Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Petra1989

    Petra1989

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Jutro cure, 
    8.2 sam imala FET, a danas osjecam bolove i pritisak dole, tocno kao sto sam znala osjecat prije menstruacije?
    Imam osjecaj kao da samo sto ne procuri sto je realno nemoguce posto uzimam duphaston i utrogestan… Kakva su vasa iskustva s ovakvim pritiskom/bolovima? Postojibli ikakva mogucnost da to ipak ne bude menstruacija? 😔

  • Avatar nika0302

    nika0302

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure, nema crturine kod mene. Negativan je test
    😪

    👱‍♀️28god AMH 30,4👦29god , oligoasthenozoospermia
    BetaPlus
    11/2019 ICSI- 1trodnevni⛔
    11/2020 ICSI- 1 trodnevni ⛔
    2/2021 FET blastica ⛔ biokemijska
    4/2021 FET blastica ⛔
    Pol.Škvorc
    11/2021 ICSI 10js, 7 oplođeno, 15.11. vraćena 2 trodnevna
    30.7.2022. stigla naša curica Vita 💗

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Petra1989

    Jutro cure,
    8.2 sam imala FET, a danas osjecam bolove i pritisak dole, tocno kao sto sam znala osjecat prije menstruacije?
    Imam osjecaj kao da samo sto ne procuri sto je realno nemoguce posto uzimam duphaston i utrogestan… Kakva su vasa iskustva s ovakvim pritiskom/bolovima? Postojibli ikakva mogucnost da to ipak ne bude menstruacija? 😔


    Može se procuriti i pod utrićima.
    Sve imamo takav osjećaj, neke zato što će stvarno dobiti menstruaciju, a neke zato što su trudne. Na žalost/ili sreću, prvi simptomi trudnoće su identični simptomima menstruacije. 
    Kad ćeš pišnuti test? Kad je beta?

    💔💔💔

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    nika0302

    Dobro jutro cure, nema crturine kod mene. Negativan je test
    😪


    Bas mi je zao 😔😔😔😔 drz nam se! 💜❤ imas jos jednu blasticu, jel da?

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Jutro, nema pokkona ni za nas, opet snješko bjelić
    Trebam dobit u utorak, pa se nadam da je još uvijek prerano.. Iako mi je nada sve manja 😢

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    nika0302, baš mi je žao. 
    Vadiš sutra betu za svaki slučaj?

    J_b, da, tebi je možda malo rano, probaj opet sutra ili preksutra. 

    💔💔💔

  • Avatar Petra1989

    Petra1989

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    MTB

    Petra1989

    Jutro cure,
    8.2 sam imala FET, a danas osjecam bolove i pritisak dole, tocno kao sto sam znala osjecat prije menstruacije?
    Imam osjecaj kao da samo sto ne procuri sto je realno nemoguce posto uzimam duphaston i utrogestan… Kakva su vasa iskustva s ovakvim pritiskom/bolovima? Postojibli ikakva mogucnost da to ipak ne bude menstruacija? 😔

    Može se procuriti i pod utrićima.
    Sve imamo takav osjećaj, neke zato što će stvarno dobiti menstruaciju, a neke zato što su trudne. Na žalost/ili sreću, prvi simptomi trudnoće su identični simptomima menstruacije.
    Kad ćeš pišnuti test? Kad je beta?


    Kad mogu pisnut test a da noje prerano, na prvim stranicama forum pise 9 dnt za blasticu 😅
    Beta je tek 20.2 🙄

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Petra1989

    MTB

    Petra1989

    Jutro cure,
    8.2 sam imala FET, a danas osjecam bolove i pritisak dole, tocno kao sto sam znala osjecat prije menstruacije?
    Imam osjecaj kao da samo sto ne procuri sto je realno nemoguce posto uzimam duphaston i utrogestan… Kakva su vasa iskustva s ovakvim pritiskom/bolovima? Postojibli ikakva mogucnost da to ipak ne bude menstruacija? 😔

    Može se procuriti i pod utrićima.
    Sve imamo takav osjećaj, neke zato što će stvarno dobiti menstruaciju, a neke zato što su trudne. Na žalost/ili sreću, prvi simptomi trudnoće su identični simptomima menstruacije.
    Kad ćeš pišnuti test? Kad je beta?

    Kad mogu pisnut test a da noje prerano, na prvim stranicama forum pise 9 dnt za blasticu 😅
    Beta je tek 20.2 🙄


    Pa tako nekako je najsigurnije. Mozes ti i ranije ali onda trazis sjene i svasta nesto. Najsigurnije ti je 9 il 10ti dan, tad bi se vec trebalo nesto vidjet… Tebi je danas tek 6ti dan? 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Jutro svima!
    Nika, Jb žao mi je.. Hrabro naprijed, idemo u dobitnu kombinaciju!!

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    J_b

    Jutro, nema pokkona ni za nas, opet snješko bjelić
    Trebam dobit u utorak, pa se nadam da je još uvijek prerano.. Iako mi je nada sve manja 😢


    Nadamo se i mi! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤💜

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.