Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Citam sad nesto na Bebama i cure komentiraju… Izmedju ostalog, kaze jedna “svaka nam cast, mi smo pravi borci”. Ne kazem da nisu, al mislim da ni blizu boraca kao u ovoj grupi. Shvatile su da su trudne nakon izostanka menge, a mi lovimo onu sjenu sjenine sjene danima 🙆🏻‍♀️ odmah se kupuje robica i sve, a tu cekas do zadnjeg jer nikad nisi siguran kako ce zavrsit… Brinu se zbog smedjarenja! Naravno, zabrinjavajuce je, ali kod nas je zabrinjavajuce na entu 🙆🏻‍♀️ Za vitamin D mislim da niko nikad nije ni cuo, a ovdje se doktorati o tome pisu… Ne zelim nikome umanjivat znacenje trudnoce, da me neko krivo ne shvati i hvala Bogu da se bebaci radjaju, ali kad malo pratis, kakva dva totalno razlicita tijeka trudnoce…


    Pa i kad čitam na fbu te grupe, pa kad netko postavi pitanje kad su počele kupovat. A ono već sa 12 tt kolica i cijeli namještaj 🤦🏻‍♀️ neznam, svaka čast, ali meni to uopće nema smisla. Na stranu strahove i sve eto, ali zkj sad da složim sve za bebu pa preostalih 28 tjedana da to  stoji samo da ja to mogu gledat. Nekuzim baš, ja baš obrnuto htjela bi složit sve kasnije pa da bude novo, čisto. 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Mila-Milica

    Cure, pišnula!
    https://ibb.co/smbPpj7 [ibb.co]


    Čestitam 😘😘

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Mila Milicaa čestitaaaam😊😊 drzim fige na lijepoj betici 🤞🤞🤞🤞⭐⭐🙏
    Sanjam vidjet i ja taj plus 🙃

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Nada86 Bravo! Tako se bori za sebe! 💪
    AuroraB ova 2 mjeseca od punkcije su mi odvratan, dogodilo mi se sve što ne treba pa mislim da mi je sad imunitet najgori pa je možda najbolje vrijeme za Fet 😁 A to za dodatke si u pravu, mi to pijemo godinama zapravo… Izbacila, sam sad prenatal, folnu popijem, i počela vit D i omega 3 ali i to sam stala zbog boli. Neka nam brzo prođe ✌️
    Nikitta fuj fuj bolovi. Ne mogu ni zamisliti kako ti je s obzirom da me jednom u životu zub bolio, ali sad kad sam to rekla sigurno će se i tu nešto dogoditi 😅 Nadam se da će brzo zaraditi 💗
    Mila-Milica jupiiii, trebalo nam je malo dobrih vijesti 🎉
    Ruska1986 blaženo neznanje i trudnoće iz pijanstava 🍻 Nit idu na folikuli, boli ih dupe za vit D i folnu samo se napiju rašire noge i kme kme za 9 mjeseci 🙄 A mi ostale nek fićukamo! 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Mila Milica 🎉🎉🎉🎉❤️🥰❤️🥰

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Dragi sestre, help!!
    Zvao embriolog, 2 su se dobro podijelila, jedan ne ii na njega ne računaju da će preživjeti. 
    On savjetuje da vratimo oba dobra i to sutra (treći dan), jer sam taman u godinama u kojima su blizanačke trudnoće rjeđe, a veće su šanse da maternica bude više receptivna za barem jedan ako vratimo oba. 
    Muž i ja smo krenuli u ovo sa odlukom da vraćamo jedan. Međutim, sad smo potpuno zbunjeni i važemo pros and cons. Uzbuđeni i sretni i zbunjeni. 
    S jedne strane ne želimo svakom od naših mališana smanjiti šanse na način da ih vraćam jedan po jedan, a s druge strane nas je strah rizika koje donose trudnoće s blizancima. Znam da vas je ovdje puno mišljenja da će vraćati dva ako za to ima priliku, pa me zanima, što vas je konkretno na to motiviralo..

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Leia2.0

    Dragi sestre, help!!
    Zvao embriolog, 2 su se dobro podijelila, jedan ne ii na njega ne računaju da će preživjeti.
    On savjetuje da vratimo oba dobra i to sutra (treći dan), jer sam taman u godinama u kojima su blizanačke trudnoće rjeđe, a veće su šanse da maternica bude više receptivna za barem jedan ako vratimo oba.
    Muž i ja smo krenuli u ovo sa odlukom da vraćamo jedan. Međutim, sad smo potpuno zbunjeni i važemo pros and cons. Uzbuđeni i sretni i zbunjeni.
    S jedne strane ne želimo svakom od naših mališana smanjiti šanse na način da ih vraćam jedan po jedan, a s druge strane nas je strah rizika koje donose trudnoće s blizancima. Znam da vas je ovdje puno mišljenja da će vraćati dva ako za to ima priliku, pa me zanima, što vas je konkretno na to motiviralo..


    Ja bi vratila dva. Jesu to rizične trudnoće, ali vjerujem da se bolje i promatraju. Imamo tu dosta curka s dva bebaca. Ja da sam mogla imati dva, ja bi vratila dva. Uvijek su mi želja bila blizanci, to mi je preslatko. A onda bi i  završili s MPO pričom. Ono 1 plus 1 gratis 😂😂 neznam, meni je to predivno. 😍😍

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Leia2.0

    Dragi sestre, help!!
    Zvao embriolog, 2 su se dobro podijelila, jedan ne ii na njega ne računaju da će preživjeti.
    On savjetuje da vratimo oba dobra i to sutra (treći dan), jer sam taman u godinama u kojima su blizanačke trudnoće rjeđe, a veće su šanse da maternica bude više receptivna za barem jedan ako vratimo oba.
    Muž i ja smo krenuli u ovo sa odlukom da vraćamo jedan. Međutim, sad smo potpuno zbunjeni i važemo pros and cons. Uzbuđeni i sretni i zbunjeni.
    S jedne strane ne želimo svakom od naših mališana smanjiti šanse na način da ih vraćam jedan po jedan, a s druge strane nas je strah rizika koje donose trudnoće s blizancima. Znam da vas je ovdje puno mišljenja da će vraćati dva ako za to ima priliku, pa me zanima, što vas je konkretno na to motiviralo..


    I mi smo ovaj mjesec odlučili na dva, ali su nam rekli da idemo na jedan 🙄 kontra situacija. Jer je dva vratiti rizik po njihovim pričama. 
    Neznam što bih ti savjetovala jer je sve to dvosjekli mač…ako o vratiš jedan ideš ma svoju intuiciju i ako se ne primi nedaj bože, makar hoće ❤️🙏,( no uvijek postoji druga strana nažalost) onda ćeš kriviti sebe, ako vratiš dva, ostaješ bez smrzlića i nemaš drugu šansu prije ponovnog šopanja hormonima…zato ti savjetujem da pratiš kako se osjećaš jer ja sam nakon punkcije bila katastrofa kolike sam bolove imala i totalno sam fizički rastrojena ušla u proces.
    Što god odlučili ja vam želim svu sreću i da bude dobitno ❤️❤️❤️

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Mattan

    Nada86 Bravo! Tako se bori za sebe! 💪
    AuroraB ova 2 mjeseca od punkcije su mi odvratan, dogodilo mi se sve što ne treba pa mislim da mi je sad imunitet najgori pa je možda najbolje vrijeme za Fet 😁 A to za dodatke si u pravu, mi to pijemo godinama zapravo… Izbacila, sam sad prenatal, folnu popijem, i počela vit D i omega 3 ali i to sam stala zbog boli. Neka nam brzo prođe ✌️
    Nikitta fuj fuj bolovi. Ne mogu ni zamisliti kako ti je s obzirom da me jednom u životu zub bolio, ali sad kad sam to rekla sigurno će se i tu nešto dogoditi 😅 Nadam se da će brzo zaraditi 💗
    Mila-Milica jupiiii, trebalo nam je malo dobrih vijesti 🎉
    Ruska1986 blaženo neznanje i trudnoće iz pijanstava 🍻 Nit idu na folikuli, boli ih dupe za vit D i folnu samo se napiju rašire noge i kme kme za 9 mjeseci 🙄 A mi ostale nek fićukamo!


    Ja sam se uvijek potajno nadala da će se meni tako dogoditi trudnoća 😂. Moj suprug i ja smo zajedno od 14 godine, a od negdje 18 godine smo uvijek imali odnose bez zaštite, bilo je tu svega, “ne paženja” nakon izlazaka. Zato mi je vrlo brzo bilo jasno da nešto nije u redu. Pa smo ipak morali proći čari punkcija i folikulometrija, ali nema veze, sve za cilj. Najgore mi je jedino kad takve cure počnu kukat i plakat jer se desilo. Mrzim to, desilo se jer se tako rade bebe, a ja bi bila najsretniji da mi se tako desilo pa makar i sa 18 😊😊😊

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Cure bokić ❤️💟💟  ja sam noćas sanjala da sam došla na transfer i doktorica mi izašla u hodnik i dala onu cjevčicu da se sama oplodim… U hodniku na stolu. Ja ju nagovaram bar da odem u wc da me svi ne gledaju… Kaže ona ne možeš jer moraš ležati a u wc nema stola 🤭🤭🤣🤣 a u drugoj prostoriji, koja dijeli čekaonicu samo staklom, naši rukometaši imaju trening, i sve se vidi… A ja jadna jednu nogu obrijala a na drugoj velike narančaste kovrčave dlake…🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Na kraju sam uspjela nagovoriti doktoricu da me ona oplodi ali izašla je u hodnik i to učinila a svi su gledali monitor kao da je utakmica. Ajme koji ludi san 🤣🤣🤣

    . I opet ista stvar, estrofem mi cijelo tijelo rasturaaa, osjećam nelagodu dolje u svemu 🙄🙄 zato i sanjam gluposti. 

    Mila Milica čestitam ❤️
    Olivera 💙💙💙💙💟

    endometrioza
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.