Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Inace, znate sta sam ja zakljucila? Obzirom da sam fan Ljubav je na selu(da, jesam i ne sramim se priznat 😂😂😂), moja Kate ce doc u petak. Zasto? Zato sta zeli gledat samnom Ljubav do cetvrtka, onda se odemo porodit u petak(od petka do nedjelje nema LjJNS), u nedjelju izadjemo iz bolnice, tako da od ponedjeljka opet mozemo pratit nasu najdrazu emisiju trenutno 🤭🤭


    Kraljiceee 😂😂😂😂

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Mag.nolia


    Znam da znas nego sam samo htjela napisati da to uglavnom bude ok, osim ako organi vire vanka i svakakve izrasline, kao sto je belaaa imala. A npr. mozak, srce, jako pre rano. Iako bi mi htjeli znati sve odmah. Prosli put mi je to viđeno tek u 25tt, iskusniji lijecnici su mi rekli da je neko optimalno vrijeme za primjetiti takve anomalije između 16tt i 20tt jer stvarno ih ima koje nisu prije vidljive. Npr srce koje se ne podijeli dobro i slicno. Zato mi taj mini nije neki sad faktor koji ce mi olaksati, jer i prosli put su te mjere bile ok tada, a kasnije sve katastrofa.


    Ovoj mojoj su baš mozak vidjeli na mini anomalyju 
    Doduše, zato što je bio prevelik, zato se moglo vidjeti.
    Znam da sve uspoređuješ s prošlim putem, to je logično. Držim fige za dalje. 

    💔💔💔

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    SofiSofi koju terapiju si ti primala ako se sjećaš jer rezultat je stvarno brutalan, toliko stanica i blastica.. wow

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Clarissa

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Inace, znate sta sam ja zakljucila? Obzirom da sam fan Ljubav je na selu(da, jesam i ne sramim se priznat 😂😂😂), moja Kate ce doc u petak. Zasto? Zato sta zeli gledat samnom Ljubav do cetvrtka, onda se odemo porodit u petak(od petka do nedjelje nema LjJNS), u nedjelju izadjemo iz bolnice, tako da od ponedjeljka opet mozemo pratit nasu najdrazu emisiju trenutno 🤭🤭


     Zakon! Sounds like a plan! Tak da malena Kate vec od prvih dana jedan lijepi dojam donosi u svom misljenju 

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Sunflower dvojčeki 🤩🤩 čestitam!!! 🥳🥳
    Miss baš mi je drago da dečkić lijepo napredujeni da hematoma više nema, bar se s te strane možeš opustiti. Nadam se da će i ti bolovi skroz prestati pa da možeš početi uživati u trudnoći 🙂 
    Meni došli rezultati ogtt testa, u zagradu stavljam referentni interval - glukoza natašte 4.7 (<5.1), nakon 60min je 6.9 (<10) i nakon 120 min je 4.9 (< 8.5).  Meni se čine dobri rezultati, ali mi je neka simpatična med. sestra u laboratoriju rekla da zanemarim te referentne intervale i da bolje pripazim 😐 plan mi je ionako paziti šta jedem barem do sljedećeg pregleda s obzirom da je bebač bio dosta velik, ali ovi rezultati mi se čine sasvim ok 

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Pami

    Sunflower dvojčeki 🤩🤩 čestitam!!! 🥳🥳
    Miss baš mi je drago da dečkić lijepo napredujeni da hematoma više nema, bar se s te strane možeš opustiti. Nadam se da će i ti bolovi skroz prestati pa da možeš početi uživati u trudnoći 🙂
    Meni došli rezultati ogtt testa, u zagradu stavljam referentni interval - glukoza natašte 4.7 (&lt;5.1), nakon 60min je 6.9 (&lt;10) i nakon 120 min je 4.9 (&lt; 8.5). Meni se čine dobri rezultati, ali mi je neka simpatična med. sestra u laboratoriju rekla da zanemarim te referentne intervale i da bolje pripazim 😐 plan mi je ionako paziti šta jedem barem do sljedećeg pregleda s obzirom da je bebač bio dosta velik, ali ovi rezultati mi se čine sasvim ok


    Ma rez su ti super, mislim da stvarno nemaš brige. 😊

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Tuma

    Pami

    Sunflower dvojčeki 🤩🤩 čestitam!!! 🥳🥳
    Miss baš mi je drago da dečkić lijepo napredujeni da hematoma više nema, bar se s te strane možeš opustiti. Nadam se da će i ti bolovi skroz prestati pa da možeš početi uživati u trudnoći 🙂
    Meni došli rezultati ogtt testa, u zagradu stavljam referentni interval - glukoza natašte 4.7 (&amp;lt;5.1), nakon 60min je 6.9 (&amp;lt;10) i nakon 120 min je 4.9 (&amp;lt; 8.5). Meni se čine dobri rezultati, ali mi je neka simpatična med. sestra u laboratoriju rekla da zanemarim te referentne intervale i da bolje pripazim 😐 plan mi je ionako paziti šta jedem barem do sljedećeg pregleda s obzirom da je bebač bio dosta velik, ali ovi rezultati mi se čine sasvim ok

    Ma rez su ti super, mislim da stvarno nemaš brige. 😊


    Tuma hvala 💜 i meni se čine ok, ali mi nije jasno zašto mu je onda obujam glavice za 3 tjedna veći 🙄 baš ću pripaziti do idućeg pregleda, da vidim kakve će onda biti mjere. 

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    manemoj

    Ruska1986

    Inace, znate sta sam ja zakljucila? Obzirom da sam fan Ljubav je na selu(da, jesam i ne sramim se priznat 😂😂😂), moja Kate ce doc u petak. Zasto? Zato sta zeli gledat samnom Ljubav do cetvrtka, onda se odemo porodit u petak(od petka do nedjelje nema LjJNS), u nedjelju izadjemo iz bolnice, tako da od ponedjeljka opet mozemo pratit nasu najdrazu emisiju trenutno 🤭🤭

    Ahahahahahahhahhahahahahahaha vrh!!!!
    I dalje nemaš kredit? 😂 Ajde barem imaš dostojanje i karakter 🙈🙈🙈🙈


    I jos sam plesnjaca 😂😂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Clarissa

    Ruska1986

    Inace, znate sta sam ja zakljucila? Obzirom da sam fan Ljubav je na selu(da, jesam i ne sramim se priznat 😂😂😂), moja Kate ce doc u petak. Zasto? Zato sta zeli gledat samnom Ljubav do cetvrtka, onda se odemo porodit u petak(od petka do nedjelje nema LjJNS), u nedjelju izadjemo iz bolnice, tako da od ponedjeljka opet mozemo pratit nasu najdrazu emisiju trenutno 🤭🤭

    Zakon! Sounds like a plan! Tak da malena Kate vec od prvih dana jedan lijepi dojam donosi u svom misljenju


    😂😂😂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    *.Women_name.*

    Ruška kad ono opet imaš pregled? Budeš ti poslije sljedećeg pregleda. Još jedno ceprkanje i bude to valjda 🙏😁😂
    Tuma istinaaaa. Kakvo blaženo stanje, svako razdoblje nova briga. Blaženo će mi bit kad bude došla samnom doma živa i zdrava, koliko god fizički teško bilo. Ja to uvijek govorim svojim frendica kad mi govore joj šta se zivciras, sad uživaj kad rodiš nećeš moć. 🤦🏻‍♀️

    Sutra! Vec sad mi je muka od cackanja 🥺🥺


    Neznam zkj su takvi u bolnicama. Mene isto boli kad idem u trudnicku, a i sad u Vinogradskoj na hitnoj kad sam zbog tahikarsdije išla sreća kj je bila neka doktorica s malim ručicama 😂 pa nije tak bolilo jako jako, Al gurnula je unutra ko da blago traži 🤦🏻‍♀️ a isto tak i u trudnickoj, samo kj ovi muški imaju velike ruke plus na to traženje blaga 🤣 užas užas . Da nemogu bar malo nježnosti 🤷‍♀️

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.