Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Trudnice
    Belaaa 12tt
    more2309 6tt 29.10 UZV, imamo dvojke
    *.Women_name.* 6tt 3.11 UZV
    Ruska1986 15tt, 5.11. UZV
    Simba 1986 8tt 5.11 UZV imamo jednojajčane trojke
    Tuma - 9tt 10.11 nifty
    Samara - 8tt, 12.11 UZV
    MakiST 22tt it's a boy!!!
    flower93 22tt

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Dobro jutro, lavice.
    Danas smo uz naše Piky i lucija007, šaljemo im svu svoju ljubav i podršku u ovim teškim trenutcima. 
    Molimo za našu Belaaa da provodi lijepe trenutke sa svojom bebicom, a da idući tjedan čuje dobre vijesti. 
    Od zakazanih termina, danas imamo more2309 koja će danas vidjeti samo dobre vijesti, pozdravit će svoju bebice i u naše ime  
    Anitram1982 se danas vraćaju njene bebice. McD je obavezan poslije! Navijamo bebice da se čvrsto drže i ne puštaju kako bi za 9 mjeseci mogle početi zagorčavati mamiživot svojim zvonkim glasićima 
    Držmo fige Tanja79 za lijepu, sočnu betu. Želimo čudo!! 
    Sanjich danas ide brojati svoje folikule. Neka ih ima lijepi broj, neka su lijepe veličine i neka je doktor umiri oko injekcija 
    Sve ostale, čekalice postupka, bockalice, čekalice aspiracije, transfera, bete ili poroda, pisale ovdje ili nas samo čitale, želim što ljepši dan sa što manje stresa i sa beskonačno uživanje sa našim bebama. Sve smo mi već majke.  

    💔💔💔

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Lucija i piky drzite se! 
    Ostale cure citam vas ali ne stignem pisati. 
    Sanjich ja cu biti smotana s inekcijama kao i ti. 
    Miss1502 kad ti je sljedeci uzv?
    Nikitta tvoji postovi me posebno dirnu, tvoj nacin pisanja i sve sta si prosla. Bas si jaka zena. 
    Ostale supatnice s endometriozom, probajte prirodne stvari dok ste na pauzama. 
    Lip je osjecaj kad znas da se cista smanjila kao meni, sad san cila opusten i pozitivna i idem sa stavom zasto nebi uspilo kad se endosmanjila. Prosli ivf mi je samo bilo u glavi ta cista i operacija da ili ne. Bila sam u grcu. 

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Ginekolozi koji daju odvratne komentare svojim klijenticama  - tu sam militantna, to bih ja sve po kratkom postupku. Tko im daje pravo takve stvari govoriti ženama? Kao da i same ne znaju da imaju 35 godina i ne osjećaju biološki sat. Smradovi. 

    Tuma  
    Baš mi drago da si ispričala svoju priču. Ako igrom slučaja moji testovi pokažu nešto, nadam se da će ti biti OK da te pitam za savjet.
    Nisam baš upoznata sa detaljima oko Downa, ja ionako ne bih donosila konačne odluke dok se ne bih dobro raspitala oko svega.

    ericaa, slobodno pitaj. Što se mene tiče, prvo sam išla na otvorena predavanja koja mi je preporučila jedna osoba, pa na radionice koje su radili tjelesno orijentirani terapeuti. I kad mi je jedna osoba klikla, poželila sam raditi s njom i 1:1. Imaš više škola tjelesno orijentirane terapije u Zagrebu (trenutno ih je 4), i imaju podružnice po cijeloj Hrvatskoj, dodatno u Ljubljani i Beogradu. Svatko ima svoje “specijalizacije” i stvari koje mu/joj bolje leže. Ne mogu reći da sam danas druga osoba, jer vjerujem da smo svi cijelo vrijeme iste osobe, ali s možda nekim nerazvijenim potencijalima i kapacitetima i ne poznajemo se dobro. Ali ljudi koji su me znali prije 15 godina i ljudi koji me znaju danas misle da znaju dvije jako različite osobe. Jako sam si promijenila život. Naravno, ne odgovara svima sve, mislim da treba eksperimentirati dok ne dođeš do onoga što odgovara tebi. Svaka čast da si se uspjela riješiti lijekova! 

    Nikitta, slažem se sa svime što si rekla oko brige o našem mentalnom zdravlju. Mene uopće nije sram što sam išla i ide mna terapije sve ove godine. Imala sam jednu pauzu, ali čim sam odlučila krenuti MPO putem, odmah sam tražila pomoć jer ovo jest put na kojemnam treba svaka moguća pomoć i podrška. 
    Kao što sam rekla jednoj osobi, svjesna sam da mi treba puno sreće da na kraju imam moje sretno, zdravo, predivno dijete. Ako je ovo što sad radim dlakica koja će pretegnuti, onda se isplati. 

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!!
    Prijavljujem još jedan simptom 
    Nisam sanjalica, ali noćas sam sanjala 2 luda sna.
    Prvi je bio da me ovaj moj dripac vara. I to mi je rekao, onako u prolazu, u hodniku dok smo navlačili cipele, ispred moje mame. I sad ja izbezumljena, govorim mu da je gotovo, on se smije da što dramatiziram, kad me varucka već godinama i kao što je sad odjednom to big deal 
    I ja se smirim, kažem mu mrtva hladna da se razvodimo (on mi i dalje ne vjeruje) ali da se moramo dogovoriti da li nastavljamo sa postupkom (nije još došlo do transfera) i razmišljam si ako ovo sad ne napravimo, ja imam već!!! 35 godina, teško da ću upoznati novu osobu i postati majka prije nego budem imala ogromnih 40 

    Drugi san je još luđi, u selo gdje sam išla kad sam bila dijete kod bake i djede, a koje se nalazi u debeloj unutrašnjosti, su doveli more  Kao, treba im turizam 

    I sad se vi usudite reći da nisam trudna  

    💔💔💔

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Dobro jutro 🍀🍀, Lucija i Piky jako mi je zao sto ovo morate prolaziti 😥😥😥, uz vas sam u mislima ❤❤.
    Bela samo hrabro i smireno dalje, sve se molimo za tvoju bebicu i mora biti dobro 🤞🤞🙏🙏🍀🍀.
    Anitram, Sanjich, Tanja i moja malenkost 😆 od srca nam zelim da donesemo samo dobre vijesti danas 🤞🤞🙏🙏🙏🍀🍀!!

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    MTB znas da je puno zena imalo lude snove i na kraju je ispalo da je bio simptom trudnoce 🙂🙂. Ma, ti si trudna i nema dalje 🙂😎🎊🤞🤞🙏🙏🍀🍀!!

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    more2309

    MTBznas da je puno zena imalo lude snove i na kraju je ispalo da je bio simptom trudnoce 🙂🙂. Ma, ti si trudna i nema dalje 🙂😎🎊🤞🤞🙏🙏🍀🍀!!


    Jelda, jelda. 
    I baš si mislim, ako su oni u mom snu u debelu unutrašnjost uspjeli dovući more jer im se htio turizam, tko kaže da ja ne mogu roditi bebu u 41oj jer mi se htjelo biti majka. 

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    LucyLou, mislim danas i na tebe 

    💔💔💔

  • Avatar Olivera

    Olivera

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure, nije me bilo ovdje jedan dan pa sad nadoknađujem zaostatke. Lucija i Piky žao mi je zbog svega što prolazite, ne mogu si zamisliti kako vam je. Lucija strašno je da uz svu bol zbog gubitka djeteta moraš tražiti tko će te primiti na kiretažu, baš me naljutilo to čitati. Držite se cure
    More2309 razveseli nas ti danas utz, sretnooo
    MTB i ja sam u periodu čekanja bete sanjala svašta, između ostalog isto to da me muž vara, pa sam ga taj cijeli dan nakon mrko gledala…a obzirom da ja imam velikuuuuu betu, očekuj onda i ti jednu takvu

    🧔42 👱‍♀️39
    MPO - FET 10/2020 - vraćena jedna blastica, beta divna
    4.11. UTZ - GM s EO 9. 2 mm, kuca nam ❤️
    Mama i tata jedva čekaju upoznati svog dečkića💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.