Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Monstera

    Pozdrav cure!
    Ja vas uvjek vjerno čitam, ma da ne kažem koliko toga sam saznala iz vaše grupe 🙂 Javljam se samo kako bi odgovorila RebekiBu vezi kariograma, suprug i ja smo ga radili ovo ljeto u Genom-u u Zg, došli nas je 2900 kn s time da ukoliko je nalaz loš onda u to spadaju i konzultacije putem Zoom-a sa genetularkom. I pitala si razliku između kariograma i kariotipa, pa ću ti citirati odgovor koji sam direkrno dobila od njih :“Pod analizom kariograma i kariotipa se misli na isti tip analize (iako postoji mala razlika u samom značenju tih riječi, ali što se tiče analize, odnosi se samo na jednu)”.
    Nadam se da sam ti pomogla, želim ti puno sreće kao i svim curama ovdje ❤️


    Hvala ti na odgovoru ❤ znaci ista stvar.

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • bubica8

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    DOMLeon

    bubica8

    Devojke, uskoro dolazim u Zagreb na prve konsultacije za vto i baaas sam uzbudjena.Elem, dr. mi je vec rekao da pocnem da uzimam D-Vital od 25000 jedinica jednom nedeljno, medjutim kod nas nema tog oblika vitamina D niti tog proizvodjaca.Da li mozete da mi kazete gde u Zagrebu mogu da ga kupim kad budem dolazila na pregled? Da li ga ima generalno po svim apotekama ili ga nije tako lako naci? I cenu naravno ☺️ Hvalaa Unapred 😊

    Imas u gradskoj ljekarni.Tako se zove ima ih vise u gradu Zagrebu.Jedna velika je u Dubravi


    Hvala ti punooo :)

  • Ana26

    Broj poruka: 773

    Prijavi adminu

    teicaa

    Pozdrav, nova sam ovdje, danima citam vasa iskustva..od 09.10. do 14.10. imala sam M koja je bila popraćena upalom mjehura (pila sam antibiotike) iz tog razloga kontracepcije nisu imale učinka. Dečko i ja se ne štitimo, moguće je da nam se prilikom odnosa omaklo a da nismo primjetili (imali smo odnose kroz to vrijeme). Oko 18.10. počela sam imati blage mučnine bez povraćanja (iako osjećam kao da ću povratiti) .. oko 27.10. napravila sam clearblue test, koji je izasao pozitivan. Sljedeći dan sam napravila još 2 testa koja su također izašla pozitivna. 30.10 sam imala krvarenje slično M, ali je bilo oskudno i treći dan je stalo. Ginekologica mi je dala uputnicu za vađenje bete, koja je negativna. Nije nam jasno što se događa, imam dosta simptoma, učestala bol u donjem dijelu trbuha i jajnicima, bolne grudi, mucnine cim se ustanem, slabost, vrtoglavica, bol u ledima.. očekivali smo da će beta biti pozitivna nakon toliko pozitivnih testova, ne znamo šta da mislimo.. ima li netko slično iskustvo?


    Možda je bila biokemijska trudnoća. 

    👱‍♀️ 31 Hashimoto, hipotireoza, AMH 35.5
    👨‍💼 31 OAT
    4/2020 prirodna trudnoća, missed ab. u 8 tj. ❌
    02/2021- VV, (5 j.s.,5 blastocista)
    3/21 ET 1 blastice - ❌
    4/21 FET 🐧🐧 blastice, u 12.tj spontani 💔 ❌
    1/22 ET 2 dvodnevna-❌
    10/22 ET 2 blastice ❌ 4🐧
    12/22 FET 6+3 imamo ❤️
    9/2023 BABY BOY 💙

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Cure hvala puno svima na podršci
    Rainbow hope
    Malala
    Kacusa
    Inna_92
    Anemona
    Ribic💕
    Ruška, baci jednu fotku da tetka vidi  slatkiša 😁
    Anči, beta bi trebala 21-og al ja cu 19-og. I od sutra svako jutro test imam ih gomilu kineza.
    Libo145 držim fige da sve bude u redu 🙏🤞
    M_G beturina kao san, čestitam
    Svima ostalim curama sretno  ne mogu sve da zapamtim. Što se tice cijepljenja ja sam u Maju, ciklus mi je isti ništa se nije poremetilo 

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj… 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

  • šesnica

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Drage ženice, nalazi Bete su stigli na mail prije pola sata, Beta je 800‼️‼️‼️😳😳 
    Ne mogu opisati koji osjećaji,od plakanja,smijanja, do neke panike, znači sve ❤ 

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    šesnica

    Drage ženice, nalazi Bete su stigli na mail prije pola sata, Beta je 800‼️‼️‼️😳😳
    Ne mogu opisati koji osjećaji,od plakanja,smijanja, do neke panike, znači sve ❤


    Ajme suuper 🥳🥳🥳🥳🥳🥰🥰🥰🥰🥰 čestitam

    🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

  • Ana26

    Broj poruka: 773

    Prijavi adminu

    Aries sretno u idućem postupku i da što prije dočekate bebača. Jel oni misle da je zbog manjka folne?
    Panda najbolje da odete na konzultacije i vidite jel vam odgovara. Za svaku kliniku imaju i pozitivna i negativna iskustva. Pa da, bliže vam je pa vam je lakše u Split. Super što ima još spermića pa imate više opcija.
    Libo drago mi je da je sve ok s bebicom, samo još da stane krvarenje. 

    👱‍♀️ 31 Hashimoto, hipotireoza, AMH 35.5
    👨‍💼 31 OAT
    4/2020 prirodna trudnoća, missed ab. u 8 tj. ❌
    02/2021- VV, (5 j.s.,5 blastocista)
    3/21 ET 1 blastice - ❌
    4/21 FET 🐧🐧 blastice, u 12.tj spontani 💔 ❌
    1/22 ET 2 dvodnevna-❌
    10/22 ET 2 blastice ❌ 4🐧
    12/22 FET 6+3 imamo ❤️
    9/2023 BABY BOY 💙

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Curke nova tema je otvorena  🤗🤗 
    Možete se prebacit tamo da nam tu više ne šteka. 
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-7-93923 [miss7mama.24sata.hr]

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    šesnica

    Drage ženice, nalazi Bete su stigli na mail prije pola sata, Beta je 800‼️‼️‼️😳😳
    Ne mogu opisati koji osjećaji,od plakanja,smijanja, do neke panike, znači sve ❤


    🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
    Odličnoooo! 🥳🥳🥳🥳❤️

    Tanja79, jedva čekam testove i proučavanje crtica. 😍❤️

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Anemona

    Anemona

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Drage moje, pomagajte 😞
    Išla sam piškiti prije 15-20min i nakon toga me počelo jako boljeti u donjem dijelu stomaka i prema guzi. Nemam mučninu, povraćanje, proljev, vrtoglavice. Štoperica je bila u četvrtak, punkcija u subotu.
    Popila brufen 600 i držim termofor s toplom vodom. Ujutro sam naručena na kontrolu, ali ako me ne prestane boljeti, kontam da moram do bolnice.
    Jel netko imao sličan slučaj? 😞

    💑 86'/84'(hipo-hashi, amh28, necroso, TESE)
    1.IVF 10.mj (rekovelle + orgalutran/ovitrelle)
    11/21 aspiracija: 12, 3 🐧💗💗💗
    11/21-histero
    02/22 FET 💗 prirodni+ovitrelle, 💔
    06/23 FET 💗💗 prirodni 💔
    “Misli dobro, pa će dobro i biti” 🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.