Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Razumna A jbg, ti si napisala samo tsh 2.5 I zato enodkrionologu. Ako ima jos drugih stvari onda naravno da trebas otici i to rijesiti.

    Bolje pricekati nego “bzvz ispucati” smrzlice u transferu koji bi za mjesec, dva mogao imati bolju uspjesnost.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Hope0306 hvala ti 🤗 i tebi i tm mnogo srece u iducem pokusaju, da nadju sto vise spermija, da se sto vise jajnih stanica oplodi i “primi” 🙏

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bioptirana, rezultat PGT-A testiranja los, bez tranfera
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Žene moje ja sam vam skroz skrenula. 
    U prvom mjesecu kad mi je bilo jako loše zbog neuspjelog ivf, i ja sam u godišnjem horoskop pročitala da ću u 6mj započeti nešto dobro što će se realizirati u sljedećoj godini. I, iako sam inače skeptik te su me riječi baš pogodile i davale su mi nadu sve ove mjesece…
    Ali sad ispada ako ja uskoro ne dobijem termin kod endriokrinologa da neću stići sljedeci ciklus na transfer sto znaci da ništa od te arheološke mogućnosti koju mi zvijezde nude 🤦‍♀️

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar SeniRemmus

    SeniRemmus

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Razumna

    Žene moje ja sam vam skroz skrenula.
    U prvom mjesecu kad mi je bilo jako loše zbog neuspjelog ivf, i ja sam u godišnjem horoskop pročitala da ću u 6mj započeti nešto dobro što će se realizirati u sljedećoj godini. I, iako sam inače skeptik te su me riječi baš pogodile i davale su mi nadu sve ove mjesece…
    Ali sad ispada ako ja uskoro ne dobijem termin kod endriokrinologa da neću stići sljedeci ciklus na transfer sto znaci da ništa od te arheološke mogućnosti koju mi zvijezde nude 🤦‍♀️


    Razumna možda je baš taj odlazak endokrinologu početak pitovanja koje će najesen rezultirati transferom i onda iduće godine nečim dobrim 🤗 ja bih tako gledala na to da sma na tvom mjestu ❤
    Cure ne čitam baš, neću raditi testić niti betu prije srijede pa sam se malo maknula s foruma. Svima sura šaljem zagrljaje 🤗🤗🤗

    Ja 1991., PCO, trombofilija
    MM 1992., teški OAT
    1.IVF/ICSI + FET 🐧🐧 ✅
    [lilypie.com]

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Razumna bolje je uoćiti neki disbalans hormona prije postupka i ukloniti ga odgovarajućom terapijom, nego ići u postupak i riskirati loš ishod. Nemoj ovo gledetai kao nešto negativno. Dobro SeniSummer kaže gledaj na endokrinologa kao na početak putovanja prema tvojoj bebici.
    TSH 2,5 je sasvim u redu za postupak. Čak i kad je blago povišen doktori ne daju nužno terapiju ako su svi ostali hormoni štitnjače uredni. Vjerojatno su ti još neki hormoni štinjaće povišeni pa te je doktor zato uputio endokrinologu.

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Tuma Lilypie kaže da možeš rodit 🙈 ajmeee, kad si malo razmišljam kak je to brzo prošlo. Jel imaš kakve naznake da se nkj događa? 🤗🤗🤗 Sve nas obavjestavaj! ❤️❤️❤️

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    Moja b-hcg 9,7…Ne znam jel mi gore ovako ili da je skroz negativna. Ne mogu da se ne pitam da li sam nešto krivo napravila, da li sam trebala više mirovati, da li sam trebala skroz prestati pušiti, da li sam se mogla bolje hraniti, da li sam mogla biti više pozitivnija.. što sam mogla bolje napraviti… ma…

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Ssanjas

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Sunny jel ima kakvih novosti? 😊

    sanjass322@gmail.com

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Cure da vam jsvim da još cekam od jutros nikako da zovu da me dovedu ovo je više za poludit od sinoc ništa ila i pila nisam i nesmim a setra da su im pune sale itd ma brate mora mene nešto naopako baš na meni moralo zapet navodno bi tribalo brzo ma i ovo je mrcvsrenje cilo jutro da se sad iznervirala i pocela plakat manta mi se od slabosti lijeps nasa drzava koji kurac me stavili u protokol danas ako im guzva baš sam bisna 😡

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Evo samo da vam javim da sam dobila termin kod endriokrinologa za 7.6.
    Strpljen, spašen,  nadam se

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.