Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    iris_iris

    iris_iris

    Drage ženice, molim vas za malu pomoć! Koliko se čekaju nalazi briseva preko HZZO-a sad u ovoj situaciji? Imate kakav savjet gdje to najbrže riješiti? Radi se o Zg.

    Curke, pliz, može samo info za koliko ste dobile rezultate briseva?


    ja za dva tjedna.. u splitu … 

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Leia meni su se isto oplodile dvije, jednu smo vratili treci dan, ali obje su bile vec tada napredne kao da su 4.dan. Vratili smo jednu jer je meni zbog anamneze svaka trudnoca rizicna i ne preporuca se blizanacka… Nazalost… Jer sam ja bas htjela blizance. Tako da ti je moj savjet, ako imas mogucnosti i nemas zdravstvenih rizika, vrati obje ❤️😉

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Leia2.0

    Dragi sestre, help!!
    Zvao embriolog, 2 su se dobro podijelila, jedan ne ii na njega ne računaju da će preživjeti.
    On savjetuje da vratimo oba dobra i to sutra (treći dan), jer sam taman u godinama u kojima su blizanačke trudnoće rjeđe, a veće su šanse da maternica bude više receptivna za barem jedan ako vratimo oba.
    Muž i ja smo krenuli u ovo sa odlukom da vraćamo jedan. Međutim, sad smo potpuno zbunjeni i važemo pros and cons. Uzbuđeni i sretni i zbunjeni.
    S jedne strane ne želimo svakom od naših mališana smanjiti šanse na način da ih vraćam jedan po jedan, a s druge strane nas je strah rizika koje donose trudnoće s blizancima. Znam da vas je ovdje puno mišljenja da će vraćati dva ako za to ima priliku, pa me zanima, što vas je konkretno na to motiviralo..


    ja bi vratila oba.. jer ako idu na tramsfer 3dan onda znaci da je izvjesno da ce dogurat vani do 5tog dana.. sta znaci ako vratis 1,  drugi ce najvjerovatnije propasti.. A neki doktori tvrde da su vece sanse da se barem jedan primi kad vracas dva… pa ja sam sebi tako u glavi to sve odlucila :) To je samo moje osobno misljenje 

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    iris_iris

    iris_iris

    Drage ženice, molim vas za malu pomoć! Koliko se čekaju nalazi briseva preko HZZO-a sad u ovoj situaciji? Imate kakav savjet gdje to najbrže riješiti? Radi se o Zg.

    Curke, pliz, može samo info za koliko ste dobile rezultate briseva?


    Ne znam za Zg ali ja u Vinkovcima dobijem za 4,5 dana.

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    iris_iris

    iris_iris

    Drage ženice, molim vas za malu pomoć! Koliko se čekaju nalazi briseva preko HZZO-a sad u ovoj situaciji? Imate kakav savjet gdje to najbrže riješiti? Radi se o Zg.

    Curke, pliz, može samo info za koliko ste dobile rezultate briseva?


    ja sam u ZGu kod privatnika radila prije 2 tjedna i još nisam dobila nalaz  pa vjerujem da HZZO može biti samo duže

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Mila Milica čestitam 
    Olivera čestitam na dečkiću 

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Deleted user

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    iris_iris

    iris_iris

    Drage ženice, molim vas za malu pomoć! Koliko se čekaju nalazi briseva preko HZZO-a sad u ovoj situaciji? Imate kakav savjet gdje to najbrže riješiti? Radi se o Zg.

    Curke, pliz, može samo info za koliko ste dobile rezultate briseva?

    ja za dva tjedna.. u splitu …


    Pa kako toliko puno, meni su za tri dana bili na e građanin

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Mattan

    Woman_name mi smo uvijek imalo odnos bez zaštite ali kao pazili smo, ali ništa od toga, očito ova moja zabačena maternica ne želi na taj način bebu 🙈 još su mi rekli da je cerviks zvjezdolik i ima neke kripte 🤔 nije okrugao, navodno to može biti nakon neki prevoljenih upala za koje ne znamo ili što već… Nisam to mogla ni izguglat

    mattan jel i tebe onda transfer boli ili nemas te probleme, jesu ti sta govorili moze li se sto napravit da bude lakse? Nisam do sada primjetila da je netko jos od čopora rekao da ima zabacenu maternicu osim mene pa sam sad sva puna pitanja


    Imala sam problem samo na propuhivanju jajovoda, tad mi se dogodilo kao tebi (bol, strašno krvarenje, ne iskusan doktor ) Do sad dvije inseminacije prošle bez problema, transfer još nisam imala ali nekako se tješim da je isto kao inseminacija pa da će biti ok 😕 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Mattan

    Woman_name mi smo uvijek imalo odnos bez zaštite ali kao pazili smo, ali ništa od toga, očito ova moja zabačena maternica ne želi na taj način bebu 🙈 još su mi rekli da je cerviks zvjezdolik i ima neke kripte 🤔 nije okrugao, navodno to može biti nakon neki prevoljenih upala za koje ne znamo ili što već… Nisam to mogla ni izguglat


    Ma ta MPO priča je fkt znanstvena fantastika. Nikakve logike. Istina da je taj dio medicine napredovao, ali mislim da su i dalje kod nekih stvari daleko od toga da znaju zašto i zbog čega. 🤷‍♀️

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Sunny_

    iris_iris

    iris_iris

    Drage ženice, molim vas za malu pomoć! Koliko se čekaju nalazi briseva preko HZZO-a sad u ovoj situaciji? Imate kakav savjet gdje to najbrže riješiti? Radi se o Zg.

    Curke, pliz, može samo info za koliko ste dobile rezultate briseva?

    ja sam u ZGu kod privatnika radila prije 2 tjedna i još nisam dobila nalazpa vjerujem da HZZO može biti samo duže


    Ako ih nose u stampar dođe za oko tjedan dana. Meni i kod socijalne dođe za tjedan dana, a brisevi za 4 tjedna 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.