Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    Betočekalice sretno danas!!! 🍀🤞

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    NanaJ

    Sunny_🐣

    mashkica, ma2013, Hani sretnoooooo. Za lijepe bete🍀🍀🍀🍀 🤞🤞🤞🤞
    Lalaaa pitaj slobodno što god te zanima❤️
    Nanaj pokušaj u subotu izvući što više informacija od biologa. Jer stvarno ne mogu vjerovat da je genetika da 11 js ili spermija ne valja, pogotovo zbog vaših godina. Ja bi tražila mišljenje još nekog dr ili biologa na taj postupak (terapiju, tajming štoperice i aspiracije) u drugoj klinici. Čisto da imaš nekog stručnog sa strane da to prokomentira. Držite se ponovit se neće❤️
    PUPO cure kako ste🤗 kod mene 5dnt i lagano kreće paranoja i negativne misli🥴😬

    I ja se nadam da nije genetika i meni je jako cudno da se od 11 js ni jedna nije oplodila, ne znam evo bit cu pametnija u subotu ali znam da cu se zalediti i od straha i treme necu moci pisnut 🤦🏻‍♀️ Vidim da jako hvalite repromed mislim da cu im poslati upit i kratko opisati situaciju pa nek mi daju termin da vidim sto ce tamo rec. Ne znam evo stvarno vise 😞


    imaš sad vremena do subote. Napiši si na papir sva pitanja. Jer kad dođeš tamo i opere te trema sve ćeš zaboravit 😅 Ja ti uvijek imam papir s pitanjima, dr mi se smiju, al bar izađem sa odgovorima. 
    Slobodno ti na široko opiši situaciju kad već šalješ mail i stavi sve nalaze u mail. Ako ćeš ići na konzultacije u Repromed stvarno imaj spremna pitanja. Zna im bit gužva pa ako nemaš nekih pitanja onda si prije van nego unutra. Ali ako tražiš odgovore od dr R, sve će ti lijepo objasniti.

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Mila-Milica

    Sunny_🐣

    PUPO cure kako ste🤗 kod mene 5dnt i lagano kreće paranoja i negativne misli🥴😬

    Heeej, kod mene manje više sve pod kontrolom.
    Iako, jučer sam imala cijeli dan pritisak u maternici, a ujutro neki smećkasti iscjedak poslije mokrenja zajedno s utrogestanima…. Vidilo se samo na papiru i malo na gaćicama. Možda bi moglo biti implantacijsko?! 🤔 I prošli fet sam imala tako i na kraju ništa. 😔
    Al ne dam se još negativnim mislima i pesimizmu…ima za to vremena. 😂 Ali da postajem nestrpljiva, ooo da! Jedva čekam nedjelju da popnem da znam na čemu sam. 😊

    Do zadnjeg trena ću pokušati ostati potimistična i nadam se da će nam ovaj fet biti dobitan! Daj Bože! 🙏🙏🙏


    ovo tvoje zvuci skroz obecavajuce, moglo bi biti implantacijskooooo 🤗🤗🤗 i ja jedva čekam nedjelju da pišnem 😂 mene su cice boljele do danas, jutros ništa pa sam to odmah shvatila kao loš znak. Iako prošli put uopće nisam osjecala cice, a beta je rasla 🤦🏻‍♀️ tako da nema nam druge nego dočekat taj test. 🙏🙏🙏 držim nam svima fige 😊

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • mashkica

    Broj poruka: 368

    Prijavi adminu

    Anci, Domleon, mila-Milica, Garawa, Sunny,Miss Ivy, Rainbow, hvala curice, nervoza je na maxx.. dala sam krv i sad čekam. 
    Ma2013 jesi nam zivaaaaa, ima li tremeeee? ❤️
    Hani sretnooo, javi nam
    Mila Milica vjerovatno si već piskila pa nije prvi jutarnji.. ako je neki osjetljivi test probaj onda ne piskiti 3-4 sata pa onda. Moj je pokazao 5dpt plus. Nadam se da će i tebi. Držim fige🤞

    🙋🏻‍♀️ 33 godine bez desnog jajovoda, na lijevom jajniku endometriom 28mm,

    🙋🏻‍♂️ 33 sve ok

    1.trudnoća nažalost vanmaterična, operisana 03/21 (uklonjen desni jajovod) i sa lijevog jajnika endometriom koji se vratio za dva mjeseca
    08/21 prve konsultacije za IVF
    09/21 pocetak postupka IVF
    Gonal 300, cetrotide, decapeptyl
    7 ❄️
    22.11.21 FET dvije blaste, biokemijska
    20.01.22 FET dvije blaste, 5dpt +,
    Beta 11dpt 247, 13 dpt 740 ☀️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    Nikitta

    RainbowVisanne su recimo sintentski oblik sličan progesteronu, ja sam na njima imala napadaje panike svaku noć 8 mjeseci, valunge, mučnine, glavobolje, promjene raspoloženja i na kraju krenula depresija i suicidalne misli. Kad sam ih se riješila, sve rukom odnešeno, ali san su mi uništile. Na tome sad radim da se povrati. Hormoni su sve u zdravlju žene, a ova sintetska sranja znaju napraviti teški kaos. Od Utrića nisam imala nikakve nuspojave jer je to prirodan progesteron. Razlika očito nebo i zemlja. 🙈
    Eloise hej draga, drago mi je da si se javila.Misliš na ozbiljnost endometrioze da je teže nego što ste mislili? Nadam se da si na vrijeme doznala sve i da sam ti pomogla. Idem čitat mail da ovdje ne zatrpavamo. Bit će sve okej! 🥰


    Vidiš, a meni i Utrići doveli do baš ono depresivnih teških i uznemirujućih misli, napadaja panike, trebalo mi je dva mjeseca da mi se tijelo desenzitizira nakon toga. Kao da mi izmijene kemijske strukture u mozgu. Ali svaki sljedeći put sam ih puno puno lakše podnijela. Puca me depra, ali puno slabijeg intenziteta, dva-tri dana nakon prestanka uzimanja, opet sam stara ja. Nadam se da će mi se tako tijelo priviknuti i na estrofem, kako je mashkica rekla. ❤️ Ali utješno je čuti da i drugima djeluju na psihu jer mi doktori nisu vjerovali… I posebno mi je žao da vas endoratnice još terapija tako dodatno pogodi 😔
    Meni za san nekako najviše pomaže meditacija u krevetu, iako ne baš uvijek uspješno kad krenu pucati hormoni…

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Mashkica, živa sam. Jesi dala krv? 😊
    Moja beta je 502,4. 😍😍😍
    Ponavljanje za dva dana. 🍀🍀

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    ma2013 👣👣

    Mashkica, živa sam. Jesi dala krv? 😊
    Moja beta je 502,4. 😍😍😍
    Ponavljanje za dva dana. 🍀🍀


    Čestitaaaam 🎉🎉🎉🎉💖

    👩 38 AMH 8.2 pmol/L
    👨 37 Normo
    *04/21 ET Petrova 1 blastica - biokem ❎
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧 ✅
    ⭐11dnt 444,27 ⭐13dnt 921,07 ⭐17dnt 5212
    *Nifty, Mini anomaly, Anomaly scan ✅
    💙 Stiže nam dečko, 22.08.2022.💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    ma2013 👣👣

    Mashkica, živa sam. Jesi dala krv? 😊
    Moja beta je 502,4. 😍😍😍
    Ponavljanje za dva dana. 🍀🍀


    ma tooooooooooo 🍀🍀🍀🍀🍀🍀 koja betaaaaaa 😍😍😍😍😍😍

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    ma2013 👣👣

    Mashkica, živa sam. Jesi dala krv? 😊
    Moja beta je 502,4. 😍😍😍
    Ponavljanje za dva dana. 🍀🍀


    Juhuu 🥳🥳🥳🥰🥰🥰

    🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

  • Avatar Monkica24 🍀

    Monkica24 🍀

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    ma2013 👣👣

    Mashkica, živa sam. Jesi dala krv? 😊
    Moja beta je 502,4. 😍😍😍
    Ponavljanje za dva dana. 🍀🍀


    jeeeeeeeee 

    ja-38 g., AMH 10.1; inzulin. rez.; on-39 g. dg. oligoasthenozoosp;
    14.2. prirodnjak; 22.2. ❌ ovulacija
    06.3. 1. stim. - Rekovelle, Menopur, Cetrotide; 18.3. asp. (4 js); 21.3. ET -1 trodnevni; ❌
    02.6. - prirodnjak; 06.6 neg. asp. ❌
    04.9.21 - 2. stim.: Bemfola, Cetrotide; AMH 15.6; asp. 17.9.- 5 js; 🐧🐧🐧 🐧- ET 22.9 1 blastica-❌
    13.11. FET 🐧; b- 96,9; b-259,2; b-677; 21.12. UZV 7+6 imamo 💙 Baby Viktor 19.07.22.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.