Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    SBjelis, čitaj potpise pa ćeš znati više 

    Plavimak, da, čeka se dosta u Vinogradskoj, ali su dosta meka srca pa primaju i ovako ako se samo pojaviš i kažeš da ti je hitno. Mislim da i u Petrovoj možeš odmah, to ti SBjelis zna. 
    Inače, u privatnima ti je 200-250kn, nije to tolika razlika.
    A da pitaš LOMa za uputnicu?

    💔💔💔

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    MTB

    Došla mi i ANA - negativna je. Jedan problem manje, za imunologiju ne moram ništa piti (iako, čekam još par nalaza za imunologiju, ali valjda će i oni biti negativni)


    Super da je negativna 👏🏼👏🏼
    Jel ti sad sve to stiglo na mail ili si išla po to a ostalo čekaš? :Nestrpljiva:

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    MTB

    Nego, mene sad baš dosta muči što mi je Gić dao priliku da pregovaramo oko stimulacije, a ja sam kao zaljubljena tuka rekla da ću uzeti sve što mi on da () jer ne znam ništa o stimulacijama ni štopericama ni ničemu. Toliko sam proučavala suplemente i pretrage da sam ovaj dio skroz zaboravila.
    U svakom slučaju, ovaj put idem s njegovom preporukom (i bolje mu je da upali), ali već se pripremam za eventualni idući (koji se neće dogoditi jer ću biti trudna i imati hrpu smrzlića). Pa ako vi imate potrebu malo pisati o svojim iskustvima sa stimulacijama i štopericama i čemu već sve, vi samo slobodno pišite, a ja ću slagati u svoju tekicu
    Kad budem na porodiljnom, objavit ću knjigu sa savjetima za MPO, autor će biti Čopor


    Ako ces se pikat…neznam jesi li se prije pikala, da skratim. Bitno ti je uvijek u isto vrijeme  da se piknes zbog hormona, da se nadovezuju /povezuju.  

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    manemoj

    MTB

    Došla mi i ANA - negativna je. Jedan problem manje, za imunologiju ne moram ništa piti (iako, čekam još par nalaza za imunologiju, ali valjda će i oni biti negativni)

    Super da je negativna 👏🏼👏🏼
    Jel ti sad sve to stiglo na mail ili si išla po to a ostalo čekaš? :Nestrpljiva:


    Ovo sam vadila privatno, nije iz Vinogradske.  Napišem ovdje NAGLAŠENO kad dobijem ostatak iz Vinogradske. Neću ići osobno tamo, kad dođe dođe. Sutra će biti dva tjedna da sam vadila. 

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Tigrica

    MTB

    Nego, mene sad baš dosta muči što mi je Gić dao priliku da pregovaramo oko stimulacije, a ja sam kao zaljubljena tuka rekla da ću uzeti sve što mi on da () jer ne znam ništa o stimulacijama ni štopericama ni ničemu. Toliko sam proučavala suplemente i pretrage da sam ovaj dio skroz zaboravila.
    U svakom slučaju, ovaj put idem s njegovom preporukom (i bolje mu je da upali), ali već se pripremam za eventualni idući (koji se neće dogoditi jer ću biti trudna i imati hrpu smrzlića). Pa ako vi imate potrebu malo pisati o svojim iskustvima sa stimulacijama i štopericama i čemu već sve, vi samo slobodno pišite, a ja ću slagati u svoju tekicu
    Kad budem na porodiljnom, objavit ću knjigu sa savjetima za MPO, autor će biti Čopor

    Ako ces se pikat…neznam jesi li se prije pikala, da skratim. Bitno ti je uvijek u isto vrijeme da se piknes zbog hormona, da se nadovezuju /povezuju.


    Jesam, jesam, pikala sam se, i pazila sam da bude u isto vrijeme.
    Sad je više pitanje čime se pikati. U potpisu mi piše što je bilo zadnji put, i što je za sad u planu za ovaj put. A ja se raspitujem da znam o čemu da pregovaram idući put, ako do onda ne budem trudna i sa hrpu smrzlića 

    💔💔💔

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    MTB

    Nego, mene sad baš dosta muči što mi je Gić dao priliku da pregovaramo oko stimulacije, a ja sam kao zaljubljena tuka rekla da ću uzeti sve što mi on da () jer ne znam ništa o stimulacijama ni štopericama ni ničemu. Toliko sam proučavala suplemente i pretrage da sam ovaj dio skroz zaboravila.
    U svakom slučaju, ovaj put idem s njegovom preporukom (i bolje mu je da upali), ali već se pripremam za eventualni idući (koji se neće dogoditi jer ću biti trudna i imati hrpu smrzlića). Pa ako vi imate potrebu malo pisati o svojim iskustvima sa stimulacijama i štopericama i čemu već sve, vi samo slobodno pišite, a ja ću slagati u svoju tekicu
    Kad budem na porodiljnom, objavit ću knjigu sa savjetima za MPO, autor će biti Čopor


    MTB nadam se da ćeš se snaći. Evo ti moj plan cijeli, šta sam koristila, koju dozu, koliko dana, kak je djelovalo itd… Ak ti nije nešto jasno tu sam 😁
    __________________________________________________
    https://ibb.co/25f1fhd [ibb.co]

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    MTB kužim te…drzim tebi i svim curama fige i navijam za bebace od sveg srca. Koliko pratim forum i sto sam i sama prosla imam dojam da smo im neki put ko zamorci. Znaju nesto ,ali ne znaju sta bi i sami nam dali da pomognunam. Sve nam je lutrija. Prosla sam postupke, od Aiha do ful stimulacije, i prirodnog, da bi na kraju ostala prirodno trudna i na kraju beba otisla…šok ,na šok. Gledam sve mi isto smo otprilike koristile..samo u drugim fazama. Jedino je razlika u procjeni punkcije..imaju oni svoja mjerenja samo jel to za svaku zenu dobro eh sada. Negdje urodi plodom ,negdje ne..

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    E da i u procjeni doze za stimulaciju, jeli nam odgovara , moze biti da je pre slaba ili pre jaka doza. 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Plavimak

    Podrav svima,
    nisam se dugo javljala jer zapravo nemam što za reći.
    Korona mi je malo pomrsila planove, no valjda je i svako zlo za neko dobro.
    Čestitke svim mamicama i saljem val dobre energije svima!
    Evo, čisto info, da se nadovežem na temu neizdavanja uputnica - nisam uspjela dobiti uputnicu od svoje dr.opće prakse za provjeru D vitamina unatoč prisutnim post covid simptomima i hipotireozi i predstojećim MPO postupcima.
    No dobra vijjest jest da se uz plaćanje u Vinogradskoj može napraviti ta pretraga za 150kn (što je manje nego kod privatnika) tako da sam se naručila mailom.

    Može li mi netko pojasniti koji su razlozi za kontrolu DHEA? AMH mi je dosta nizak, no u VV nisu naveli tu petragu. O čemu to ovisi, zna li itko? I gdje se može obaviti?

    Hvala, pozdrav svima!


    U vezi vitamina D, ja sam svojoj endok. objasnila da idem na mpo i ona mi je na nalazu napisala da vadim vit. D, i pitala sam svoju dr. Op. Prakse uputnicu, i vadila sam jednom na sv.duhu i jednom u vinogradskoj istovremeno kad i hormone štitnjače i nikad se nisam naručivala niti plaćala.. Ne znam zasto doktori toliko cjepidlače neizdavanje te pretrage, ko što cure kažu.. Ne ide to iz njegovog džepa.. 

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1262

    Prijavi adminu

    Dada auuuaaa kako detaljno i u boji, odmah me se dojmilo jer volim organiziranost i boje korisiti  dalje od tog ne mogu reći ali sam si kopirala jer imamo dijagnozu i godine slično pa me baš zanima. Za mene je bio plan Benfola i nešto sam O ja mislim koliko se sjećam i štoperica Brevacide a prije tog YAZ kontracepcija. u prirodnom sam imala samo štopericu a prije postupka YAZ al korona me blokirala. 

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.