Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    Sunflower divne vijesti🥰🥰🥰🥰🥰! Čestitam♥️!
    Miss drago mi je da je sve u najboljem redu🥰🥰🥰!

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    Ja jesam 😔 a sama sam, i mislim da nema spavanja danas! 

    👩 38 AMH 8.2 pmol/L
    👨 37 Normo
    *04/21 ET Petrova 1 blastica - biokem ❎
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧 ✅
    ⭐11dnt 444,27 ⭐13dnt 921,07 ⭐17dnt 5212
    *Nifty, Mini anomaly, Anomaly scan ✅
    💙 Stiže nam dečko, 22.08.2022.💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    SofiSofi

    manemoj

    SofiSofikoju terapiju si ti primala ako se sjećaš jer rezultat je stvarno brutalan, toliko stanica i blastica.. wow

    Imala sam Menopur,Orgalutran (orangutani) , Ovitrell i Elonva.
    Najzanimljivije je da ja na početku MPO nisam ništa znala,doslovno. Tako sam mislila da je jako normalno imat 19 jajnih stanica.

    Žene iz Zagreba -jeste osjetile potres


    Joj ja jesam 😓 nadam se da ih neće više biti po noći…. 

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Tuma

    SofiSofi

    manemoj

    SofiSofikoju terapiju si ti primala ako se sjećaš jer rezultat je stvarno brutalan, toliko stanica i blastica.. wow

    Imala sam Menopur,Orgalutran (orangutani) , Ovitrell i Elonva.
    Najzanimljivije je da ja na početku MPO nisam ništa znala,doslovno. Tako sam mislila da je jako normalno imat 19 jajnih stanica.

    Žene iz Zagreba -jeste osjetile potres

    Joj ja jesam 😓 nadam se da ih neće više biti po noći….


    Ja sam ga čula, nisam osjetila. I da sad me strah da neće opet po noći 🙀

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Tuma, Women name, Ruška hvala curke. Ja isto mislim da je rezultat dobar. A i uzv znam da nisu najtočnije mjere i da mogu omašiti.
    Joj, baš zaredalo s tim potresima zadnjih godinu dana 😒 Želim svima mirnu noć, da više ne trese.

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • Lana8

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prvo bih se osvrnula na sve predivne i hrabre žene koje prolaze ovu borbu, jako mi je žao zbog tužnih ishoda u prethodnim danima.
    No nadovezala bih na situaciju s dr. Palada lavice moje pa kako je moguće da vi vjerujete da on čita ovaj forum i da će on pomoći savjetima.
    Kao što je Stani njegova pacijentica tako je sigurno još netko tko je na forumu i taj netko itko je ili pacijent ili prijatelj ili nešto treće mu je rekao za dopiske na koje je on reagirao.
    Zato lavice koje ste tražile savjet i podršku od njega na forumu nemojte jer nije je dao ni svojoj pacijentici Stani.

  • Tea_0501

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Cure drage, nama je jučer uslijedio šok. MM je išao na ultrazvuk testisa i prostate i dr. je rekla da teško da će se kod njega išta naći jer su mu testisi manji i to jedan je 7 ccm a drugi 10 ccm (kako piše u nalazu) i da se ne nadamo apsolutno ničemu kad mu budu radili MICRO -tesu. On je pitao kako to, kako onda već imamo jedno dijete koje smo dobili bez problema, a ona nije znala odgovoriti. Nakon što sam jučer to čula, isplakala sam se kao nikada jer je ubila sve moje nade… 😔😔🥺

    Ja: 33, On: 38
    🧒-8 god.
    FET 8/21-terapija estrofem.
    Beta- 10dpt-130, 12dpt-234, 14dpt-408.
    UZV 2.9.-Imamo ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Tea_0501

    Cure drage, nama je jučer uslijedio šok. MM je išao na ultrazvuk testisa i prostate i dr. je rekla da teško da će se kod njega išta naći jer su mu testisi manji i to jedan je 7 ccm a drugi 10 ccm (kako piše u nalazu) i da se ne nadamo apsolutno ničemu kad mu budu radili MICRO -tesu. On je pitao kako to, kako onda već imamo jedno dijete koje smo dobili bez problema, a ona nije znala odgovoriti. Nakon što sam jučer to čula, isplakala sam se kao nikada jer je ubila sve moje nade… 😔😔🥺


    Ma nista se ne bediraj dok ne prodje MTesse… 👍 To ona ne moze znati unaprijed, samo hrabro 🍀

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar SeniRemmus

    SeniRemmus

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Lana8

    Prvo bih se osvrnula na sve predivne i hrabre žene koje prolaze ovu borbu, jako mi je žao zbog tužnih ishoda u prethodnim danima.
    No nadovezala bih na situaciju s dr. Palada lavice moje pa kako je moguće da vi vjerujete da on čita ovaj forum i da će on pomoći savjetima.
    Kao što je Stani njegova pacijentica tako je sigurno još netko tko je na forumu i taj netko itko je ili pacijent ili prijatelj ili nešto treće mu je rekao za dopiske na koje je on reagirao.
    Zato lavice koje ste tražile savjet i podršku od njega na forumu nemojte jer nije je dao ni svojoj pacijentici Stani.


    Lana8 ma to je bilo ironično, nikome ne treba njegova pomoć 😅

    Ja 1991., PCO, trombofilija
    MM 1992., teški OAT
    1.IVF/ICSI + FET 🐧🐧 ✅
    [lilypie.com]

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Tea_0501

    Cure drage, nama je jučer uslijedio šok. MM je išao na ultrazvuk testisa i prostate i dr. je rekla da teško da će se kod njega išta naći jer su mu testisi manji i to jedan je 7 ccm a drugi 10 ccm (kako piše u nalazu) i da se ne nadamo apsolutno ničemu kad mu budu radili MICRO -tesu. On je pitao kako to, kako onda već imamo jedno dijete koje smo dobili bez problema, a ona nije znala odgovoriti. Nakon što sam jučer to čula, isplakala sam se kao nikada jer je ubila sve moje nade… 😔😔🥺


    MM je androlog reko da ni nema potrebe radit UZV jer se tu nista posebno ne moze vidjet..tj ne moze se vidjet jel ima sta ili ne…TESE ce najbolje pokazat dal ima sta..kad bi trebao ic na TESE? glavu gore i nemoj gubit nadu 🙏

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.