Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Supergirl

Broj poruka: 132

Prijavi adminu

Sanja ❤❤ znala sam ja da je vrijeme za promjenu slike hehe 😊 cestitam ti, veselim se za tebe neopisivo 
    Pink, sad kad su neke stvari definirane, mozete se malo i opustiti, sigurna sam da ce svakodnevica sad biti laksa. Bas mi je jako drago da vas je tako brzo iznenadilo i da se ustvari sve poslozilo da i uzivate u svojem vjencanju 🥂
    Meni danas test negativan, sutra 9.dnt. nadam se da kroz dan dva bude vidljiva crtica…Sanja citala sam da si imala nela probadanja, to se meni desava jucer i danas povremeno. Nadam se da je dobar znak…drzite 🤞🤞

Supergirl

Broj poruka: 132

Prijavi adminu

Mrva, posto si otvorila temu, zna se da si sljedeca 😊😊😊

• Mrva1986

Broj poruka: 405

Prijavi adminu

Supergirl

Mrva, posto si otvorila temu, zna se da si sljedeca 😊😊😊

Nadam se da ce te ipak iznenaditi draga🥰 joj iz tvojih usta u Bozje usi🤞🤞

Lala1982

Broj poruka: 299

Prijavi adminu

nymeria

Kak je sad brz forum, bravo za 3.vol Mrva1986 👍
    Lala1982 prolaktin je i meni bio tak 2x kad sam vadila hormone , tek sad 3.put (3.godina) kad sam vadila bio manji. Nitko tome nije pridavao važnost jer nije extra jako povišen tak da mislim da nemaš razloga za brigu. 😊 A AMH ti je niži al mislim da nikako nije beznadno, s puno lošijim nalazom žene ostaju trudne. Tak da samo hrabro, bit će sve ok. 😊

Dobrodošle sve na novu temu i ja među vama i još prije otiše na temu trudnica 

Nymeria, hvala na riječima ohrabrenja. Ne znam, sjedila sam tu na podu nasred dnevnog boravka i plakala kao idiot i verbalno izgrizla sve koji su me zvali. Dala sam  otkaz na jednom jobu koji radim sa strane, jer mi samo stres nabijaju i obavijestila sve njihove stranke da to više ne radim i neka direktno kontaktiraju poduzeće. S obzirom da sam imala mini živčani slom, bila sam jako produktivna.
    Pink, AMH - 6,4 pmol/L , FSH - 7 , LH - 4,6

Da li je moguće da su D vitamin i AMH međusobno povezani ? S obzirom da mi je D vitamin bio 36 i da sam dobile one ampule od 25 000 jedinica jednom tjedno da se nafilam , da li dizanje D vitamina može utjecati i na dizanje AMHa?

mm - 85 - oligoastenozoospermija
    ja - 82 - AMH - 6,4 pmol/L
    10/2020(Petrova) - ivf (Ovaleap, Orgalutan) 4 blastice, 2 vraćene, 2 zamrznute

Lala1982

Broj poruka: 299

Prijavi adminu

Supergirl

Sanja ❤❤ znala sam ja da je vrijeme za promjenu slike hehe 😊 cestitam ti, veselim se za tebe neopisivo
    Pink, sad kad su neke stvari definirane, mozete se malo i opustiti, sigurna sam da ce svakodnevica sad biti laksa. Bas mi je jako drago da vas je tako brzo iznenadilo i da se ustvari sve poslozilo da i uzivate u svojem vjencanju 🥂
    Meni danas test negativan, sutra 9.dnt. nadam se da kroz dan dva bude vidljiva crtica…Sanja citala sam da si imala nela probadanja, to se meni desava jucer i danas povremeno. Nadam se da je dobar znak…drzite 🤞🤞

Supergirl , držim fige za crticu 🤞

mm - 85 - oligoastenozoospermija
    ja - 82 - AMH - 6,4 pmol/L
    10/2020(Petrova) - ivf (Ovaleap, Orgalutan) 4 blastice, 2 vraćene, 2 zamrznute

PinkFairydust

Broj poruka: 771

Prijavi adminu

Lala FSH je dobar, bit ce to okej, ima se s cim raditi. D3 ne bi kao trebao utjecati na AMH, ali iskustveno cula sam od dosta cura da se AMH popravio uz D3. U tvom slucaju svakako treba nadoknada, bas je jako niski. 

“Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

Slee

Broj poruka: 858

Prijavi adminu

Woohoo, vol 3, neka nam svima donese srecu cim prije ✨✨✨

Oboje ‘89.
    Sijecanj 2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda.
    1. Svibanj 2020. - blaga stimulacija u Beti plus - ICSI - biokemijska
    2. Kolovoz 2020.(kontracepcija+Rekovelle+suspresija+stoperica) -11 stanica - 7 oplođeno - dvije blaste - jednu vratili - 7dnt krenulo smedjarenje - beta 9dp5dt 75/107/135/30 - biokemijska
    3. Prosinac 2020. - fet ❄️

Idemo daljeeeee 💃🏽🕺🏻

Slee

Broj poruka: 858

Prijavi adminu

Cure, tko vam prepise za vadjenje vitamina D, gin ili? 

Oboje ‘89.
    Sijecanj 2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda.
    1. Svibanj 2020. - blaga stimulacija u Beti plus - ICSI - biokemijska
    2. Kolovoz 2020.(kontracepcija+Rekovelle+suspresija+stoperica) -11 stanica - 7 oplođeno - dvije blaste - jednu vratili - 7dnt krenulo smedjarenje - beta 9dp5dt 75/107/135/30 - biokemijska
    3. Prosinac 2020. - fet ❄️

Idemo daljeeeee 💃🏽🕺🏻

• Blacky89

Broj poruka: 969

Prijavi adminu

Uhuuuu stvarno je puno brze 😍 
    Sretno nam svima 🙏🤞🍀

💁🏻‍♀️ 31, odstranjeni jajovodi 12/2018.
    💁🏻‍♂️ 36, aligoasteno/normo
    Pokušavamo od 2016., od 02/2019 u MPO
    2/2019 KBC Os (ICSI), Gonal, Pergoveris, Orgalutran, Brevactid, 15js, ET🐧🐧, FET🐧 bete 0
    09/2019 Lucinger (IVF), Gonal, Cetrotide, Brevactid, 12js, ET🐧, FET🐧🐧, FET🐧 Bete opet 0
    6/2020 KBC Os (ICSI), Gonal, Orgalutran, Brevactid, 11js, ET🐧🐧, FET🐧🐧 Bete vec standardno 0
    11/2020 planiran FET 🐧

Lara Wolf

Broj poruka: 344

Prijavi adminu

Lala1982 ❤ joj draga ma ništa nije tako crno. Pa nisu nalazi loši, onak nije bajno al zaista mislim da nije ni loše tak kak si pomislila 😊
    Moj amh jako velik prek 40 što opet ne znači ništa baš super…jer kak ja shvaćam imam jako punooo stanica al nisu baš neke kvalitete. 😒  Tak da sve je to relativno i niš ne mora značiti. Tvoj manji amh može imat daleko kvalitetnije stanice od mog velikog amh. 
    Zaista vjerujem da u svemu tome trebamo imati najviše sreće da nam se sve poklopi, prava stanica i pravi spermić u pravom trenutku kad je naše tijelo spremno. Nadam se da ćemo sve doživjet taj trenutak da sve bude onak kak treba da preselimo na veseliju temu. 🙏

Nymeria (stari nick)
    👫 17 💍 6 , 👰 38 🤵 40
    Pokušavamo od 2016.
    🙋‍♀️ PCOS, stanice loše kvalitete 🙋‍♂️ sve super
    6.2016. Biokemijska
    🔸️1. IVF, 3.2019., Puregon i Brevactide, 
    13 stanica, 2 blastice vraćene, 0 🐧, beta 0 
    💔 6.2019. prirodna trudnoća, spontani u 7.tjednu
    🔸️2.IVF 5.2020. Femara + Menopur i Ovitrelle, 1 stanica, nije se oplodila
    🔸️3.IVF 6.2020. Rekovelle i Ovitrelle, 12 stanica, 1 🐧 blastica
    🤞🏼 Čekamo FET kad se smiri korona i do tada pokušavamo prirodno

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.