Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Bozma, šalila sam se, nisam mislila da ćeš rađati u 46-toj. Osim ako ti se zalomi, prirodnim putem 
    Ali imaš vremena, to je bila poanta. Jedno je kad ti je rok nad glavom 42, drugo je kad je 46.
    Sanjich, meni je Cetrotide prvi put bio baš kompliciran. Trebalo mi je par minuta da skinem poklopac sa bočice jer sam se bojala biti gruba da nešto ne polomim. Pa sam se bojala mućkati. Pa sam pokušavala pokupiti svaku kapljicu tekućine, što znači da sam 200 puta usisala i onda opet vratila tekućinu u bočicu. Itd itd. Bit će lakše kad si jednom to napravila.
    I dalje su mi već gotove injekcije 10 puta draže 

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    miss1502

    Sanjich bitno da si uspila 👏👏 prva je najteza,sutra ces to ko od sale
    Lucija 07 mozemo li i mi u Ameriku kad je vec tamo tako jednostavno? Sređen drzava ,sta ces
    P.s. sretno sutra,uz tebe smo 🙏


    A ne mozemo zbog korone🙄😂
    Kad prodje rekla sam joj da i meni dovede jednu malu frckavu💓💓💓joj kad bi to tako islo… Bas nam je drzava u banani a tolika djecuca od rasta u domovima a nase kuce prazne😔😔😔
    Ja da nije tako tesko posvojiti zbog glupe birokracije bi eto sutra posvojila imala ikad svoje dijete ili ne…
    Hvala.. Znam da ce sve bit ok.. Koliko moze bit.. Za te novce ima da me tretiraju kao kraljicu 🙄👸👸👸🙃

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Lucija mozda kad korona prode,zaintrigirale ste me danas s tom pricom, malo cu se bas raspitat o tome…meni je to oduvijek bilo predivno dok jos nisam znala da cu imat problema sa zacecem…zasto ne nekome pruziti obitelj bez obzira imala svoje dijete ili ne,ali znam da je nasa drzava u k…
    Naravno da ce sutra proc sve ok, da skines taj teret s duse , malo odmoris i das si vremena da krenes u nove pobjede..🥰

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    peyton

    Bozma hoću!
    Ja sam prilikom prijave u kliniku morala ispuniti obrazac koji je, osim medicinskih stvari, tražio da se napišu boja kose i očiju, visina,blablabla jer traže donoricu sličnu tebi.
    Na fb ima grupa za ivf u pragu (prednjači tema o donacijama) tamo sam našla korisne infomacije.
    Ako želiš, mogu napisati koja je grupa u pitanju (ako je to po pravilima foruma), a ako nije, mejlamo se.


    Ma ovdje se sve smije😄
    Nitko nas ne kontrolira niti imamo admina.. I bolje jer svega je znalo ovdje biti sad je super… Sve neke ‘normalne’ cure 😂 da  bi tak rado s vama svima na kavu. Da kavu.. Cjelodnevni welness… 💓💓💓
    Samo piši slobodno.. 

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    miss1502

    Lucijamozda kad korona prode,zaintrigirale ste me danas s tom pricom, malo cu se bas raspitat o tome…meni je to oduvijek bilo predivno dok jos nisam znala da cu imat problema sa zacecem…zasto ne nekome pruziti obitelj bez obzira imala svoje dijete ili ne,ali znam da je nasa drzava u k…
    Naravno da ce sutra proc sve ok, da skines taj teret s duse , malo odmoris i das si vremena da krenes u nove pobjede..🥰


    Bas sam jucer na Veceri za 5 gledala onu zenu sta je posvojila 2 deckica 🤗 kaze cekali su 5 godina!!!!! Vise nisu htjeli niti predavati zahtjev i onda ih zvali za te deckice… Ali 5 godina!!! Pa sta mogu toliko dugo provjeravat? Stvarno mi nije jasno…

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    A ja, se raspisala za cijeli tjedan sto me nije bilo 😄… Moram se negdje ‘ispucati’ a tko ce me bolje razumjeti nego vi.. Muz samo suti kaze sta god izusti  ne valja.. Sto i je istina🤷‍♀️😄😄… 
    A znam da i njemu nije lako gledat me ovakvu, svakakvu, i svasta mu brojnim, mora da me jako voli🤷‍♀️💓

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    miss1502

    Lucijamozda kad korona prode,zaintrigirale ste me danas s tom pricom, malo cu se bas raspitat o tome…meni je to oduvijek bilo predivno dok jos nisam znala da cu imat problema sa zacecem…zasto ne nekome pruziti obitelj bez obzira imala svoje dijete ili ne,ali znam da je nasa drzava u k…
    Naravno da ce sutra proc sve ok, da skines taj teret s duse , malo odmoris i das si vremena da krenes u nove pobjede..🥰

    Bas sam jucer na Veceri za 5 gledala onu zenu sta je posvojila 2 deckica 🤗 kaze cekali su 5 godina!!!!! Vise nisu htjeli niti predavati zahtjev i onda ih zvali za te deckice… Ali 5 godina!!! Pa sta mogu toliko dugo provjeravat? Stvarno mi nije jasno…


    Moja jedna poznanici ceka evo 8 godina.. A sve uvjete imaju.. Normalni ljudi🤷‍♀️😂, prosli sva ona testiranja i skolicu za pisvajatelje, imaju svoju kucu, dobra primanja… Jos cekaju… 

  • Avatar peyton

    peyton

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Bozma IVF Prag iskustva i preporuke 
    Zgodna grupa, unutra su cure s našeg dijela Balkana.
    Hhaha a moram provjeriti,za svaaaaki slučaj..
    Uvijek preostaje Zoom kava 

    Ja - nizak amh, jajnici prazni
    On- sve ok
    2019.- otkriveno
    2020. - od strane više dr.upućena na donaciju

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Moji susjedi su saznali da imaju problema i krenuli u postupak posvajanja. Dok se to sve rijesilo, ona prirodno ostala trudna i rodila i mali je vec imao par godina, sitno, kad su napokon dobili tu curicu. Eto, toliko to traje! 

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Mi bi isti rado posvojili i dvoje pa taman da još i dvoje svojih dobijemo. Najgore od svega je čekanje, nadanje i razočarenje. Naša birokracija je stvarno u k…., toliko dječice po hladnim domovima a neko bi im svu ljubav pružio 😔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.