Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Supergirl

    Supergirl

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    https://postimg.cc/nCxbKtSK [postimg.cc]

    [lilypie.com]

  • Avatar Supergirl

    Supergirl

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Ovo je od jutros…10.dpt trodnevnog

    [lilypie.com]

  • maltezer

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Supergirl 
    Ja vidim crtu 😀🍀

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Pink stvarno nadi drugog ginekologa, ovaj tvoj i mene ljuti… evo ja sam na bolovanju od pocetka stimulacije i biti cu do bete… bez ikakvih problema… ovo je psihicki j fizicki tezak period za zenu i ok je da smo na miru… 
    Bozma sto je stvarno neophodan otkaz? Ne mozes otici na bolovanje i biti na miru? Da te ne zovu? Ja bi tako i postavila se da me briga, ako bus ionako dala otkaz, neka ga oni daju tebi ako im smeta bolovanje…  
    A za Petrovu, ne znam, meni su stvarno rekli da odem pvt na pregled kod dr.Vrčića i plati se taj pregled dosta, ali onda te on vodi u Petrovoj i prije si na redu…. samo ocekuj da ce ti on traziti da prihe budu svi nalazi max uredni! Frendicu je sad pislap vaditi dosta tog dodatno i rekao da skine 5kg dok dode ba kontrolu!

    Covjece, kod mene nekoliko mladih muskih vec mjesecima na bolovanju, i nikom nista….a tu zezaju zene koje prolaze kroz ovo, stvarno ….

    Cure, ja sam uzasno gladna… znaci uzasno… a nebi jela bas, jer se debljam u roku dok kazes keks… :/

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Supergirl i ja vidim crtu … jesi primala boostere? Ako nisi, to bi moglo biti to ❤️

  • Avatar Supergirl

    Supergirl

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    vuky

    Supergirl i ja vidim crtu … jesi primala boostere? Ako nisi, to bi moglo biti to ❤️


    Noup, nikakav booster 😁😁😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Supergirl

    Supergirl

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce crta tamniti, a u ponedjeljak vadim betu. Mislim da cu se opustiti nakon bete i prvog pregleda tek
    😊😊😊 a nemogu se ne veseliti vec sad! Dvije najbolje frendice vec slave jer budu postale bake 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Supergirl ma to je to ❤️ neka u pon beta bude visoka … 😊

  • Avatar Simba 1989

    Simba 1989

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Cure jedan od nalaza za trombofiliju piše ovako PAI-HOMOZIGOT 5G..sto to znaci?? Došla kod hematologa i čekam.. Do 4 me bude primila 🤣

    1.postupak vinogradska beta 0
    2.postupak molarna trudnoća
    3.postupak beta 0
    4.postupak jednojajčane trojke
    Muž ima izrazito loš spermiogram, kod mene sve uredu
    Jednojajčane trojke 💙💙💙

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    vuky

    Pink stvarno nadi drugog ginekologa, ovaj tvoj i mene ljuti… evo ja sam na bolovanju od pocetka stimulacije i biti cu do bete… bez ikakvih problema… ovo je psihicki j fizicki tezak period za zenu i ok je da smo na miru…
    Bozmasto je stvarno neophodan otkaz? Ne mozes otici na bolovanje i biti na miru? Da te ne zovu? Ja bi tako i postavila se da me briga, ako bus ionako dala otkaz, neka ga oni daju tebi ako im smeta bolovanje…
    A za Petrovu, ne znam, meni su stvarno rekli da odem pvt na pregled kod dr.Vrčića i plati se taj pregled dosta, ali onda te on vodi u Petrovoj i prije si na redu…. samo ocekuj da ce ti on traziti da prihe budu svi nalazi max uredni! Frendicu je sad pislap vaditi dosta tog dodatno i rekao da skine 5kg dok dode ba kontrolu!

    Covjece, kod mene nekoliko mladih muskih vec mjesecima na bolovanju, i nikom nista….a tu zezaju zene koje prolaze kroz ovo, stvarno ….

    Cure, ja sam uzasno gladna… znaci uzasno… a nebi jela bas, jer se debljam u roku dok kazes keks… :/


    Gladna ne smiješ biti to nikako i moraš jesti sve… Sad si daj oduška tijelo ne smije osjetiti da išta fali. A i sama se debljam užasno čim ne trčim par kg dobijem u tjedan dana užas. Pa koliko ima kg ta cura i koliko je visoka čisto da vidim gdje sam ja kod njega 😂😂😂😂. Znači ti si odlučila ako budeš trebala da ideš kod njega… 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.