postupak prebacivanja.
    Drugo, zbilja ne znam gdje bi isla, jer o svakom nadem nesto lose, i sve mi se cini da je stvar srece, mozda se varam. 
    Jel bi nekog posebno preporucila, ti si vidim se prebacila u IVF, kako si zadovoljna? 

    Ja 34 g. 2x hysc mioma, AMH 7.2, drugo sve ok
    On, 37 g. tm testisa obostrano krioprezervirano sjeme prije oper. i kemo, teška oligoasthenozoospermia
    Petrova
    1/2022 IVF/ICSI (Oveleap225, Orgalutran, Ovitrelle)
    5 folikula, 4 aspirirano, 0 oplođenih
    Idući postupak 4/2022

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Lalaaa razumijem strah od prebacivanja smrznutog materijala 🤪 ima nas tu par da smo prebacivale materijal i sve je proslo u redu. Poliklinike organiziraju to prebacivanje specijalnim sluzbama tako da je to maksimalno sigurno. Vama stvarno treba vrhunski biolog. Mi smo u Repromedu i za biologa dr Stanića stvarno imam samo rijeci hvale. Mislim da je iz uzorka mog muza uspio izvuci apsolutni maksimum 🙏 ginekolog dr R je meni ok, al ne dijelim odusevljenje kao za biologa 😁 moja preporuka je da odete na konzultacije u par klinika pa odlucite kako dalje. Ako budes imala pitanja u vezi Repromeda tu sam ☺️

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Ma koja crta 🥳🤩 beta ce sigurno biti 🔝

    💛🧡

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Lalala222 Ja bih na tvom mjestu isla u Repromed. Tebi se treba ciljat ciklus sa sto vise antralaca (nisu svi ciklusu isti) i definitivno pojacat terapiju. I ovo sto cure kazu - treba vam uz to odlican biolog. Meni je u poliklinici ivf super dr. G. al nisam sigurna da bih im dala/vjerovala za zadnje 4 ampule. Al gle, to je samo moj dojam. Ne mislim da su losi biolozi ali vi trebate najbolje. Sto se tice prebacivanja materijala mozda mozes i pola (ako te ful strah), tu stvarno ne znam kak to ide pa ce ti curke s takvim problemom vise reci… 

    Ja sam digla (ili zapravo vratila u pravo stanje) amh sa suplementima i ne odustajem jos od prirodne trudnoce s obzirom na normo kod njega. Evo bas danas peak i sutra muzu rockas pa cemo u akciju.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.