Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • perlla

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    RebekaB

    perlla

    *.Women_name.*

    Annboleynsretno 🙏🤞🍀💗 i moj doktor je takav, on kaže da je utjecaj zanemariv ili nikakav. Kako je nama vrlo brzo uspjelo, ja većinu stvari nisam ni vadila. Ali da je prošlo nekoliko postupaka, sigurno bi išla vaditi hrpu toga što su tu cure pisale. Iskreno, nisam ni znala za većinu toga dok se nisam priključila forumu.
    Perla u početku rastu oko 1 do 1,5 mm po danu, kasnije kad predu 13,14 mm rastu 2 do 3 mm po danu. Iako to je sve individualno i nije pravilo, bar kod mene nije bilo tako. Aspiracija je meni bila na 21. Dan ciklusa, ali ja sam išla u prirodni ciklus gdje se pratila moja prirodna ovulacija bez stimulacije. Druge cure će ti pomoć kako to ide kod stimulacije, ali vjerujem da dosta ranije, oko 14 DC kada bi trebala biti ovulacija po PSu. Eh da, i slobodno budi dosadna. To je tvoje tijelo, i ti prolazis kroz taj stres. Bar informacije možeš dobiti. Sretno 😘

    Hvala ti 💜 meni je kraci ciklus, pa me toga bas strah da se ne promasi. Kad kazem kraci, 25-26 dana. Dal se moze npr.otici na aspiraciju u drugu kliniku? S obzirom da imam nizi amh, moguce da imam i manje jajnih stanica koje sam stimulacijom dobila, pa mozda mi savjetuju za vikend i da muz i ja to obavimo po starom 😄 nemam pojma kako je to zamisljeno. Mozda su mi terapijom omogucili da mi ne prsnu prerano?lagano me brine ova situacija..a rekli su info preko tel.ne daju, ne daju ni uzivo, a ni preko maila, vjerojatno jer ga nemaju

    U kojoj si ti klinici? Ako si u prirodnom ciklusu onda ti ne namjestaju nista nego se ravnaju po tvom pr.ciklusu kada trebas ovulirat. Tu se cesto zna dogoditi da promase, kao meni npr. prosli ciklus. Meni su kraci od 23-26dana i nemam ovulaciju 14ti dan kako su racunali nego 11 ili 12ti. A ovaj ciklus sam u polu stimuliranom i tu je namjesteno da bude tocno 14ti dan kada imam dog. punkciju. Ja imam isto nizak amh i meni su samk 2 folikula, sad, dovoljno je i to ako je kvalitetno…


    Hey, hvala ti na odg. Znaci, ne gleda se moj prirodni ciklus?ja sam u stimuliranom, vidi mi u potpisu koju terapiju imam. Onda se nadam da ce sve ici kako treba.sutra sam na uzv, pa ce mi valjda sve reci sto trebaju..ali ja dolje imam osjecaj ko da cu svaki tren ovulirat..vjerojatno jako utjecu ti hormoni na mene..na sd sam

    Ja 34,mm36,oligoasteno,oligoterato,oligozoo,amh 3.79,lh 0,9
    Borba za 2.bebu vise od 2 g., curka 5g (spontana trudnoca)
    1.stim.ivf 5/21 ovaleap 150,menopur150,cetrotide,brevactid 10000,6 js,3 opl.,ET 2x trodn.
    1. prir.ivf ovitrele 9/21 js opl bez ET-prestala se dijeliti
    2.stim.ivf 11/21,elonva,menopur75/150,cetrotide,ovitrele,3js, nezrele
    12/21 prir.trudnoca-biokemijska
    1/22,2/22 femara,ovitrele,insem.
    5/22 3.stim.ivf dugi protokol suprecur, pergoveris

  • Avatar Hope0306

    Hope0306

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    Perlla normalno je da imaš osjecaj kao da ces ovulirati, mene su jajnici toliko bolili dva dana prije aspiracije da sam se jedva kretala i morala sam pazit kako cu sjest da me ne bi previse zaboljelo. 

    🧚‍♀️27
    AMH 30.5
    Anti TPO 61.4
    🦸‍♂️28
    Azoospermia, mikrodelecija y kromosoma azfc, spermatidni stop
    1/21 TESE 3 spermatida
    4/21 postupak (Gonal F 150j, Cetrotide)
    10.5. aspiracija - 16 oocita
    Tijekom odmrzavanja materijala mm pronađen spermij koji nije prezivio ciscenje tako da nije došlo do transfera
    8/21 - odmrzavanje preostalog materijala ❌ nije pronađeno ništa

  • perlla

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Kača 🌺

    Cure može iskustva sa Ovaleapom? Ne vidim ga baš u potpisima 😁


    Kača 🌺

    Cure može iskustva sa Ovaleapom? Ne vidim ga baš u potpisima 😁


    Ja ga koristim, od 2.dc pen, al ja imam 150..prvi ivf pa nezz tocno razabrat kakav je 🙂

    Ja 34,mm36,oligoasteno,oligoterato,oligozoo,amh 3.79,lh 0,9
    Borba za 2.bebu vise od 2 g., curka 5g (spontana trudnoca)
    1.stim.ivf 5/21 ovaleap 150,menopur150,cetrotide,brevactid 10000,6 js,3 opl.,ET 2x trodn.
    1. prir.ivf ovitrele 9/21 js opl bez ET-prestala se dijeliti
    2.stim.ivf 11/21,elonva,menopur75/150,cetrotide,ovitrele,3js, nezrele
    12/21 prir.trudnoca-biokemijska
    1/22,2/22 femara,ovitrele,insem.
    5/22 3.stim.ivf dugi protokol suprecur, pergoveris

  • perlla

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Hope0306

    Perlla normalno je da imaš osjecaj kao da ces ovulirati, mene su jajnici toliko bolili dva dana prije aspiracije da sam se jedva kretala i morala sam pazit kako cu sjest da me ne bi previse zaboljelo.


    Thanks Hope…bas me zabrinulo, vec sam pocela lagano panicarit

    Ja 34,mm36,oligoasteno,oligoterato,oligozoo,amh 3.79,lh 0,9
    Borba za 2.bebu vise od 2 g., curka 5g (spontana trudnoca)
    1.stim.ivf 5/21 ovaleap 150,menopur150,cetrotide,brevactid 10000,6 js,3 opl.,ET 2x trodn.
    1. prir.ivf ovitrele 9/21 js opl bez ET-prestala se dijeliti
    2.stim.ivf 11/21,elonva,menopur75/150,cetrotide,ovitrele,3js, nezrele
    12/21 prir.trudnoca-biokemijska
    1/22,2/22 femara,ovitrele,insem.
    5/22 3.stim.ivf dugi protokol suprecur, pergoveris

  • perlla

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Hvala Mtb, hvala curke.. malo ste me umirile s tim ❤

    Ja 34,mm36,oligoasteno,oligoterato,oligozoo,amh 3.79,lh 0,9
    Borba za 2.bebu vise od 2 g., curka 5g (spontana trudnoca)
    1.stim.ivf 5/21 ovaleap 150,menopur150,cetrotide,brevactid 10000,6 js,3 opl.,ET 2x trodn.
    1. prir.ivf ovitrele 9/21 js opl bez ET-prestala se dijeliti
    2.stim.ivf 11/21,elonva,menopur75/150,cetrotide,ovitrele,3js, nezrele
    12/21 prir.trudnoca-biokemijska
    1/22,2/22 femara,ovitrele,insem.
    5/22 3.stim.ivf dugi protokol suprecur, pergoveris

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    cure kada se na transferu vrate dva četverodnevna i ako dođe do trudnoće,  što mislite jel bi test išta pokazao na 6dnt ili 7dnt? nisam još piškila ali planiram sutra
    ili preksutra 🤷‍♀️ bas mi teško pada to čekanje 🙄

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Rina, iris iris, rebeka, perlla ❤️😍 hvala cure na info, nadam se da ce tijelo reagirati ok. Slazem se iglica je bas mala 💉 Sretno svima 😘

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • T_Ivy

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Drage moje žene heroji, pre svega ovog puta MissIvy, Anđela, Beba, Bela, držite se i čuvajte. U vama je i više snage nego sto mislite. Svaki put skoro ostanem bez reci kada pročitam kroz šta sve prolazite i kako se, bez obzira na sve, podignete, nastavite, sa osmehom i humorom. Sve zasluzujete (zaslužujemo 😄) orden. Samo hrabro 💪💪💪
    Ja da prijavim da sam ja danas počela da injekcijama hormona rasta, pa za dve nedelje ultrazvuk. Ne znam da li je koja od vas imala ovo u terapiji, ali ja ću evo biti eksperimentalni kunići i javljati kakva su iskustva. I da li, ako ništa drugo, bilda trbusnjake 🤪🤪🤪

    👩44, low AMH 🤵44, azo
    2015-2022 biospsija testisa nista, 14x IVF/ICSI donor semena, 2x missed ab, ostalo 0
    2022 microTESE, top rezulta (3 slamke), IVF/ICSI donorka j.s., 3 odlicne blastociste, transfer 2xBC; 1. BETA 13dpt 440, 2. BETA 17 dpt 4,520; UZ 6w1d 2x❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ziki80

    ziki80

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Poz cure
    Trebam vasu pomoc i misljenja
    Danas sam bila na zadnjoj folikulometriji
    Aspiracija mi je u subotu
    Malo me brinu nalazi
    Vodeci folikul stagnira
    Preostali sporo rastu naspram prosla dva puta stimulacije
    A endometri mi se stanjio
    Primila sam 7x menipur300 i 3 cetrotide…
    S obzirom da mi neda unjet sliku situacija je ovakva:
    Desni jajnik u proslu sri - 12,11
    Ljevi jajnik-9,9
    Endometri 8,8
    U pon desni jajnik-17,13
    Ljevi jajnik -9 ( jedan se izgubio 😔)
    Endometri 10,9
    Danas desni 17,14
    Ljevi -12
    Endom-10,6
    Isprike na poduzem postu

    Ja 40godina, suprug 34
    Dijagnoza pocetak steriliteta kod mene
    5.2020.- stimulirani Petrova, puregon/orgalutan, 4 jajne, 2 oplodene, nema trudnoce
    11.2020.-stimulirani Petrova, puregon/orgalutan,2jajne nazalost prazne,
    1.2021.-prirodni Petrova, 1 jajna nazalost prazna
    5.2021.-stimulirani Petrova, menopur.. nadamo se 🤞🤞😊
    Amh 2,8 , fsh 16, ostali hormoni uredni

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    cure kada se na transferu vrate dva četverodnevna i ako dođe do trudnoće, što mislite jel bi test išta pokazao na 6dnt ili 7dnt? nisam još piškila ali planiram sutra
    ili preksutra 🤷‍♀️ bas mi teško pada to čekanje 🙄


    Na 7dnt bi trebao pokazati 😊 Sretno 🤞🥰

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.