Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Prvi put rekla sefu (i to mi ok i pao kamen sa srca) i nasem drustvu. Za plus isto jer je isla djevojacka i svadba u drustvu pa da ne bude cudno kaj ne pijem i ne skacem. I onda naravno svima da nista ipak od toga.

    Sad ne bih rekla da sam u postupku nikome osim sefu i kolegicu koja me pokriva.

    Starcima nismo govorili niti su znali da sam bila 8tt trudna. I sad nam i drago jer bas to - neda mi se u svojoi boli na druge mislit i njih tjesiti.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Najblizima smo oba puta rekli. Roditelji,braca i sestre i moja najbolja prija. Ovi na poslu misle da sam na obradi zbog endometrioze. Sad sve kako ko smatra da je najbolje i najlakse mu 🤗

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

  • Mjau

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Mi nismo rekli ama bas nikome!
    Ako uspije svi ce saznati u decembru. 

    1994god. Bez jajovoda
    Prva stimulacija gonalima pocev od 23. avgust 2021. Dobijeno 19oocita oplodilo se 16. Cekamo 5ti dan
    09.09.2021. Transfer jedne blastociste, zamrznuto 5
    [lilypie.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1492

    Prijavi adminu

    Mashkica probat cu to s lukom, hvala! Pretpostavljam da bi trebala izbjegavati sex? Idu plodni dani, pa ako ne boli mogu liiiiii? 😀🙈

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar GPgirl

    GPgirl

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    Anchy Dulcolax: Trudnoća
    Ne postoje odgovarajuća i kontrolirana ispitivanja u trudnica. Dugotrajno iskustvo nije pokazalo pojavu nepoželjnih ili štetnih učinaka primjene lijeka Dulcolax tijekom trudnoće.
    Međutim, kao i svi lijekovi, Dulcolax se smije uzimati tijekom trudnoće samo uz preporuku liječnika.

    EVA/QU® ČEPIĆI ZA ODRASLE - oni su cista mehanika. Uzimaju ga trudnice (sestri dozvolili).

    FYI - postoji zgodni app “Baza podataka” i tamo su lijekovi sa svim opisom sta pise u samim uputstvima u kutiji od lijekova.

    ja 36 - nizak AMH, 🧬V Leiden i PAI; muz 44 sve ok
    KBC Ri
    1. prvi prirodni IVF - stanica stala u razvoju
    2. prvi stimulirani - M 19dc - Menopur 125
    3. drugi prirodni ivf - M 25dc
    4. drugi stimulirani -M 21dc Gonal225 /cetrotide/pergoveris150
    IVF poliklinika
    11/2021 histeroskopija
    5. treci stimulirani IVF Rekovelle 12/cetrotide/Ovitrelle/Decapeptyl/heparin/decortin - beta 0; 1🐧

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    GPgirl

    Anchy Dulcolax:Trudnoća
    Ne postoje odgovarajuća i kontrolirana ispitivanja u trudnica. Dugotrajno iskustvo nije pokazalo pojavu nepoželjnih ili štetnih učinaka primjene lijeka Dulcolax tijekom trudnoće.
    Međutim, kao i svi lijekovi, Dulcolax se smije uzimati tijekom trudnoće samo uz preporuku liječnika.

    EVA/QU®ČEPIĆI ZA ODRASLE - oni su cista mehanika. Uzimaju ga trudnice (sestri dozvolili).

    FYI - postoji zgodni app “Baza podataka” i tamo su lijekovi sa svim opisom sta pise u samim uputstvima u kutiji od lijekova.


    Hvala ☺️ nisam znala za tu bazu podataka…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar GPgirl

    GPgirl

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    GPgirl

    Anchy Dulcolax:Trudnoća
    Ne postoje odgovarajuća i kontrolirana ispitivanja u trudnica. Dugotrajno iskustvo nije pokazalo pojavu nepoželjnih ili štetnih učinaka primjene lijeka Dulcolax tijekom trudnoće.
    Međutim, kao i svi lijekovi, Dulcolax se smije uzimati tijekom trudnoće samo uz preporuku liječnika.

    EVA/QU®ČEPIĆI ZA ODRASLE - oni su cista mehanika. Uzimaju ga trudnice (sestri dozvolili).

    FYI - postoji zgodni app “Baza podataka” i tamo su lijekovi sa svim opisom sta pise u samim uputstvima u kutiji od lijekova.

    Hvala ☺️ nisam znala za tu bazu podataka…


    Nema na cemu :)

    ja 36 - nizak AMH, 🧬V Leiden i PAI; muz 44 sve ok
    KBC Ri
    1. prvi prirodni IVF - stanica stala u razvoju
    2. prvi stimulirani - M 19dc - Menopur 125
    3. drugi prirodni ivf - M 25dc
    4. drugi stimulirani -M 21dc Gonal225 /cetrotide/pergoveris150
    IVF poliklinika
    11/2021 histeroskopija
    5. treci stimulirani IVF Rekovelle 12/cetrotide/Ovitrelle/Decapeptyl/heparin/decortin - beta 0; 1🐧

  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Marimare ja sam bas puno o tome razmisljala, na kraju smo donijeli odluku da necemo nikome reci kada krenemo u postupak. Kod nas je situacija takva da su i moji i njegovi roditelji sa sela, jako konzervativni, njima je to sve strano i jednostavno ne zelim s njima to dijeliti, objasnjavati im, ili da netko jednog dana moje dijete gleda drugacijim ocima, strah me toga.. ipak je to kontra njihovih vjerskih uvjerenja jel🙄
    mogu se na muza osloniti i njemu sve reci, to mi je dovoljno. 🙏🏻
    Takodjer mi je u planu kada ostanem trudna, cuvati tu tajnu prva tri mjeseca. 🥰
    _
    Asli bas mi je zao da ostajes jos u bolnici, ali bitno da je s bebom sve okej❤️ Drzi se🥰

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Dani super da je stalo krvarenje, drzi se❤️

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

  • Avatar marimare

    marimare

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Hvala svima na odgovorima.
    Iskreno, da se nisam usudila ovdje pisati vama, mislim da bi skrenula i na stanicama nepoznatim ljudima pricala o MPO.
    Mozda je najgore sto ljudi nisu upuceni, a nisu oni krivi jednostavno ne znaju. Ali to neznanje ih jako plasi. Pa faj opis ‘umjetna’ a zbilja je malo umjetnog tu.
    Magnol.ja me nasmijala, ali tako je, bas tako!
    Nikome ne pricas ni kad ides raditi bebu.
    Ako sam dobro izracunala koliko nas to onda u 12 mjesecu slavi Bozic sa vidljivom trbuhom?
    Nema ‘ako’ nema ‘mozda’ nema ‘valjda je moje vrijeme’ ima da sve tu okače slike.
    ❤️

    💃🏻 34 - visok prolaktin
    👨🏻‍💻35 - OLIGOASTHENOZOOSPERMIA
    Previše godina truda 5+
    9/21 Elonva, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle…✨
    13.9.punkcija - 4 oplodjene js
    18.9.transfer - 1 js ET - 0 🐧
    29.9. 543 bHCG
    25.11. Nifty uredan, dečko!
    33. tjedan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.