Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ziki80

    ziki80

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Hvala cure 😘😘

    Ja 40godina, suprug 34
    Dijagnoza pocetak steriliteta kod mene
    5.2020.- stimulirani Petrova, puregon/orgalutan, 4 jajne, 2 oplodene, nema trudnoce
    11.2020.-stimulirani Petrova, puregon/orgalutan,2jajne nazalost prazne,
    1.2021.-prirodni Petrova, 1 jajna nazalost prazna
    5.2021.-stimulirani Petrova, menopur.. nadamo se 🤞🤞😊
    Amh 2,8 , fsh 16, ostali hormoni uredni

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    Hvala razigrana, i tebi isto sretno! Jel se trebaš testirati 1dc?

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    🧚‍♀️🌸_Dada_🌸🧚‍♀️

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Ono sto me zanima, da li cu uspjeti primijetiti razliku između ovog krvarenja i menstruacije. Jer meni se cini da je ovo menstruacija koja se pokusava probiti, no prvi dan je svejedno dan velikog izljeva? Ne želim fulati ovaj ciklus, nemrem vise tu biti sama..

    Ja sam prokrvarila 10ak dana prije nego što sam trebala i računala sam to kao 1dc ,tj nazvala sam ih i pitala i oni su rekli da ukoliko krvarenje bude normalno (3,4 ili više dana) da je to to i da 3dc krenem sa estrifamom.


    Ne znam, nisam sigurna. Moja menstruacija sigurno nije ovakva, ali što je onda ovo.. Krv je sve svjezija i svjezija, tj crvenija . Zvat cu sutra opet sestre, nije mi ovo normalno. Ako mi kazu da je od utrogestana, pa šta mi on mora dole napraviti da krvarim!? Nemam nokte.. Oprostite cure ako sam dosadna, malo sam sfrustrirana i brinem se. 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    TirelessIvy

    Ziki meni to uopšte ne izgleda loše. U našim godinama odgovor na stimulaciju obično jeste sporiji, uzevši još i u obzir tvoj niži AMH i visi FSH, to je obično ono sto se ocekuje. E sad, tvoji folikuli i dalje rastu sto je najvažnije. Uglavnom je neka procena da svako folikul 16mm već je dovoljno zreo da sadrzi zrelu j.s, a veliki deo i onih preko 14mm takođe. Ti si tu na dobrom putu ako je aspiracija u subotu. Endometrijum ti je odličan. Ta merenja nikad nisu u mm tačna i ja ne bih rekla uopšte da se stanjio. Idealan je. Držimo palčeve jako


    Jako si joj lijepo odg evo i ja da se u taj post uguram.. meni je isto punkcija u sub jutro. Sva sam u nervozi a isto tako me zanima isto pitanje… Jucer na 11ti dan endometrij 8.5mm, desno folikul 17mm a lijevo 18.5mm.. sad sam u 9 ubrizgala brevactid 10000iu. Sto kazes?  Hvalaaaa ti

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    TirelessIvy sretnooooo, da budeš uspješan kunić 🙏❤
    Inače prijateljici iz Munchena u klinici isto rade neko ispitivanje ,ona je prva kojoj to rade i rekli su joj da joj to klinika neće naplatiti . Zaboravila sam o čemu se radi ali spomeni Gnothu kako se to radi  🤣🤣🤣
    Od srca ti želim da ovo uspije 🙏❤❤🤣

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Ana26

    Broj poruka: 773

    Prijavi adminu

    Bela žao mi je što moraš toliko čekati. Sretno sutra!
    Miss_Ivy žao mi je! Drži se! Drago mi je što imaš smrzlića pa ćeš uskoro u FET.
    Beba, Anđela sretno s betama.
    Ja sam dobila 2 uputnice od ginekologa za betu. Odlučila sam da sutra idem vaditi krv. Sutra mi je 10 dnt. Baš me trta i strah neuspjeha pogotovo što nemam više smrzlića.
    Muž mi je na terenu pa nam je beba jedina opcija da budemo zajedno.
    Znam da ima cura sa puno više postupaka iza sebe i s puno težim dijagnozama , a ja se žalim. 

    👱‍♀️ 31 Hashimoto, hipotireoza, AMH 35.5
    👨‍💼 31 OAT
    4/2020 prirodna trudnoća, missed ab. u 8 tj. ❌
    02/2021- VV, (5 j.s.,5 blastocista)
    3/21 ET 1 blastice - ❌
    4/21 FET 🐧🐧 blastice, u 12.tj spontani 💔 ❌
    1/22 ET 2 dvodnevna-❌
    10/22 ET 2 blastice ❌ 4🐧
    12/22 FET 6+3 imamo ❤️
    9/2023 BABY BOY 💙

  • T_Ivy

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Rebeka pa to izgleda bas kao dva lepa, zrela folikula. Endometrijum je isto dobar, mada bih ja na tvom mestu još pokušala malo to da pojačan cveklom ili ananasom. Znam da cure to ovde ne praktikuju često, ali meni za endometrijum pivo pravi čuda 😀😀😀 uopšte se ne šalim. Po jedna limenka dnevno i bas bude razlika. A kako ja sok od cvekle ne volim, a pivo bas volim to mi ne padne teško 😁
    Ako sam dobro procitala dobila si Brevactid 10,000 IU? To je dobro. Ja mislim da su meni prošli put pogrešili jer su mi dali upola manje i to je bio prvi put da nisam imala zrelu j.s. u sedam pokušaja. U mojoj klinici ne veruju da dupla ‘stoperica’ pravi veliku razliku, ali posle ozbiljnog razgovora koji sam obavila sa njima, složili su se da u mom slučaju ipak idemo od sada sa duplom. Navijam za tebe jako, jako! Srećno❤️❤️❤️

    👩44, low AMH 🤵44, azo
    2015-2022 biospsija testisa nista, 14x IVF/ICSI donor semena, 2x missed ab, ostalo 0
    2022 microTESE, top rezulta (3 slamke), IVF/ICSI donorka j.s., 3 odlicne blastociste, transfer 2xBC; 1. BETA 13dpt 440, 2. BETA 17 dpt 4,520; UZ 6w1d 2x❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    TirelessIvy želim ti srecu s tim pokusom, nadam se da ce biti uspješan! Hvala ti na lijepim rijecima 
    Ana sretno sutra! Držim fige da beta bude velika!!
    Bela drži nam se!  😘

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Ssanjas

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Sunny krizat cu dane na kalendaru 🤣🤣 ma bitno da dode odobrenje a vi lako onda odlucite kad cete u postupak 💪🏻🥰
    Hope0306 hvala punoo 🥰🥰

    sanjass322@gmail.com

  • T_Ivy

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Dada hvala draga mnogo, mnogo. Ako saznas od te drugarice kakva je eksperimentalna metoda u pitanju, bas bih volela da cujem. Ovaj hormon rasta je relativno nova stvar, ali Gnoth kaže da je već imao uspeha sa starijim pacijenticama sa njim, samo kaže da u literaturi još nije definitivno naučno dokazana njegova efektivnost, a on je malo ‘streber’ i generalno prepisuje terapije po onome sto zna sa sigurnošću da je dokazano. Ali smo se dogovorili da sa mnom može definitivno da eksperimentiše sa svim sto on misli da ima smisla, a ne ugrozava (dodatno) moje zdravlje. Ima on još par ideja, ali ovo je prva, pa ćemo da vidimo. 
    Kako si ti? Vidim da te trudnoća bas ‘dohvatila’. Zao mi je zbog mučnina, ali znam ja da ti to nije ništa, kada samo čuješ to maleno srdasce 😍😍😍

    👩44, low AMH 🤵44, azo
    2015-2022 biospsija testisa nista, 14x IVF/ICSI donor semena, 2x missed ab, ostalo 0
    2022 microTESE, top rezulta (3 slamke), IVF/ICSI donorka j.s., 3 odlicne blastociste, transfer 2xBC; 1. BETA 13dpt 440, 2. BETA 17 dpt 4,520; UZ 6w1d 2x❤️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.