Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    *.Women_name.*

    Sunny_

    iris_iris

    iris_iris

    Drage ženice, molim vas za malu pomoć! Koliko se čekaju nalazi briseva preko HZZO-a sad u ovoj situaciji? Imate kakav savjet gdje to najbrže riješiti? Radi se o Zg.

    Curke, pliz, može samo info za koliko ste dobile rezultate briseva?

    ja sam u ZGu kod privatnika radila prije 2 tjedna i još nisam dobila nalazpa vjerujem da HZZO može biti samo duže

    Ako ih nose u stampar dođe za oko tjedan dana. Meni i kod socijalne dođe za tjedan dana, a brisevi za 4 tjedna


    *papa za 4 tjedna

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    *.Women_name.*

    Mattan

    Woman_name mi smo uvijek imalo odnos bez zaštite ali kao pazili smo, ali ništa od toga, očito ova moja zabačena maternica ne želi na taj način bebu 🙈 još su mi rekli da je cerviks zvjezdolik i ima neke kripte 🤔 nije okrugao, navodno to može biti nakon neki prevoljenih upala za koje ne znamo ili što već… Nisam to mogla ni izguglat

    Ma ta MPO priča je fkt znanstvena fantastika. Nikakve logike. Istina da je taj dio medicine napredovao, ali mislim da su i dalje kod nekih stvari daleko od toga da znaju zašto i zbog čega. 🤷‍♀️


    Da, definitivno. 🙄
    Meni na e građani dođu tek za 5,6 dana nalazi… A kažem inače mi budu gotovi brisevi za 4 dana, i ne šalju mailom debili, ko prije sto godina ja moram ići po to u drugi grad 🥵

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    *.Women_name.*

    *.Women_name.*

    Sunny_

    iris_iris

    iris_iris

    Drage ženice, molim vas za malu pomoć! Koliko se čekaju nalazi briseva preko HZZO-a sad u ovoj situaciji? Imate kakav savjet gdje to najbrže riješiti? Radi se o Zg.

    Curke, pliz, može samo info za koliko ste dobile rezultate briseva?

    ja sam u ZGu kod privatnika radila prije 2 tjedna i još nisam dobila nalazpa vjerujem da HZZO može biti samo duže

    Ako ih nose u stampar dođe za oko tjedan dana. Meni i kod socijalne dođe za tjedan dana, a brisevi za 4 tjedna

    *papa za 4 tjedna


    meni papa za 7 dana bio gotov, a evo briseve već čekam 15  a imam iduči utorak termin kod njih pa valjda dođu do tad

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    iris_iris

    iris_iris

    Drage ženice, molim vas za malu pomoć! Koliko se čekaju nalazi briseva preko HZZO-a sad u ovoj situaciji? Imate kakav savjet gdje to najbrže riješiti? Radi se o Zg.

    Curke, pliz, može samo info za koliko ste dobile rezultate briseva?

    ja za dva tjedna.. u splitu …


    Iris, ja sam isto čekala 2 tjedna, Vinogradska, Zagreb

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    🌺Dada🌺

    Cure bokić ❤️💟💟ja sam noćas sanjala da sam došla na transfer i doktorica mi izašla u hodnik i dala onu cjevčicu da se sama oplodim… U hodniku na stolu. Ja ju nagovaram bar da odem u wc da me svi ne gledaju… Kaže ona ne možeš jer moraš ležati a u wc nema stola 🤭🤭🤣🤣 a u drugoj prostoriji, koja dijeli čekaonicu samo staklom, naši rukometaši imaju trening, i sve se vidi… A ja jadna jednu nogu obrijala a na drugoj velike narančaste kovrčave dlake…🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Na kraju sam uspjela nagovoriti doktoricu da me ona oplodi ali izašla je u hodnik i to učinila a svi su gledali monitor kao da je utakmica. Ajme koji ludi san 🤣🤣🤣
    .
    . I opet ista stvar, estrofem mi cijelo tijelo rasturaaa, osjećam nelagodu dolje u svemu 🙄🙄 zato i sanjam gluposti.
    .
    Mila Milica čestitam ❤️
    Olivera 💙💙💙💙💟


    VRH!!!! 

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Mattan

    Sanjich🤞🤰

    Mattan

    Woman_name mi smo uvijek imalo odnos bez zaštite ali kao pazili smo, ali ništa od toga, očito ova moja zabačena maternica ne želi na taj način bebu 🙈 još su mi rekli da je cerviks zvjezdolik i ima neke kripte 🤔 nije okrugao, navodno to može biti nakon neki prevoljenih upala za koje ne znamo ili što već… Nisam to mogla ni izguglat

    mattan jel i tebe onda transfer boli ili nemas te probleme, jesu ti sta govorili moze li se sto napravit da bude lakse? Nisam do sada primjetila da je netko jos od čopora rekao da ima zabacenu maternicu osim mene pa sam sad sva puna pitanja

    Imala sam problem samo na propuhivanju jajovoda, tad mi se dogodilo kao tebi (bol, strašno krvarenje, ne iskusan doktor ) Do sad dvije inseminacije prošle bez problema, transfer još nisam imala ali nekako se tješim da je isto kao inseminacija pa da će biti ok 😕


    Meni je sve ok s cerviks om ali iz nekog razloga ovaj put nije na transferu tako glatko prošlo, malo je i krvi ostalo u kateter. Ali nek vas to ne brine, moja frendica je također imala traumatski transfer morali su ga s nekim kliještima rasirit, pa evo obje smo trudne iz tog postupka. 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Znači, nema baš pravila, mogu se nadati od 4 dana do 2 tjedna.. hvala vam curke ❤️

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar Teja1408

    Teja1408

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    *.Women_name.*

    Mattan

    Sanjich🤞🤰

    Mattan

    Woman_name mi smo uvijek imalo odnos bez zaštite ali kao pazili smo, ali ništa od toga, očito ova moja zabačena maternica ne želi na taj način bebu 🙈 još su mi rekli da je cerviks zvjezdolik i ima neke kripte 🤔 nije okrugao, navodno to može biti nakon neki prevoljenih upala za koje ne znamo ili što već… Nisam to mogla ni izguglat

    mattan jel i tebe onda transfer boli ili nemas te probleme, jesu ti sta govorili moze li se sto napravit da bude lakse? Nisam do sada primjetila da je netko jos od čopora rekao da ima zabacenu maternicu osim mene pa sam sad sva puna pitanja

    Imala sam problem samo na propuhivanju jajovoda, tad mi se dogodilo kao tebi (bol, strašno krvarenje, ne iskusan doktor ) Do sad dvije inseminacije prošle bez problema, transfer još nisam imala ali nekako se tješim da je isto kao inseminacija pa da će biti ok 😕

    Meni je sve ok s cerviks om ali iz nekog razloga ovaj put nije na transferu tako glatko prošlo, malo je i krvi ostalo u kateter. Ali nek vas to ne brine, moja frendica je također imala traumatski transfer morali su ga s nekim kliještima rasirit, pa evo obje smo trudne iz tog postupka.


    Tako i meni u ovom drugom postupku, dobitnom, isto nije islo glatko. Sigurno su jedno 10 min pokusavali ubacit embrij unutra.
    Bilo je i bolno i stresno i s malo krvi, al na kraju je eto sve super proslo 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Flower93 – baš ti hvala na podijeljenom iskustvu. Sve što si napisala ću uzeti u obzir.
    MTB – u Vinogradskoj ti hoće zamrznuti treći dan, rekao je embriolog, ako se odlučite ipak za jedan, drugi ću vam smrznuti. Ali, šanse su im veće ako zajedno uđu unutra. To je moja (naša) dilema.
    Women name, Tiki - hvala na vašem mišljenju i savjetu 
    Dada – eto vidiš, svatko tu svoju politiku ima. Ajme, izludit ću ! I hvala na savjetu i iskustvu!
    Snanjich – upravo to što kažeš nam je jutros embriolog objasnio. Da je maternica više receptivna prihvatiti barem jedan (naročito u mojim, kako je rekao, „graničnim godinama“) kad joj se vrate dva jer joj duplo bolje dolaze informacije da želi trudnoću. A ovo što se tiče čekanja do 5. dana u laboratoriju, to nije opcija, jer su samo dva pa ne žele riskirati propadanje. Pod uvjetom da izdrže oba do sutra, a da mi odlučimo vratiti jedan, drugi dakle ide na zamrzavanje.

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Teja1408

    *.Women_name.*

    Mattan

    Sanjich🤞🤰

    Mattan

    Woman_name mi smo uvijek imalo odnos bez zaštite ali kao pazili smo, ali ništa od toga, očito ova moja zabačena maternica ne želi na taj način bebu 🙈 još su mi rekli da je cerviks zvjezdolik i ima neke kripte 🤔 nije okrugao, navodno to može biti nakon neki prevoljenih upala za koje ne znamo ili što već… Nisam to mogla ni izguglat

    mattan jel i tebe onda transfer boli ili nemas te probleme, jesu ti sta govorili moze li se sto napravit da bude lakse? Nisam do sada primjetila da je netko jos od čopora rekao da ima zabacenu maternicu osim mene pa sam sad sva puna pitanja

    Imala sam problem samo na propuhivanju jajovoda, tad mi se dogodilo kao tebi (bol, strašno krvarenje, ne iskusan doktor ) Do sad dvije inseminacije prošle bez problema, transfer još nisam imala ali nekako se tješim da je isto kao inseminacija pa da će biti ok 😕

    Meni je sve ok s cerviks om ali iz nekog razloga ovaj put nije na transferu tako glatko prošlo, malo je i krvi ostalo u kateter. Ali nek vas to ne brine, moja frendica je također imala traumatski transfer morali su ga s nekim kliještima rasirit, pa evo obje smo trudne iz tog postupka.

    Tako i meni u ovom drugom postupku, dobitnom, isto nije islo glatko. Sigurno su jedno 10 min pokusavali ubacit embrij unutra.
    Bilo je i bolno i stresno i s malo krvi, al na kraju je eto sve super proslo 😊


    Ja sam se šalila s doktoricom koja mi je radila transfer da ide teško unutra, pa onda tom logikom će i ostat unutra. Nema mu izlaza 😂😂😂🤭

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.