Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Sve ja to razumijem, i sama putujem na folikulometrije 300km u jednom smjeru, ali imam tu sreću što radim od doma. Znam da puno ovisi i o gin što se tiče bolovanja, a i ono, kolege ste jebemu, da malo izađe u susret. Pogotovo jer ideš u Prag, mislim nije to samo tako.

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Slee, ma bez brige, ja sam bila nabrijana i sve mi je prošlo tak brzo..i bockanje i punkcija. Činilo mi se kao da je u 2 dana bilo sve gotovo. Podsjeti me, koje su ti dijagnoze? I da, ja ne pijem niš od dodataka.. nekad trknem folnu u usta, kad se sjetim 😂

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    *vaše dijagnoze, ne tvoje
    Sorkač, sad vidim što sam napisala 😁

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Sve ja to razumijem, i sama putujem na folikulometrije 300km u jednom smjeru, ali imam tu sreću što radim od doma. Znam da puno ovisi i o gin što se tiče bolovanja, a i ono, kolege ste jebemu, da malo izađe u susret. Pogotovo jer ideš u Prag, mislim nije to samo tako.


    Pa bas to. Cijelo vrijeme se osjecam da moram nesto moljakati i natezati se i onak… ne treba mi to. Uopce me ne vodi kroz cijeli proces, njemu je to sve komplicirano, na kraju ja samu sebe vodim🙄 I onda me jos oko birokracije zeza🙄

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2330

    Prijavi adminu

    Ja sam imala vanmaternicnu, izvadili mi oba jajovoda. To je bilo prosli mjesec, sad cekam da se oporavim pa da mozemo krenuti.
    Ostalo ne znam je li ok, imala sam nizak progesteron prije ovoga, a muz nije jos radio spermio, nadam se da je ok buduci da smo ipak relativno brzo s ovom vanmaternicnom “uspjeli”.
    U pubertetu sam imala problema s pcos, sad je ok sve. Kad su me otvorili rekli su da su maternica i jajnici super, stogod to znacilo.
    Ovaj repromed u koji sad ides su privatnici? 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2330

    Prijavi adminu

    Pink taj tvoj mi se bas cini super neupucen i nerazuman, mijenjaj to cim prije, ne treba ti jos uz sve dodatan stres. Sigurno ima ginekologa koji ce ti izlaziti u susret

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Pink, ma razumijem.. ja sa svojom gin ni ne komuniciram, samo sa sestrom. Gin joj rekla da mi da šta god tražim 😂 možeš li štogod godišnjeg uzeti?
    Slee, moja preporuka je da prikupiš sve nalaze prije konzultacija. Bit će i tebi i dr lakše, a ako je sve ok, možeš odmah u postupak. Imaš sad vremena dok čekaš, lijepo povadi sve i mirna si. Muž svakako spremio. Repromed su privatnici da.. ali nema nigdje garancije, nažalost 🙄

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Slee

    Pink taj tvoj mi se bas cini super neupucen i nerazuman, mijenjaj to cim prije, ne treba ti jos uz sve dodatan stres. Sigurno ima ginekologa koji ce ti izlaziti u susret


    Sigurno. Samo ja ne znam ni jednog i svi su puni ko sipak🤷‍♀️ al valjda ce se netko naci🤞

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Sunshine sto nije ta tvoja malo blize…
    Mogu tehnicki uzet godisnji, ali bih si ga rado prisparala jer ono, svadba i sve, tako da bih medicinske stvari radije regularnim bolovanjem pokrila

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    nymeria

    Marta ti si sad vadila neke vitamine jel tak? Pa ti je folna bila malo prevelika? Kaj si sve vadila?
    Ak već idem vadit da tražim i folnu i još kaj?
    Svakako ću željezo i feritin vadit. On mi je uvijek jako nizak al hematologica kaže da ne trebam pit željezo.
    Curke s hashimotom (neko je sad rekao da ga ima) i ja ga imam i pijem euthyrox i t3. Antitijela su mi nemjerljiva bila preko 1000 (jer sam po naputku prošlog MPO dr prestala uzimat T3 🤦‍♀️) no čim sam se vratila na terapiju sad polako opet padaju.
    Uglavnom sad se dobro osjećam. Na euthyroxu 50mg sam i rekao mi je dr da svakako u postupku dignem na 75mg. Za vrijeme postupka stimulacije štitnjača se više troši i euthyrox se treba pojačati. Pa eto svakako pazite na to da se u postupku euthyrox pojača, tak je meni rečeno, štitnjaču liječim odvojeno od mpo dr. i od sada samo njega slušam što se tiče štitnjače.

    https://postimg.cc/HcDZbLcm [postimg.cc]
    Znači ja sam sve ovo vadila… I meni je hematologica rekla da ne uzimam sad željezoniako ne kužim zakoj sad mi je 13. A folnu sad opet pijem čitala sam da folna treba biti u suficitu, Vitamin D pijem one kapljice od plive oleovit.. 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.