Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    J_b, to je zato što još nisi platila članarinu 

    💔💔💔

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Kolika je članarina? Da se znam pripremit? 🙈

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    J_b

    Kolika je članarina? Da se znam pripremit? 🙈


    A slušaj, ja sad već drugi postupak plaćam. A na prvi mi je ukupno otišlo preko 25kkn. Pa ti računaj. 

    💔💔💔

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure ❤️
    Evo mene sa kasapljenja 🤣 baš me bolio pregled, bila sam suha ko barut bez obzira na gel 🙈🙈🙈🙈
    Situacija je takva da mi je EM već dosegao 11.6mm i da smo dogovorile FET za srijedu 3.2, tako da MTB možeš slobodno zabilježiti 🤩🥰
    Pitala sam u vezi Estrifama, uglavnom on zaustavlja ovulaciju ali po toj terapiji ona nije ni bitna… Anyway, dobila sam za večeras koktelčić Brevactid da se piknem 7d pred transfer jer pomaže navodno blastici da ju maternica prihvati… Nisam puno ispitivala zbog čega i kako to,  jer smo imali diskusije dali 1 ili 2 da vratimo. 15 min smo vijećale, stavile na papir prednosti i nedostatke jedne i druge opcije. Odluka je opravdano pala na 1 blasticu 5AA ❇️ ako ne uspije next time idu 2 “svježe” (tako ih zove jer se i dalje 5 dana mora dijeliti), a ova “stara” ostaje sama.. 
    I ovaj put sam pitala koliko Brevactid ostaje u tijelu (kaže oko 6, 7, max 8 dana ovaj od 5000i.e) i objasnila sam joj svoj bolesni poriv pišanja testića i rekla mi je da 24 sata od štoperice napravim prvi test i da vidim koliko je crta tamna (očito je shvatila moju bolest 🤣🤣 jer sam joj lijepo rekla da imam kod kuće 20 kineza i još 10 je u dolasku). I da s tim što napravim test i vidim koliko je taman od štoperice, da ju mogu ispraćati na isti način i tako se igrati, jer što da im prođe rok bezveze 🤣🤣🤣🤣🤣 . Ali da ne uzimam k srcu rezultate ukoliko nakon par dana test ne bude tamnio(logično) .. Jer slatko smo se nasmijale kada sam joj rekla za dijagnozu bolesti traženja sjena sjenine sjene 🤣, inače nijedan doktor neda da se radi test prije 2 tjedna, ali žena je pa je shvatila, kad iju ispratim onda par dana test neću raditi 😂🙈😁😁😁😁
    Čekam ostale cure s rezultatima danas ❤️🙏

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    MTB

    J_b

    Kolika je članarina? Da se znam pripremit? 🙈

    A slušaj, ja sad već drugi postupak plaćam. A na prvi mi je ukupno otišlo preko 25kkn. Pa ti računaj.


    Ma fućkaš popis.. Mogu i bez njega 
    😂😂😂

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Sanjich vidim da je ovaj moj isto napisao da podignem štopericu..
    Opet moram raditi lh trakice i to mi je sad pritisak.. 
    Napisao je : kod poz trakice O predvidiva unutar 24 sata (tako kod mene bude) - ciljano odnos - MPO

    Hmmm???  Mislila sam u prirodnjaku da se ne smije odnos?  Niš mi sad nije jasno

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Sry Dada tebe sam htjela… Imaš simpa doktoricu 😊 ja svom ne smijem ni reći svoje budalaštine 😕

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Fruitcake

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Bok cure,
    čitam vas dugo, ali toliko ste brze da nikako sve iščitati.
    Bila sam na konzultacijama i upisana sam za postupak u 5.2021, kada bi trebali početi sa terapijom na drugi dan ciklusa. Ono što mene muči je to što bi mi drugi dan ciklusa trebao biti krajem petog mjeseca što znači da ustvari krećem u lipnju. sad me strah onih godišnjih odmora i odgode. znate kad to kreće? jel im se mogu javiti da krenemo krajem travnja iako sam naručena u svibnju? A inače sam nestrpljiva pa mi je već ovaj svibanj daleko.
    Od ostale problematike visok mi je kortizol (651) prolaktin (654), nizak vitamin D (33 ali sad sam već 2 mj. na D vitalu) i tak. 
    Hvala vam na odgovorima 

    JA 36, nema jajovoda, sve ostalo super
    ON 40, normozoospermija
    1. IVF 05/2021, 2 blastice, beta=3,8
    2.ICSI 11/2021, 2 trodnevna, beta=0
    3.ICSI 06/2022, 2 blastice, beta=0
    4.IVF 10/2022, 1 blastica, beta= čekamo

  • Marita_07

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Hej lavice drage, 
    Malo sam tjedan dana bila off poslije ET, čestitam svim curama koje su ostvarile rezultate i drzim fige svim čekalicama, toliko ide brzo ovaj forum da vas ne stignem sve popratiti. Danas mi je 8.dan,simptomi kao pred PMS, osjetim jajnike… Drugih simptoma nemam, u subotu vadim Betu. 🙏💞🤞Ovaj put smo dobili puno bolje rezultate, ne želim se nadati previše… 

    👩‍🏫 37.g., niski Amh 4.1,LH 4.1,visok FSH 10, (low responder),zametci odlicne kvalitete 5/5.
    👨‍💼 41.g., sve uredno.
    6 IVF stimulirana postupka, 2 missed ab 💔💔(medikam.prekid).
    7./21. trombofilija,PAI 4G/4G,FV Leiden
    5./22.prirodni postupak ,2 osmost.vraćena,beta 0
    5./23. IVF,1 oplođena, beta 0
    8./23.IVF,1 oplođena,beta 391🥳 2.beta 1050.5 2.missed ab🌈👶

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Dada, idemo po beeebuuu!!!

    J_b, jesi sigurna? Dobro bi mi došla koja kuna 

    Fruitcake, dobro nam došla, i još brže otišla, trudna. Imaš lijepih par mjeseci da si ti i muž pripremite tijelo za postupak sa svim drogama koje ovdje uzimamo. Za Petrovu ti ja ne znam pomoći, možda cure ovdje mogu. Ja bih svejedno zvala Petrovu i rekla da mi menstruacija dolazi krajem travnja/početkom svibnja i mogu li doći s tom menstruacijom, a ne sa onom koja je na kraju svibnja.

    Rita_55, planiraš li piškiti testiće?

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.