Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    vuky

    Woman name - ja kupila u ljekarni kendural C, bez problema :/ bez recepta, samo ju pitala ko ono, ako mogu kupiti :/


    Poslat ću muža možda upali 😂

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Lineica

    Lineica

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Lineica(nadam se da sam ti dobro nick napisala jer nisam sigurna sta je c, sta je e 🙈 nemam lece i nist ne vidim 😂)
    I moj je na aspiraciju dosao potpisati one papire i to je to, za to mu test nije trebao jer je odmah otisao i cekao me vani. Ja sam odmah na pocetku trudnoce imala opet E.Coli i tek nakon druge ture antibiotika sam je se uspjela rijesit. Da je se nisam uspjela rijesit ni taj drugi put, onda bi probali sa nekim injekcijama jer me vise nisu htjeli na antibiotike stavljat. Ali ipak je sa Klavocikom rijesena 😊 I onda sam opet negdje oko 30 tt isla dat urin i bili su leukociti malo poviseni, ali nista zabrinjavajuce pa me nisu ni slali na urinokulturu. S tim da ja ni taj prvi put nisam imala osjecaj da imam E.Coli jer me nista nije peckalo ni boljelo. Pokusavam pazit na slatko(ne ide mi bas), pijem vodu i brusnicu. I eto, nadam se da ce sve bit ok.. Tocno kuzim kad poludim sa slatkim kako odma krenu simptomi… Tebi je super sta si ustrajna u prehrani. Ja sam zbog Candide bila na onoj Anticandida dijeti par mjeseci i bas mi je bilo pomoglo. Al onda se opet vratis cokoladi, Coli i ostalom i eto, opet sve ispocetka. Za E.Coli su cure preporucile D-manozu. Nisam probala jer se sve smirilo bilo i natacem se ali svi imaju super iskustva. Pa probaj 😊

    Ruska1986 na zadnjim nalazima iz prvog mjeseca mi je sve čisto, kao i inače. Međutim, pritisak je prisutan, vaginalne infekcije, iscjedak… Sada su leukociti u urinu povišeni pa idem na urino. D-manozu u prahu sam pila u dva navrata i pomoglo mi je, ali uvijek se vrate infekcije. Možda se neko đubre učahurilo u meni, a da se ne vidi na nalazima 🤨 I ja volim pojesti slatko, ali od kad ne jedem rafinirani šećer i kvasce, nema ni Candide ili negdje spava. 😅

    👩'87🧑'87 (normo-asthero), 4g.
    AMH 12.2, FSH 5.7, LH 4.0.
    2016- laparo. d.jajovod - vanmat.
    2017- HSG 2/2020-HSC polip,
    6/2020 1.IVF Petrova dr. V. (Meno. 225, Cetrot - 12js, 6 oocita i 2 zam. 3.dan, bez 🐧
    1/2021 2. IVF Petrova dr. V. Pergo, Gonal 125, Cetro.), 23 js, 2 🐧(4st i 8st), OHSS
    FET 03/2021. beta 0
    Prirodna trudnoća, ❤ kuca
    [lilypie.com]

  • Inter

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Ja upravo pijem caj od brusnice🙄🙄
    Dođe mi da ga bacim.. bojim se tih upala pa svaki dan popijem preventive radi jednu salicu, nisam nigdje nasla podatak da se ne smije..
    Bjelis ❤ 

    Ja 35 - početak adenomioze, on 34 - savršen
    4. AIH - ❌
    1. IVF - ET - ❌
    1.FET - ✅ missed.ab. 9tt - kiretaza
    2. FET - ❌
    2. IVF - ET - ✅ 18tt and counting, Nifty super, čekamo curku!!

  • Ana26

    Broj poruka: 773

    Prijavi adminu

    Bjelis žao mi je zbog negativnog testa. 
    Nina92 navijam da je beta malo lijena i da se beta pravilno dupla. 
    Andela čekamo betu.
    Malamaka drago mi je što je sve u redu,nek tako i ostane.
    Emma jako tužna priča. Želim ti da ovaj postupak bude dobitni.
    Nikitta jako mi je drago što si se javila. Stalno mislim o tebi i zašto se ne javljaš.
    Žao mi je što i dalje prolaziš torturu i iskreno se nadam da ćeš uskoro biti bolje i jedan po jedan problem riješiti.
    Ne kvariš nam atmosferu. Sve se obradujemo kad se javiš. Jedino ako se ti želiš maknuti zbog sebe neko vrijeme. Sve smo ovdje zato što imamo nekakav problem, i imamo boljih i lošijih dana, uspona i padova, ali smo si ovdje svi podrška i radujemo se i tugujemo zajedno. Svima si nam podrška i svima si nam dala mnoštvo korisnih savjeta. Nemoj nas napustiti! Šaljem ti zagrljaj! 🤗

    👱‍♀️ 31 Hashimoto, hipotireoza, AMH 35.5
    👨‍💼 31 OAT
    4/2020 prirodna trudnoća, missed ab. u 8 tj. ❌
    02/2021- VV, (5 j.s.,5 blastocista)
    3/21 ET 1 blastice - ❌
    4/21 FET 🐧🐧 blastice, u 12.tj spontani 💔 ❌
    1/22 ET 2 dvodnevna-❌
    10/22 ET 2 blastice ❌ 4🐧
    12/22 FET 6+3 imamo ❤️
    9/2023 BABY BOY 💙

  • Avatar _Dolly_

    _Dolly_

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    manemoj neka ti moja beta pruzi nadu da ipak sve moze biti ok 💕
    Budi pozitivna jer tvoje tijelo i um to trebaju, beba sve osjeti 🙂

    Ja:36 On:35
    B-V. V.
    Endometrioza - pokušavanje 3 god. On OK
    01/2020 AIH neuspjesan
    12/2020 - start - desila se korona, 2mj pauze⛔
    Amh: 27pmol / cista endo 1.5cm
    Pergoveris/Orgalutran/Pregnyl
    2🍦(3D)+2🍦(5D)
    2/2021. - ET 1(5D) embrija (4.2)- (jos 4 🍦)
    Beta - 15.02, 11dnt - 57,5
    Beta - 19.02. 15dnt - 618,30
    Beta - 22.02. 18dnt - 1513,2
    5,1mm, imamo 💛
    Nifty u redu, imamo curku 💗💗

    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Inter

    Ja upravo pijem caj od brusnice🙄🙄
    Dođe mi da ga bacim.. bojim se tih upala pa svaki dan popijem preventive radi jednu salicu, nisam nigdje nasla podatak da se ne smije..
    Bjelis


    Ma nije mi rekla da ne smijem pit čaj od brusnice, neg one kapsule cranactin i to, da je tamo ima previše. I ja pijem čaj, kuham si od brusnice, pa ju usput i pojedem 😂

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar curly29

    curly29

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Skroz slabo citam, od mucnina mirujem u lezim skoro vecinu vremena. MTB blizanci ♥️ Ostvarujes zelju mog muza 😂 Srecno. To sam ispratila i ispratila sam vecinom lijepe vijesti cini mi se osim Nikite i palca, bas mi je zao. ♥️🤗
    Bas sam neazurna ali da ne budem ona koja stoji na listi a ne javi sta je bilo na pregledu 😁😏
    Culi smo srce, 7+0 smo i veliki smo 10,5mm ♥️🥰
    Presrecna sam i svima zelim uskoro ovaj osjecaj. Iako je naravno strah i dalje tu i strasne misli ali cini mi se da je neko napisao dan po dan, tako i ja. 
    Vrlim vas i zelim samo uspjeha i suza radosnica 😘

    Pokusavamo 1/2019 🤞🏻
    👩🏼‍🦱 30 (Blagi PCOS)
    🤵🏻 33 (Teratozoospermia, 2% normalnog oblika)
    ProFertil (oboje)
    Prve konsultacije IVF/ICSI 18.12 ✍🏼
    Vadjenje svih nalaza (prvi put) 2.2021
    Planiran postupak 3.2021
    https://lbdf.lilypie.com/t41up2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Lineica

    Ruska1986

    Lineica(nadam se da sam ti dobro nick napisala jer nisam sigurna sta je c, sta je e 🙈 nemam lece i nist ne vidim 😂)
    I moj je na aspiraciju dosao potpisati one papire i to je to, za to mu test nije trebao jer je odmah otisao i cekao me vani. Ja sam odmah na pocetku trudnoce imala opet E.Coli i tek nakon druge ture antibiotika sam je se uspjela rijesit. Da je se nisam uspjela rijesit ni taj drugi put, onda bi probali sa nekim injekcijama jer me vise nisu htjeli na antibiotike stavljat. Ali ipak je sa Klavocikom rijesena 😊 I onda sam opet negdje oko 30 tt isla dat urin i bili su leukociti malo poviseni, ali nista zabrinjavajuce pa me nisu ni slali na urinokulturu. S tim da ja ni taj prvi put nisam imala osjecaj da imam E.Coli jer me nista nije peckalo ni boljelo. Pokusavam pazit na slatko(ne ide mi bas), pijem vodu i brusnicu. I eto, nadam se da ce sve bit ok.. Tocno kuzim kad poludim sa slatkim kako odma krenu simptomi… Tebi je super sta si ustrajna u prehrani. Ja sam zbog Candide bila na onoj Anticandida dijeti par mjeseci i bas mi je bilo pomoglo. Al onda se opet vratis cokoladi, Coli i ostalom i eto, opet sve ispocetka. Za E.Coli su cure preporucile D-manozu. Nisam probala jer se sve smirilo bilo i natacem se ali svi imaju super iskustva. Pa probaj 😊
    Ruska1986 na zadnjim nalazima iz prvog mjeseca mi je sve čisto, kao i inače. Međutim, pritisak je prisutan, vaginalne infekcije, iscjedak… Sada su leukociti u urinu povišeni pa idem na urino. D-manozu u prahu sam pila u dva navrata i pomoglo mi je, ali uvijek se vrate infekcije. Možda se neko đubre učahurilo u meni, a da se ne vidi na nalazima 🤨 I ja volim pojesti slatko, ali od kad ne jedem rafinirani šećer i kvasce, nema ni Candide ili negdje spava. 😅


    Da, gadno je to! Ja sam isto prije mislila da sta zene glume sa tim upalama dok i ja nisam dobila… Onaj osjecaj da stalno moras pisat, pa boli dok pisas a ono 3 kapi.. Uzas! Meni je Ninur bio super. Na kraju mi je doktorica rekla da, kad me ulovi, popijem Ninur i pijem sve dok ne prestane bol. I tako je i bilo. Al ni to nije rjesenje. A sad, kad sam u trudnoci bila pozitivna na E.Coli, nista od tog nisam imala… Mislim na simptome, bas niti jedan. A pronadjena… Bas je zajebano! I nemos se tog rijesti nikako 🙆🏻‍♀️ A zast onda ne pijes dmanozu redovito? Ako ti pomaze?

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    curly29

    Skroz slabo citam, od mucnina mirujem u lezim skoro vecinu vremena. MTB blizanci ♥️Ostvarujes zelju mog muza 😂 Srecno. To sam ispratila i ispratila sam vecinom lijepe vijesti cini mi se osim Nikite i palca, bas mi je zao. ♥️🤗
    Bas sam neazurna ali da ne budem ona koja stoji na listi a ne javi sta je bilo na pregledu 😁😏
    Culi smo srce, 7+0 smo i veliki smo 10,5mm ♥️🥰
    Presrecna sam i svima zelim uskoro ovaj osjecaj. Iako je naravno strah i dalje tu i strasne misli ali cini mi se da je neko napisao dan po dan, tako i ja.
    Vrlim vas i zelim samo uspjeha i suza radosnica 😘


    💜❤🤗🤗💜❤ samo vi rastite 🤗

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nije me dugo bilo, malo sam vrtila unatrag i uhvatila da je MTB pupo, i sretno ti da dočekaš lijepu betu! 
    BjeliS žao mi je 
    Nikitta žao mi je što ti je loše, ali jednom mora biti bolje i nadam se da će to biti što prije <3
    Meni beta pada kao i broj zaraženih u HR, sporooooo. Sa 209 na 173 - 27.02., pa 01.03. 122,5 pa od tog pon do četvrtka tek na 101.3.  I dalje imam ‘'nalazište nafte’' u rodnici , iscjedak crn crn. Simptoma drugih, ništa. U ponedjeljak moram na Merkur da se dogovorimo za dalje štogod to značilo  
    Ne znam kome da se obratim da mi prepiše tablete za štitnjaču budući bi je trebalo malo smanjiti, u svakom postupku ona naraste sa 2.6 na 4,  a vidim da se nitko od mojih doktora toga ne želi primiti. Dal da jednostavno kažem MPO doktoru drito u glavu da li mi može dati ili da odem privatno s nalazom kod endokrinologa? 

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.