Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • perlla

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Lalaa22222, Nanaj, zao mi je citati vasa iskustva, ali moram vam reci da se nazalost dogada. I ja sam to dozivjela, u pol.ivf, nisam bila zadovoljna opcenito sa vise stvari, al ovo sa svim nezrelim js me strasno pogodilo, tako da tamo vise ne planiram ici. Dok sam docekala kod njih termin, i terapija, koja je bila puno premala, nepogodena… dok u pol.skvorc ima doktorica koja je stvarno super, jako sam zadovoljna, a i osoblje opcenito, bas su pristupacni. Dok cekam svoj 3.stimulirani preko Hzzo kod njih koji je zakazan za 4/22, jucer obavili inseminaciju uz femaru i ovitrelle.. 11.dc, endo 8,7, spermiogram jucer stigao do normo (zacudili se) uz almagea man, inseminacija obavljena s 3 ml, 6 milijuna pp spermija.. i sad cekamo, beta za cca 2 tjedna. Pozz svima, cestitke svima na super vijestima, ostale borba do cilja 💪

    Ja 34,mm36,oligoasteno,oligoterato,oligozoo,amh 3.79,lh 0,9
    Borba za 2.bebu vise od 2 g., curka 5g (spontana trudnoca)
    1.stim.ivf 5/21 ovaleap 150,menopur150,cetrotide,brevactid 10000,6 js,3 opl.,ET 2x trodn.
    1. prir.ivf ovitrele 9/21 js opl bez ET-prestala se dijeliti
    2.stim.ivf 11/21,elonva,menopur75/150,cetrotide,ovitrele,3js, nezrele
    12/21 prir.trudnoca-biokemijska
    1/22,2/22 femara,ovitrele,insem.
    5/22 3.stim.ivf dugi protokol suprecur, pergoveris

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    perlla

    Lalaa22222, Nanaj, zao mi je citati vasa iskustva, ali moram vam reci da se nazalost dogada. I ja sam to dozivjela, u pol.ivf, nisam bila zadovoljna opcenito sa vise stvari, al ovo sa svim nezrelim js me strasno pogodilo, tako da tamo vise ne planiram ici. Dok sam docekala kod njih termin, i terapija, koja je bila puno premala, nepogodena… dok u pol.skvorc ima doktorica koja je stvarno super, jako sam zadovoljna, a i osoblje opcenito, bas su pristupacni. Dok cekam svoj 3.stimulirani preko Hzzo kod njih koji je zakazan za 4/22, jucer obavili inseminaciju uz femaru i ovitrelle.. 11.dc, endo 8,7, spermiogram jucer stigao do normo (zacudili se) uz almagea man, inseminacija obavljena s 3 ml, 6 milijuna pp spermija.. i sad cekamo, beta za cca 2 tjedna. Pozz svima, cestitke svima na super vijestima, ostale borba do cilja 💪


    Nek ovaj bude dobitni 🤞🤞🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • perlla

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Hvala Anci 🙂

    Ja 34,mm36,oligoasteno,oligoterato,oligozoo,amh 3.79,lh 0,9
    Borba za 2.bebu vise od 2 g., curka 5g (spontana trudnoca)
    1.stim.ivf 5/21 ovaleap 150,menopur150,cetrotide,brevactid 10000,6 js,3 opl.,ET 2x trodn.
    1. prir.ivf ovitrele 9/21 js opl bez ET-prestala se dijeliti
    2.stim.ivf 11/21,elonva,menopur75/150,cetrotide,ovitrele,3js, nezrele
    12/21 prir.trudnoca-biokemijska
    1/22,2/22 femara,ovitrele,insem.
    5/22 3.stim.ivf dugi protokol suprecur, pergoveris

  • Avatar Hope33

    Hope33

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Sunny_🐣

    Lalaaa razumijem strah od prebacivanja smrznutog materijala 🤪 ima nas tu par da smo prebacivale materijal i sve je proslo u redu. Poliklinike organiziraju to prebacivanje specijalnim sluzbama tako da je to maksimalno sigurno. Vama stvarno treba vrhunski biolog. Mi smo u Repromedu i za biologa dr Stanića stvarno imam samo rijeci hvale. Mislim da je iz uzorka mog muza uspio izvuci apsolutni maksimum 🙏 ginekolog dr R je meni ok, al ne dijelim odusevljenje kao za biologa 😁 moja preporuka je da odete na konzultacije u par klinika pa odlucite kako dalje. Ako budes imala pitanja u vezi Repromeda tu sam ☺️


    Ja takoder potpisujem Sanni i Sunny, i ja sam los amh (mrcvarila se privatno u St), imala bi samo 2 stanice, 2 embrija..dok nisam dosla u Repromed..Za pocetak promjenila sam sredinu i to dozivjela kao “godisnji odmor”, imam samo rijeci hvale i za dr Radoncica (vama je i on bitan zbog nizeg amh) i vrhunskog biologa Patrika..S obzirom na sve, ako si mozete priustiti svakako je bolji izbor ici privatno…

    https://lmtf.lilypie.com/zJKHp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    Cure moje hvala vam na svakoj lijepoj rijeci i utjehi stvarno ste copor jakoj zena ❤️
    Ja sam malo od soka i svega dosla k sebi, ulove me najvenje misli kao da nikad necu moci imat djecu pa se smirim i tako u krug. Mislim da u ovom svemu dosta toga igra ulogu i mislim da je jako tesko i dr prvi put sa svime ovime jer ne znaju kako reaigramo na th i kako ce se sve to odvoti. 

    Lala jako mi je zao sto prolazis sve ovo i sto ate ograniceni , ali nadam se da cete i vi ugledati prekrasnu dugu poslje ove odvratne kise ❤️
    Ja sam sad malo razmisljala i iskreno ne znam da li sam dobro razmisljala 😅 znaci ja sam stopericu dobila na 11 dan ciklusa, apitacija je bila 13 dan ciklusa a inace au moje ovulacije izmedu 16 i 17 dana ovulacije cak je ova zadnja prije postupka bila 19 dan.  Nekako mi se cini da je cijeli taj tajmin kriv, mozda sam i u krivu ali ne znam evo 🤷🏻‍♀️

    Cure s dobrim i lijepim vijestima cestitam od ❤️

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    Isuee boze kako sam nepismena 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Oprostite na greskama 

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Jutro cure i sretno 🤗 
    Mashkica 02.02 druga beta
    ma2013 02.02 beta
    Hani 02.02 beta 

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Jutro cure i sretno onoj koja danas ima nesto.Trudnicama i cekalicama saljem 😘😘😘
    Hani sretno na beti danas 🤞🤞😘😘😘

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    DOMLeon🤰🏽⏳️❤💙

    Jutro cure i sretno onoj koja danas ima nesto.Trudnicama i cekalicama saljem 😘😘😘
    Hani sretno na beti danas 🤞🤞😘😘😘


    Mashkica i Ma 🤞🤞🤞🤞🤞na najjace ❤❤💫💫💫💫

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    Ahaa, hvala na objasnjenju. Ma joj kad me je nazvala i rekla iskljucila sam se na moment od soka, pitala sam ju za js rekla je da su njoj izgledale sasvim solidno i da oni nazalost ne mogu vidjeti genetsku strukturu samih js 🤷🏻‍♀️ Pitala me je za kariograme da li smo radili i rekla sam da jesmo i da su dosli uredni i moj i od muza, kao i karigram bebice u 8 tt spontanog. Rekla je da je vidjela moje nalaze koji su svi bili uredu i da sam mlada i da se ovo stvarno rijetko desava i da kao ne ocajavm da se mozda jos i koja oplodi iako ja ne polazem nikakve nade u to. Estradiol na dan stoperice je bio 6064, a progesteron 1.62. U subotu cu nadam se znati vise, svakako se javim sa informacijama.

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.