Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Bozma to isto i mene brine apro Petrove obzirom za loše nalaze… Pa sad sa me tamo navlače a uz to vrijeme curi ne znam… Nekako se ne nadam puno ovom mrvicama koje su zamrznute obe su lošije od ove kaj je vraćena a nije dobro završilo… Tako da mislim da ću opet kod dr A a valjda budemo sa financijama nekako posložili ne znam iskreno dosta mi je svega 🤦‍♂️🙈 opet jedvo čekam da krenem da se imam čemu nadati 🤷‍♂️. 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Viola1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    PinkFairydust znači ubrzo krećete, sretno u postupku, a i u pronalasku novog ginića 🍀🤞
    Mrva1986 neka bude velika beta za 2 tjedna 🙏🍀🤞

    👩29(AMH 34,6pmol/l, PCO)
    🧑33(oligoasthenoteratozoo..)
    1. ICSI 10/2019 blaga stim, ET 3dan - 2 embrija (10st,10st), ß ❌
    2. ICSI 2/2020 blaga stim,ET 2dan - 1 embrij (4st), ß ❌
    3. ICSI 3/2020 prirodni, bez ET-a
    4. ICSI 5/2020 standardna stim, ET 3dan - 1 embrij (u fazi kompaktacije), ß ❌
    -FET 6/2020, blastica (BC 322), 1. ß 174,5; 2. ß 822,7 -imamo 2 ❤❤
    -15tt jedno 💔
    -3/2021 rođen dječak
    5. Spontana T 11/2021 - biokemijska
    6. Spontana T 3/2022 ❤
    1🐧

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Viola hvalaaaa🤗

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Marta...

    Bozma to isto i mene brine apro Petrove obzirom za loše nalaze… Pa sad sa me tamo navlače a uz to vrijeme curi ne znam… Nekako se ne nadam puno ovom mrvicama koje su zamrznute obe su lošije od ove kaj je vraćena a nije dobro završilo… Tako da mislim da ću opet kod dr A a valjda budemo sa financijama nekako posložili ne znam iskreno dosta mi je svega 🤦‍♂️🙈 opet jedvo čekam da krenem da se imam čemu nadati 🤷‍♂️.


    Ajme, točno se tako i ja osjećam, dosta mi je svega a opet jedva čekam opet u postupak. A gle, znam da je prošli put loše završilo, ali ipak je došlo do implantacije i to je nešto, a ove dvije mrve, da nisu dobre ne bi ni došle do toga da budu zamrznute i moglo bi bit nešto i od njih. Kad ste mislili ić u FET?

  • Avatar Samo_Sanja

    Samo_Sanja

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Supergirl

    Sanja ❤❤ znala sam ja da je vrijeme za promjenu slike hehe 😊 cestitam ti, veselim se za tebe neopisivo
    Pink, sad kad su neke stvari definirane, mozete se malo i opustiti, sigurna sam da ce svakodnevica sad biti laksa. Bas mi je jako drago da vas je tako brzo iznenadilo i da se ustvari sve poslozilo da i uzivate u svojem vjencanju 🥂
    Meni danas test negativan, sutra 9.dnt. nadam se da kroz dan dva bude vidljiva crtica…Sanja citala sam da si imala nela probadanja, to se meni desava jucer i danas povremeno. Nadam se da je dobar znak…drzite 🤞🤞


    Supergirl puno ti hvala ❤❤❤ Napravi test na 10 dnt.. probadanja su dobar znak ako nema krvarenja, al ako ti bude 1,2 dana blago krvarenje smeđe boje ili roza to je onda implatacijsko 🤞Moja cimerica iz sobe od transfera je to imala jedan dan, skupa smo vadile betu, ima visoku betu, dva su joj vraćena pa može bit da su dvojčeki 😊 isto to tebi želim veliku betu!! Koliko su tebi vraćeni? I kad vidiš betu? Puno sreće ti želim da mi se pridružiš u ovom stanju 💕
    nymeria hvala ti ❤😊

    https://lbdf.lilypie.com/LTOpp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Bozma

    Marta...

    Bozma to isto i mene brine apro Petrove obzirom za loše nalaze… Pa sad sa me tamo navlače a uz to vrijeme curi ne znam… Nekako se ne nadam puno ovom mrvicama koje su zamrznute obe su lošije od ove kaj je vraćena a nije dobro završilo… Tako da mislim da ću opet kod dr A a valjda budemo sa financijama nekako posložili ne znam iskreno dosta mi je svega 🤦‍♂️🙈 opet jedvo čekam da krenem da se imam čemu nadati 🤷‍♂️.

    Ajme, točno se tako i ja osjećam, dosta mi je svega a opet jedva čekam opet u postupak. A gle, znam da je prošli put loše završilo, ali ipak je došlo do implantacije i to je nešto, a ove dvije mrve, da nisu dobre ne bi ni došle do toga da budu zamrznute i moglo bi bit nešto i od njih. Kad ste mislili ić u FET?


    Možda idući mjesec ako stignu svi nalazi.. Jesi ti odlučila gdje ćeš i kad ćete 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Marta...

    Bozma

    Marta...

    Bozma to isto i mene brine apro Petrove obzirom za loše nalaze… Pa sad sa me tamo navlače a uz to vrijeme curi ne znam… Nekako se ne nadam puno ovom mrvicama koje su zamrznute obe su lošije od ove kaj je vraćena a nije dobro završilo… Tako da mislim da ću opet kod dr A a valjda budemo sa financijama nekako posložili ne znam iskreno dosta mi je svega 🤦‍♂️🙈 opet jedvo čekam da krenem da se imam čemu nadati 🤷‍♂️.

    Ajme, točno se tako i ja osjećam, dosta mi je svega a opet jedva čekam opet u postupak. A gle, znam da je prošli put loše završilo, ali ipak je došlo do implantacije i to je nešto, a ove dvije mrve, da nisu dobre ne bi ni došle do toga da budu zamrznute i moglo bi bit nešto i od njih. Kad ste mislili ić u FET?

    Možda idući mjesec ako stignu svi nalazi.. Jesi ti odlučila gdje ćeš i kad ćete


    Odlucila slj.mjesec dat otkaz i odradit otkazni rok i taman slobodna do 04. i na miru odradit postupak u Petrovoj, bar jednom da me ne zovu i da se ne vracam na posao nakon punkcije ili transfera, sve vec sebi poslozila. Sad kad vidim ovo dodje mi lose, ne znam isplati li se zajeb…. s putovanjima, mozda bolje da se pokrpamo za jos jedan put privatno tu. Samo nemam od kud sad stvorit 20-tak tisuca kn. I opet nemam pojma. 
    A ne bi sad u postupak pa da me na punkciju dopadne neki specijalizant koji prvi put radi punkciju pa izvuce samo jednu ili ni jednu stanicu 🙈

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Cure, imam jedno uzasno glupo pitanje ali ne mogu naci primjer protokola: ako se radi stimulacija, ali bez transfera u tom ciklusu - jel sopaju utricima 2tj da se odrzi kolko tolko redovan ciklus ili ne daju nikakve progesterone pa kad procuris - procuris?

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Bozma

    Marta...

    Bozma

    Marta...

    Bozma to isto i mene brine apro Petrove obzirom za loše nalaze… Pa sad sa me tamo navlače a uz to vrijeme curi ne znam… Nekako se ne nadam puno ovom mrvicama koje su zamrznute obe su lošije od ove kaj je vraćena a nije dobro završilo… Tako da mislim da ću opet kod dr A a valjda budemo sa financijama nekako posložili ne znam iskreno dosta mi je svega 🤦‍♂️🙈 opet jedvo čekam da krenem da se imam čemu nadati 🤷‍♂️.

    Ajme, točno se tako i ja osjećam, dosta mi je svega a opet jedva čekam opet u postupak. A gle, znam da je prošli put loše završilo, ali ipak je došlo do implantacije i to je nešto, a ove dvije mrve, da nisu dobre ne bi ni došle do toga da budu zamrznute i moglo bi bit nešto i od njih. Kad ste mislili ić u FET?

    Možda idući mjesec ako stignu svi nalazi.. Jesi ti odlučila gdje ćeš i kad ćete

    Odlucila slj.mjesec dat otkaz i odradit otkazni rok i taman slobodna do 04. i na miru odradit postupak u Petrovoj, bar jednom da me ne zovu i da se ne vracam na posao nakon punkcije ili transfera, sve vec sebi poslozila. Sad kad vidim ovo dodje mi lose, ne znam isplati li se zajeb…. s putovanjima, mozda bolje da se pokrpamo za jos jedan put privatno tu. Samo nemam od kud sad stvorit 20-tak tisuca kn. I opet nemam pojma.
    A ne bi sad u postupak pa da me na punkciju dopadne neki specijalizant koji prvi put radi punkciju pa izvuce samo jednu ili ni jednu stanicu 🙈


    Kužim te skroz, a da li baš moraš dati otkaz čisto ako Bog da ostane trudna da možeš dobiti naknadu. Ma ja mislim da je ipak sigurnije kod privatnika ne znam.. Ok da mi imamo vremena i dobre nalaze pa možemo lagano prikupljati nalaze pa kad stignemo ali ovako… 🤷‍♂️I to što kažeš tko zna tko bi nas dopao u postupku… Sretno draga bude nekako već 😘

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Supergirl

    Supergirl

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    PinkFairydust

    Cure, imam jedno uzasno glupo pitanje ali ne mogu naci primjer protokola: ako se radi stimulacija, ali bez transfera u tom ciklusu - jel sopaju utricima 2tj da se odrzi kolko tolko redovan ciklus ili ne daju nikakve progesterone pa kad procuris - procuris?


    Ja sam imala takvu situaciju. Nakon punkcije smo smrzavali js, nakon toga nikakva terapija (Petrova, neznam kak je drugdje)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.