Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Petra1989

    Petra1989

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Petra1989

    MTB

    Petra1989

    Jutro cure,
    8.2 sam imala FET, a danas osjecam bolove i pritisak dole, tocno kao sto sam znala osjecat prije menstruacije?
    Imam osjecaj kao da samo sto ne procuri sto je realno nemoguce posto uzimam duphaston i utrogestan… Kakva su vasa iskustva s ovakvim pritiskom/bolovima? Postojibli ikakva mogucnost da to ipak ne bude menstruacija? 😔

    Može se procuriti i pod utrićima.
    Sve imamo takav osjećaj, neke zato što će stvarno dobiti menstruaciju, a neke zato što su trudne. Na žalost/ili sreću, prvi simptomi trudnoće su identični simptomima menstruacije.
    Kad ćeš pišnuti test? Kad je beta?

    Kad mogu pisnut test a da noje prerano, na prvim stranicama forum pise 9 dnt za blasticu 😅
    Beta je tek 20.2 🙄

    Pa tako nekako je najsigurnije. Mozes ti i ranije ali onda trazis sjene i svasta nesto. Najsigurnije ti je 9 il 10ti dan, tad bi se vec trebalo nesto vidjet… Tebi je danas tek 6ti dan?


    Da, 6 dan, a od jutra ti neki menga bolovi iako i mengu po kalendaru trebam dobit tek u srijedu 😞

  • Avatar nika0302

    nika0302

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Hvala cure na podršci. 
    Ruska1986 ostala je jos jedna blastica 🙏
    MTB moram zvat sutra doktoricu da joj javim za test pa ću vidjet što će reći pošto još nema menstruacije
    J_b držim fige da je bilo prerano u vašem slučaju

    👱‍♀️28god AMH 30,4👦29god , oligoasthenozoospermia
    BetaPlus
    11/2019 ICSI- 1trodnevni⛔
    11/2020 ICSI- 1 trodnevni ⛔
    2/2021 FET blastica ⛔ biokemijska
    4/2021 FET blastica ⛔
    Pol.Škvorc
    11/2021 ICSI 10js, 7 oplođeno, 15.11. vraćena 2 trodnevna
    30.7.2022. stigla naša curica Vita 💗

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Joj cure zao mi je za negativne testove.. 😔😔 
    JB ja se nadam da sutra bude sjena ipak 🤞🤞🤞 i moj prvi popisani ovaj ciklus je bia snješko 🙃

    Nadam se da danas nastavljaju samo lipe vijesti i da ce nam vol4 donijeti svima sto cekamo.. 👶🤞🍀🍀🍀🍀🍀

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Petra1989

    Ruska1986

    Petra1989

    MTB

    Petra1989

    Jutro cure,
    8.2 sam imala FET, a danas osjecam bolove i pritisak dole, tocno kao sto sam znala osjecat prije menstruacije?
    Imam osjecaj kao da samo sto ne procuri sto je realno nemoguce posto uzimam duphaston i utrogestan… Kakva su vasa iskustva s ovakvim pritiskom/bolovima? Postojibli ikakva mogucnost da to ipak ne bude menstruacija? 😔

    Može se procuriti i pod utrićima.
    Sve imamo takav osjećaj, neke zato što će stvarno dobiti menstruaciju, a neke zato što su trudne. Na žalost/ili sreću, prvi simptomi trudnoće su identični simptomima menstruacije.
    Kad ćeš pišnuti test? Kad je beta?

    Kad mogu pisnut test a da noje prerano, na prvim stranicama forum pise 9 dnt za blasticu 😅
    Beta je tek 20.2 🙄

    Pa tako nekako je najsigurnije. Mozes ti i ranije ali onda trazis sjene i svasta nesto. Najsigurnije ti je 9 il 10ti dan, tad bi se vec trebalo nesto vidjet… Tebi je danas tek 6ti dan?

    Da, 6 dan, a od jutra ti neki menga bolovi iako i mengu po kalendaru trebam dobit tek u srijedu 😞


    Ti menga bolovi ti nist ne znace, kao sta je MTB rekla. Mogu biti i dobar znak, a i ne moraju..  Pisale smo vec o tome, i u trudnoci ti se oni javljaju s vremena na vrijeme. Bas onaj osjecaj da ces procurit svaki tren. Jako je tesko razluciti koji su simptomi trudnoce, a koji menge jer su prakticki isti u pocetku. Pricekaj ti bar dva dana jos pa ponovi test. I nadamo se da ce bit pozitivan 🙏🏻🙂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    nika0302

    Hvala cure na podršci.
    Ruska1986ostala je jos jedna blastica 🙏
    MTB moram zvat sutra doktoricu da joj javim za test pa ću vidjet što će reći pošto još nema menstruacije
    J_b držim fige da je bilo prerano u vašem slučaju


    Nadamo se da je ta dobitna! 💜❤

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    VM tako mi je drago zbog tebe 🤗🥳💕 Držim 🤞🤞 da se beta pravilno dupla i da sve bude ok🙏
    La reina del SurJB i ostale cure sa negativnim testićima; glavu gore, idemo dalje prema cilju😘
    Što se tiče menga bolova/ trudnoće, ja sam imala isto bolove kao prije menstruacije, ali ipak malo drugačije; trajali su kratko. Recimo malo bi me zabolio trbuh kao da ću dobiti i bila sam sigurna da kreće M, a onda uskoro kao da se nije ništa dogodilo, naglo bi prestao taj osjećaj… 

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Nika žao mi je. Ali ok, ovo nije bio tvoj mjesec, ipak te čeka jedna divotica koja će biti prihvaćena 🥰

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Puf pant.
    Drage moje lavice. Pozvane ste na novi topic. Pročitajte prvo PRVE TRI stranice teme, sredite potpise ako još niste, i pridružite se čoporu. 
    OVIME PROGLAŠAVAM OVAJ TOPIC ZATVORENIM!
    Link na novu temu: https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-5-81328 [miss7mama.24sata.hr]

    💔💔💔

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Sretno svima! Idemo na 5ticuuuuuuuuu ! 🥳🥳🥳🥳

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Dia85

    peggy95

    Dia85

    Peggy, kod mog muža slična situacija, poboljšao je značajno broj, kasnije i brzinu i morfologiju tako da je nalaz sada uredan (doduše to sve moze jako varirati).. konkretno, na brzinu mislimo da utječe c vitamin, d vitamin, DAA, ashwaganda i maca prah, nedavno sam pisala sto je sve koristio. Osim toga neki dan je vadio d vitamin i 51 mu je a koristi mjesecima riblje ulje, dakle sto bi bilo da nije. Sad mu je dr prepisala D vital (po mojoj uputi;)).
    Leia sretan rođendan! Nek ti bude i godina takva, najveselija ikad!
    Drage sve, čestitam svima sa dobrim vijestima i lovim zaostatke..pitanje za cure koje znaju: feritin mi je 41, da uvedemo Kendural c ili je to ok? Za mjesec dana je FET😇 pa gledam na šta mozemo do tad utjecati🤓.

    Možeš li mi napisati u kojim je količinama to sve pio? Molim tee 🙏🏼🙈
    Evo još jednom što je sve pio (mislim da je uvođenjem c vitamina i maca praha i brzina spremija bila bolja):
    DAA (d aspartička kiselina) - kaže da je pio prema dozatoru koji dođe s pakovanjem,
    c vitamin - 1500mg dnevno
    maca prah - žličica dnevno
    ashwaganda - žličica dnevno
    Profertil - 2 kapsule dnevno
    Q10 - 2 kaspule dnevno
    citrulin malat - dozator s njim dođe
    riblje ulje- 2 kapsule
    med i orasi - 2 žlice, prije doručka i večere (u omjeru 1:1)


    Hvala❤️❤️

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.