Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • T_Ivy

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Ziki meni to uopšte ne izgleda loše. U našim godinama odgovor na stimulaciju obično jeste sporiji, uzevši još i u obzir tvoj niži AMH i visi FSH, to je obično ono sto se ocekuje. E sad, tvoji folikuli i dalje rastu sto je najvažnije. Uglavnom je neka procena da svako folikul 16mm već je dovoljno zreo da sadrzi zrelu j.s, a veliki deo i onih preko 14mm takođe. Ti si tu na dobrom putu ako je aspiracija u subotu. Endometrijum ti je odličan. Ta merenja nikad nisu u  mm tačna i ja ne bih rekla uopšte da se stanjio. Idealan je. Držimo palčeve jako 

    👩44, low AMH 🤵44, azo
    2015-2022 biospsija testisa nista, 14x IVF/ICSI donor semena, 2x missed ab, ostalo 0
    2022 microTESE, top rezulta (3 slamke), IVF/ICSI donorka j.s., 3 odlicne blastociste, transfer 2xBC; 1. BETA 13dpt 440, 2. BETA 17 dpt 4,520; UZ 6w1d 2x❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    ziki80

    Poz cure
    Trebam vasu pomoc i misljenja
    Danas sam bila na zadnjoj folikulometriji
    Aspiracija mi je u subotu
    Malo me brinu nalazi
    Vodeci folikul stagnira
    Preostali sporo rastu naspram prosla dva puta stimulacije
    A endometri mi se stanjio
    Primila sam 7x menipur300 i 3 cetrotide…
    S obzirom da mi neda unjet sliku situacija je ovakva:
    Desni jajnik u proslu sri - 12,11
    Ljevi jajnik-9,9
    Endometri 8,8
    U pon desni jajnik-17,13
    Ljevi jajnik -9 ( jedan se izgubio 😔)
    Endometri 10,9
    Danas desni 17,14
    Ljevi -12
    Endom-10,6
    Isprike na poduzem postu


    Iskreno ne bih znala, ali endometrij preko 10 je skroz dobar endometrij i dalje. Pij sada do transfera sok od cikle (encian ili biota) i jedi ananas kako se ne bi još stanjio. A sad, moguće da ti simulacija ne odgovara. Šta ti je dr rekao? Ovaj od 17 će biti vjerojatno taman za aspiraciju, ne znam za ovog od 14, ali moguće da i on naraste do tad. Držim fige. Barem da bude 1 stanica i da se oplodi 🤞🤞 

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Rina89

    Rina89

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Kača 🌺

    Rina, iris iris, rebeka, perlla ❤️😍 hvala cure na info, nadam se da ce tijelo reagirati ok. Slazem se iglica je bas mala 💉 Sretno svima 😘


    E, da, zaboravih napisati da sam dobila 2 lijepe blastice (tako su rekli) dok u nekima nisam pa mislim da je to također dobro.
    Sretno! 🤞🤞🤞

    👩‍💼32 🤵33 ➡️👰🤵 7 god.
    👩‍💼 endometrioza, satelit na 22.kromosomu, 🤵 sve OK
    Petrova, AMH 44,9
    1. 2/19 - 12 OOCITA, hiper-hospitalizacija
    5/19 - FET 2 blastice, beta 0.0
    2. 10/19 - 13 OOCITA, hiper-hospitalizacija
    11/19 - FET 2 blastice, beta 0.3
    3. 9/20 - 11 OOCITA, 2 trodnevna, beta 4.1
    P. Škvorc, AMH 40
    4.4/21- 17 OOCITA, 1 blastica, 1.beta 470,4, 2. 1291,8, 6+3 UZV čula ❤️, 11+4 Nifty uredan

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Hope0306 ❤ kako ste vi?

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Hope0306

    Hope0306

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    Sunny hvala ti na pitanju 😘 mjesanih emocija smo, ali svakako bolje nego kada smo saznali da nema transfera.
    Nada još nije umrla i iščekujemo 6. mjesec da vidimo daljnji razvoj situacije, biologica je jako jako draga i dobra, rekla je da će si dat vremena kada neće biti toliko puno posla da se posveti tome jer zna da su šanse skoro nikakve i upućuje nas da razmišljamo o donaciji.
    Ja se još uvijek oporavljam od aspiracije, osjećam bolove u trbuhu, al bude i to prošlo, idući tjedan idem na kontrolu da dr vidi kakvo je stanje i da pokupim otpusno pismo iako mi je sestra rekla da bi trebala bit na bolovanju sve dok se skroz ne oporavim jer su jajnici sada uvecani i mogli bi se uvrnuti, s tim da sam joj rekla gdje radim pa mi je zbog toga rekla da je bolje ostati što duže na bo. 

    🧚‍♀️27
    AMH 30.5
    Anti TPO 61.4
    🦸‍♂️28
    Azoospermia, mikrodelecija y kromosoma azfc, spermatidni stop
    1/21 TESE 3 spermatida
    4/21 postupak (Gonal F 150j, Cetrotide)
    10.5. aspiracija - 16 oocita
    Tijekom odmrzavanja materijala mm pronađen spermij koji nije prezivio ciscenje tako da nije došlo do transfera
    8/21 - odmrzavanje preostalog materijala ❌ nije pronađeno ništa

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1492

    Prijavi adminu

    Cure hvala svima na velikoj potpori. Sestre su mi rekle da u pon ponovim betu i da prestanem piti terapiju ako dođe do velikog krvarenja. E što je veliko krvarenje? Jer ja krvarim, ali onako kao iscjedak s utrogestanom , ili kad piškim, prvi mlaz je crvenkast. Svakako cu ga danas popiti, pa cu vidjeti Ne znam ni zasto ga jos uvijek moram piti. . Drugo pitanje mi je, da li za FET trebam novu uputnicu? Rekle su mi kad dobijem da se javim pa cemo vidjeti dal cu dobiti estrofem ili cu ici u prirodni. 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1492

    Prijavi adminu

    Ono sto me zanima, da li cu uspjeti primijetiti razliku između ovog krvarenja i menstruacije. Jer meni se cini da je ovo menstruacija koja se pokusava probiti, no prvi dan je svejedno dan velikog izljeva? Ne želim fulati ovaj ciklus, nemrem vise tu biti sama..

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Hope0306

    Sunny hvala ti na pitanju 😘 mjesanih emocija smo, ali svakako bolje nego kada smo saznali da nema transfera.
    Nada još nije umrla i iščekujemo 6. mjesec da vidimo daljnji razvoj situacije, biologica je jako jako draga i dobra, rekla je da će si dat vremena kada neće biti toliko puno posla da se posveti tome jer zna da su šanse skoro nikakve i upućuje nas da razmišljamo o donaciji.
    Ja se još uvijek oporavljam od aspiracije, osjećam bolove u trbuhu, al bude i to prošlo, idući tjedan idem na kontrolu da dr vidi kakvo je stanje i da pokupim otpusno pismo iako mi je sestra rekla da bi trebala bit na bolovanju sve dok se skroz ne oporavim jer su jajnici sada uvecani i mogli bi se uvrnuti, s tim da sam joj rekla gdje radim pa mi je zbog toga rekla da je bolje ostati što duže na bo.


    drago mi je da razmišljate pozitivno ❤ najbitnije je da se ti sad oporavis. Ako možeš ostavi posao sa strane i stvarno se posveti sebi. Posao ce biti tu i za 2 tjedna. Nije ovo lako prolaziti 😑 
    Super za biologicu 🙏 puno znaci u svemu ovome imati ljude koji ce dati sve od sebe. Jako navijam za vaše čudo 🍀🍀

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar razigrana

    razigrana

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Cure hvala svima na velikoj potpori. Sestre su mi rekle da u pon ponovim betu i da prestanem piti terapiju ako dođe do velikog krvarenja. E što je veliko krvarenje? Jer ja krvarim, ali onako kao iscjedak s utrogestanom , ili kad piškim, prvi mlaz je crvenkast. Svakako cu ga danas popiti, pa cu vidjeti Ne znam ni zasto ga jos uvijek moram piti. . Drugo pitanje mi je, da li za FET trebam novu uputnicu? Rekle su mi kad dobijem da se javim pa cemo vidjeti dal cu dobiti estrofem ili cu ici u prirodni.


    Za FET treba nova uputnica. Bas sam ju i ja digla nekidan.

    Sretno🙂

    30 g. oboje
    OTP 9.11.

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Ono sto me zanima, da li cu uspjeti primijetiti razliku između ovog krvarenja i menstruacije. Jer meni se cini da je ovo menstruacija koja se pokusava probiti, no prvi dan je svejedno dan velikog izljeva? Ne želim fulati ovaj ciklus, nemrem vise tu biti sama..


    Ja sam prokrvarila 10ak dana prije nego što sam trebala i računala sam to kao 1dc ,tj nazvala sam ih i pitala i oni su rekli da ukoliko krvarenje bude normalno (3,4 ili više dana) da je to to i da 3dc krenem sa estrifamom.

    endometrioza
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.