Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    sanjass

    Sunny jel ima kakvih novosti? 😊


    NE! što, kad, kako, tko? 
    vi dobili odobrenje? 
    jel ministarstvo javlja poliklinici pa oni onda organiziraju transfer?
    ili javljaju nama pa mi organiziramo?

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Moja b-hcg 9,7…Ne znam jel mi gore ovako ili da je skroz negativna. Ne mogu da se ne pitam da li sam nešto krivo napravila, da li sam trebala više mirovati, da li sam trebala skroz prestati pušiti, da li sam se mogla bolje hraniti, da li sam mogla biti više pozitivnija.. što sam mogla bolje napraviti… ma…


    znam da to ne želiš cut, ali moraš se smiriti ❤️ nema ništa što si ti u ovom ranom periodu mogla napraviti da utjeceš na ishod pa bio on pozitivan ili negativan. Ako je bebica odlučila primiti se ona će se primiti. Voljela bih da ti je beta veća da si mirnija. Beta je dosta niska, ali izvadit ćeš drugu za 2 dana pa ćeš znati više ❤️

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Beba4321

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Tuma

    Beba jesi vraćala blastice? Vadi opet u subotu pa ćeš vidjet da li se pravilno dupla… Bilo bi bolje da je viša, ali vidjet ćemo tek kad ponovis betu. Držim fige i navijam da sve bude kako treba 🤞
    Andela nema smisla zamarati se sa simptomima, kao što smo već puno puta napisale jer su skoro isti simptomi pmsa, trudnoće i utrogestana. Koristimo progesteron i te rane simptome imamo više od njega nego od trudnoće. Uostalom i od nas koje smo ostale trudne smo sve imale drugačije simptome, neke su krvarile, neke smedarile, neke nisu, neke su imale jake grčeve i probada ja, neke slabije, neke su boljele cice, neke ne. I isto tako je bilo i kod onih koje nisu ostale trudne. Tako da nećeš nažalost po tome ništa saznati…..


    Da vratila sam 2 blastice.. Danas su mi svi bolovi prošli, osjećam onako malo i danas nema svježe krvi.
    Rekli su mi da tek u ponedjeljak vadim novu betu, tako da agonija će još potrajati.. Iako mi se ova beta čini dosta malena za 13dnt 2 blastice..
    Miss Ivy nadam se da si ok, ja se nekako tješim s tim da sam bar jednom u životu doživjela pozitivan test i da mi tijelo daje signal da mogu ostati trudna. Sada samo treba pričekati bebicu koja će odlučiti da joj ja budem mama..

    1IVF 7/20, ET 2 četverodnevna zametka-beta 0
    FET 4/21-2 blastice
    1.beta 80,krvarenje.
    2.beta 5,5 biokemijska
    FET 16.07. - 1blastica
    1.beta 12dnt - 170,3🙏
    2.beta 17dnt - 216
    3.beta 19dnt - 431,3
    18.08.missed ab. - kiretaža

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Evo bila doktorica odgodjeno za ujutro  da joj zao sta sam se mrcvarila cekajuc ujutro sam prva ej pojela sam sve ko luda ajde još ovaj dan izdrzat🙏❤️ 
    Hvala van na podrsci❤️😘

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    annboleyn, dobar dio njih misli da su suplementi glupost.
    Ja mislim da ne mogu štetiti. Plus mene opušta znajući da i ja nešto radim.

    perlla, ne možeš ići u aspiraciju u drugu kliniku. Stimulirani postupak nema veze sa tvojim prirodnim, ne možeš po tome mjeriti. Nećeš ovulirati, zato dobivaš Cetrotide.

    Miss_Ivy, ne zamaraj se vanmaterničnom. Tvoja beta je sad premala da bi upućivala na to, niti da bi ti nanijela štetu, mora biti nekoliko tisuća da bi počela biti opasna. U oko 95% slučajeva kad se radi o maloj ili stagnirajućoj beti, radi se o biokemijskoj. Izvadi je opet 2, 3 dana kasnije i onda ćemo biti pametniji. Ionako ti se ništa neće vidjeti u tijelu još barem tjedan dana, a vjerojatnije i preko 10, tako da ni UZV nema smisla.
    Ako ti je krvarenje problem počni piti Utriće a ne ih gurati. Ja sam isto krvarila u prvoj trudnoći radi njega dok nisam skratila nokte. 

    Razumna, TSH treba biti od 0.1 do 2.5 za uspješnu trudnoću. Bolje je da je između 1 i 2, ali ovo su referentne točke. Ja sam endokrinologa u Petrovoj dobila za 3 dana, ako ti u VV daju kasniji termin, prijavi se i u Petrovoj. Veći problem su ti antitijela koja su ti povišena, a to će ti endokrinac reći što i kako.
    Terapija Euthyroxom sa dobro naštimanom nozom obično pomogne unutar 2-3 tjedna.

    *.Women_name.*, ako ti se stomak spustio znači da bi ti uskoro mogla put rodilišta…

    💔💔💔

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Cure može iskustva sa Ovaleapom? Ne vidim ga baš u potpisima 😁

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Ssanjas

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Sunny 🤣🤣 ja sam sad samo jos vise zbunjena 🤣
    Rekli su mi u poliklinici da su njima rekli da ce odobrit transfer pa sam zakljucila da ce i oni dobit potvrdu al cekamo je i mi da stigne 🤣 na kraju smo morali radi posla prebacit termin pregleda za srijedu i nadam se da mi nece stic menstruacija do onda 🤣 jer imam sve prijevremene simptome 😩🤣
    Nisi zvala nista u polikliniku pitat jel oni sta znaju za vas? 🤪

    sanjass322@gmail.com

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Jel itko ikad čuo za surogat u Ukrajini?
    Razmišljam da ako mi se ni jedan od ova 4 smrzlica ne primi da krenem tim putem….

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    sanjass

    Sunny 🤣🤣 ja sam sad samo jos vise zbunjena 🤣
    Rekli su mi u poliklinici da su njima rekli da ce odobrit transfer pa sam zakljucila da ce i oni dobit potvrdu al cekamo je i mi da stigne 🤣 na kraju smo morali radi posla prebacit termin pregleda za srijedu i nadam se da mi nece stic menstruacija do onda 🤣 jer imam sve prijevremene simptome 😩🤣
    Nisi zvala nista u polikliniku pitat jel oni sta znaju za vas? 🤪


    hahaha 
    zvala sam jučer u polikliniku, ali pitat za nešt drugo. Nisu mi ništa spomenuli za odobrenje  zvat ću ih iduci tjedan i pitati za odobrenje, ako dotad ništ ne stigne 
    držim figeeee da menst ne dođe prije i da sa ovim ciklusom možete u postupak 

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Sofi Ovo je stvarno super informacija.
    Nisam znala da toliko košta ( računala sam do 20 000e)
    Ali očito je riječ o više bebi ako je riječ o zametcima ( mnozina).
    Hvala na info 😘

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.