Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Teja1408

    Teja1408

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    miss1502

    Teja1408

    miss1502

    Joooj, vi ste tako optimisticne i jos mi i cestitate svi, a ja sam tako nesigurna u ovaj test, nekako mi je preblijed!!! Al ajde pokusat cu bit i ja tako optimisticna pa cekamo sutra da vidimo jel tamni, samo da ne bude krvarenja danas 🙏 leđa me i dalje ubijaju ..
    MTB, Lucija, Ruska, sta vi mislite, ima li smila u 1.jutarnju mokracu koju sam sacuvala od jutros oko 10 ponovit jos i mullerov test?

    Moj je na 9dnt bio svjetliji :) morala sam ga provuc kroz filtere da se vidi na slici

    Stvarno Teja??? Imas li sliku mozda???


    https://ibb.co/HVRBLJH [ibb.co]
    Stvarno je jako svijetlo… Meni je isto pocetna beta bila niza, radila sam je 11dnt

    [lilypie.com]

  • Avatar little123

    little123

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    little123

    Jutrooo cure, vidim da se i ovdje rade lh testovi, ja sam svoj napravila jutros, kasni mi par dana, ne mogu sa sigurnošću rec koliko tocno. Jedino sam taj test imala. Mislim da cu popodne napravit pravi test.
    Ovo je slika lh testa
    https://ibb.co/QfDKxB0 [ibb.co]

    Svaka čast, meni je LH test bio tamniji od bete kad sam se mjerila (stavila sam sliku na prethodnoj stranici). To bi trebalo biti to, ali kupi si desetak mullerovih trakica da se možeš igrati ovih dana
    Još jedna trudnica, woooohooooo!!!
    I kad ti je beta? Nisi ni prijavila da si na postupku


    Nisam jos na postupku. Trebala bi sad u ovom ciklusu, ali nikako da dobijem. Evo od prosle sri non stop me bole jajnici i imam osjecaj da ce procurit, ali nista. Iiii sve se bojim napravit test. Bolje mi je ovako, veselim se da nam je uspjelo pa kako bude. Ali danas definitivno kupujem test

    👩 30 god/ amh 25.5 pmol/L
    🧔🏻 28 god/ sve ok
    12.11. IVF poliklinika, prve konzultacije
    1. postupak: 12/20 prirodni AIH - neuspješno
    2. postupak: 01/21 stimulirani AIH - neuspješno
    3. IVF 4/21 covid pozitivna
    4. IVF 8/21

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Teja1408

    miss1502

    Teja1408

    miss1502

    Joooj, vi ste tako optimisticne i jos mi i cestitate svi, a ja sam tako nesigurna u ovaj test, nekako mi je preblijed!!! Al ajde pokusat cu bit i ja tako optimisticna pa cekamo sutra da vidimo jel tamni, samo da ne bude krvarenja danas 🙏 leđa me i dalje ubijaju ..
    MTB, Lucija, Ruska, sta vi mislite, ima li smila u 1.jutarnju mokracu koju sam sacuvala od jutros oko 10 ponovit jos i mullerov test?

    Moj je na 9dnt bio svjetliji :) morala sam ga provuc kroz filtere da se vidi na slici

    Stvarno Teja??? Imas li sliku mozda???

    https://ibb.co/HVRBLJH [ibb.co]
    Stvarno je jako svijetlo… Meni je isto pocetna beta bila niza, radila sam je 11dnt


    Da, vidim…ovo kod tebe je isto mullerov test, pokusat cu i ja s njim kasnije.  Vodim se time da cu i ja biti kao ti i MTB pa da ce pocetna beta mozda biti manja ali da ce se lijepo poduplavati …jeli i tebi trodnevni transfer bio? 

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    miss1502

    Manemoj hvala ti na pozitivi i optimizmu,prenesi malo na mene , uzasno sam ustrasena , sad cu ponovit jos jedan mullerov kad mi muz donese!! Ko ce docekat do sutra da vidimo jeli tamni. Sad sam onaj prvi jutarnji zeleni test provukla kroz filtere,tako izgleda brutalno. Da je bar uzivo takav 😂😂😂
    https://ibb.co/Y3Sqn8d [ibb.co]


    Evo ti pozitive 😉 ti danas 9dnt trodnevnog. Realno danas ništa ne bi trebala ni vidjeti, barem po prvoj stranici 🙈 tek se krenuo lučiti hcg.. tako da ako sad vidiš to je odlično.. i plus nije tako blijeda kako ti kažeš 😉

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Teja1408

    Teja1408

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Taj prvi je bio neki kineski, sto bi dobila uz lh trakice… 
    Od drugog dana sam radila Műllerove jer ih nisam imala taj prvi dan jer nisam planirala raditi test 🙈
    Svakako je najbitnije da se podupla 😊 a sad, je li svjetliji ili tamniji u startu manje je bitno
    Dada, trodnevni je bio 

    [lilypie.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Miss ooo pa to je lijepa crtica! 🎉 znas da je Bozma rekla da se na tim zelenima slabije vide crte… cekamo mullerca 😉
    Pami ono nije booster sigurno… mozemo ti čestitat 😉 meni se booster od 1500 nakon 5 dana nije vidio uopce na testu 
    Mare ne znam kako funkcionira kod dr. A jer sam ja kod prof. a on radi od pon do petka 1. smjenu uvijek. Ali ako ti je teta rekla, onda onakovi jos dan ranije pa pitaj. Znaju se oni i mijenjat i dežurstva im ulijetat, svašta nesta…
    Nikitta ako ti slučajno čajevac i ostale kreme ne upale, ima jedna tableta koja se popije pa ona ubije gljivica, al sjećam se da je meni moja dr.rekla da ni pod slučajno ne smijes bit trudan ili planirat trudnoću. Mislim da se zove Diflucan. To mi je jedna dermatologinja prepisala kad sam prije par godina muku mučila sa rukama i osipom. Na sta je moja dr (kojoj puuuno vise vjerujem), rekla da mi ona to ne bi preporučila jer ona misli da to nisu gljivice nego kontaktni dermatitis. Tako da nisam uzela tabletu. A definitvno je kontaktni dermatitis jer se osipam i dan danas kad dodirnem nesto sto ne bih smjela. Ali sam vec skuzila sta je to pa ne diram bez rukavica. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    miss1502

    🦋Anitram1982🦋

    miss1502

    Jutro cure ,ja nisam mogla izdrzati i napravila sam test ipak danas 9dnt (trodnevni embrij)
    Crta se vidi, ali ne znam jeli presvijetla za danasnji dan, sta vi mislite ? Test nije mullerov nego neki njemacki by Bozma, mozda ce ona najbolje znati…na drugoj slici je zeleni test za trudnocu,a plavi lh test…sta vi mislite? Slika je bez ikakvih filtera…MTB kakav je tvoj bio 9dnt?ne mogu se sjetiti
    Malotele sorry sta te nisam cekala, sutra cemo svakako opet piškit skupa ❤️🙏
    https://ibb.co/wKwy7G8 [ibb.co]
    https://ibb.co/n6Q6qj7 [ibb.co]

    Cestitam trudni ste. Dalje nek bude skolska i dosadna 🤞🤗

    Misliš da nije presvijetla crta za 9dnt?? 🤦🤦


    Ne

  • Avatar MaloTele

    MaloTele

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    Jutro curke, sretno svima s betama danas 🤞🤞🤞 i uzv i svime kaj nas ceka 🥰🥰
    Miss test je pozitivaaaaaaan 😍😍😍☺️☺️☺️☺️ kad vidim tvoj dode mi da i ja odem piskit, ali nekako mislim da mi je rano, dns mi je tjedandana od transfera tek xd i nemoj se brinuti o svjetlini crtice, bitno je da je tuu i da tamni, nema veze ako je malo svjetlija 🥰

    Ja 31, amh 13.8, mm 38 asthenozoo
    9/20 inseminacija
    11/20 ivf, sv.duh, gonal 225,cetrotide,brevactid - neuspješno
    Fet 1/2021 2blastice, beta 13dnt 4711 🥰
    baby boy 💙🥰😊
    [lilypie.com]

  • Avatar MaloTele

    MaloTele

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    little123

    NadimakMTB

    little123

    Jutrooo cure, vidim da se i ovdje rade lh testovi, ja sam svoj napravila jutros, kasni mi par dana, ne mogu sa sigurnošću rec koliko tocno. Jedino sam taj test imala. Mislim da cu popodne napravit pravi test.
    Ovo je slika lh testa
    https://ibb.co/QfDKxB0 [ibb.co]

    Svaka čast, meni je LH test bio tamniji od bete kad sam se mjerila (stavila sam sliku na prethodnoj stranici). To bi trebalo biti to, ali kupi si desetak mullerovih trakica da se možeš igrati ovih dana
    Još jedna trudnica, woooohooooo!!!
    I kad ti je beta? Nisi ni prijavila da si na postupku

    Nisam jos na postupku. Trebala bi sad u ovom ciklusu, ali nikako da dobijem. Evo od prosle sri non stop me bole jajnici i imam osjecaj da ce procurit, ali nista. Iiii sve se bojim napravit test. Bolje mi je ovako, veselim se da nam je uspjelo pa kako bude. Ali danas definitivno kupujem test


    Znaci ovo je mogući plusic iz kuce radinosti? ☺️☺️ Wohooo koja dobra vijest,drzim fige da bude dobitan 🤞🤞🥰

    Ja 31, amh 13.8, mm 38 asthenozoo
    9/20 inseminacija
    11/20 ivf, sv.duh, gonal 225,cetrotide,brevactid - neuspješno
    Fet 1/2021 2blastice, beta 13dnt 4711 🥰
    baby boy 💙🥰😊
    [lilypie.com]

  • Niksa

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    miss1502

    Joooj, vi ste tako optimisticne i jos mi i cestitate svi, a ja sam tako nesigurna u ovaj test, nekako mi je preblijed!!! Al ajde pokusat cu bit i ja tako optimisticna pa cekamo sutra da vidimo jel tamni, samo da ne bude krvarenja danas 🙏 leđa me i dalje ubijaju ..
    MTB, Lucija, Ruska, sta vi mislite, ima li smila u 1.jutarnju mokracu koju sam sacuvala od jutros oko 10 ponovit jos i mullerov test?


    Cestitam od ❤️

    Ja ‘80 Najveca podrska ’77
    2013 3xAIH..😔
    2014 IVF 22 js😱 hiperstimulacija- 4 blaste i 8 8st…😔

    2020 7 mj..pripodni 4st 😔
    11.2020. 🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.