Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Mtb ti za nas mi za tebe i tako to ide.. Nas mali copor zena…. 💃💃💃💃💃

    Ja sam danas soping dobar odradila.. Bome san spiskala boga oca kako ja kazen 😆😆😆


    To si ti napisala onu sliku s interneta  kj se vrti ovih dana: “nemojte dopustiti da vam mjere temperaturu na ulazu u trgovinu, meni su i zbrisali sjećanje, išla sam kupiti brašno, a kupila cipele i torbicu” 😂😂😂😂

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Sanjich, ovaj čopor žena je Bogom dan. Baš mi puno znači da sam vas sve našla. I super je kako smo sve za jednu, jedna za sve. 

    Dada31, naravno da pokriva samo jedan pokušaj.  Jedino što cijena ovisi o tome koliko su ti jajnih stanica našli i koliko su krenuli oploditi, te hoće li biti transfera, zato sam cijenu saznala tek sad. Ovdje kod nas sve pretrage možeš napraviti preko socijalnog, muž i ja smo sve napravili privatno (to nije u ovoj cijeni gore) osim markera na spolne bolesti. Ukupni iznos će biti puno veći, oko 20kkn, ali o tome sad ne želim razmišljati 

    LucyLou, hvala! Navijam ja za svih mojih sedam, pa nek bude što bude. Ne volim male ljenjivce ništa manje nego one ubrzane braće i sestre i držim fige da mi račun za kriopohranu bude ogroman.  Jako sam zadovoljna rezultatom za sad, imala sam ja razne scenarije u glavi (od toga da su mi u međuvremenu jajnici emigrirali iz tijela i da neće ništa ni biti za aspiraciju pa nadalje

    lotus, već su mi rekli da vraćam treći dan, sad u petak. Mislim da meni radi godina ne žele riskirati sa čekanjem. Malo mi je bezveze što smrzavaju samo blastice, popričat ću s njima u petak ima li mogućnost da smrznu i trodnevne. Naime, veća je šansa da će trodnevni uspjeti u mame, nego u posudici. Bliska prijateljica mi ima dijete iz FETa trodnevnog koji vjerojatno ne bi doživio stanje blastice u klinici.
    Ali sad idemo korak po korak. Prvo ću sutra zvati da vidim koje je stanje. Pa ćemo muž i ja odlučivati koliko ih vraćamo. Pa ćemo u petak vidjeti što dalje.

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    *.Women_name.*

    Sanjich🤞🤰

    Mtb ti za nas mi za tebe i tako to ide.. Nas mali copor zena…. 💃💃💃💃💃

    Ja sam danas soping dobar odradila.. Bome san spiskala boga oca kako ja kazen 😆😆😆

    To si ti napisala onu sliku s interneta kj se vrti ovih dana: “nemojte dopustiti da vam mjere temperaturu na ulazu u trgovinu, meni su i zbrisali sjećanje, išla sam kupiti brašno, a kupila cipele i torbicu” 😂😂😂😂


    💔💔💔

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Nirvana i kod tebe 9 🙂, to je super brojkica, sada drzumo fige da se sve lijepo oplode 🙏🙏🍀🍀🤞🤞!
    MTB nema mjesta za tugu, ovo je super, a i ova tri se jos stignu pridruzit ekipi iz snova 🙂😎🍀🍀🤞🤞🙏🙏. Kao sto sam ti vec rekla, od petka si trudnica, zato samo sretne misli kao i do sada 🙂😎🥰!

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • more2309

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    MTB svakako ih pitaj da zamrznu i trodnevne, meni su zamrznuli 6 trodnevnih i 3 blastice. I ostala sam trudna sa dva trodnevna, jedan vrlo dobar, jedan odlican.

    🙋‍♀️ 34- sve ok
    🙋‍♂️36- Asthenoteratozoospermia
    06./2020.-krenuli u postupak kod dr.Lučingera
    07./2020. - ET, beta - 0.6
    10./2020. - 1. FET, 2 🐧
    06./2021. - došla je predivna curica ❤
    Imamo 7 🐧
    Polako razmišljamo o seki ili braci 💕!

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    more2309

    MTB svakako ih pitaj da zamrznu i trodnevne, meni su zamrznuli 6 trodnevnih i 3 blastice. I ostala sam trudna sa dva trodnevna, jedan vrlo dobar, jedan odlican.


    more2309, kako su odlučili koje će zamrznuti nakon 6 dana, a koje će pustiti do petog? Ili ti je to iz dva postupka?

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    MTB

    more2309

    MTB svakako ih pitaj da zamrznu i trodnevne, meni su zamrznuli 6 trodnevnih i 3 blastice. I ostala sam trudna sa dva trodnevna, jedan vrlo dobar, jedan odlican.

    more2309, kako su odlučili koje će zamrznuti nakon 6 dana, a koje će pustiti do petog? Ili ti je to iz dva postupka?


    Nakon 3 dana, ne 6 

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    *.Women_name.*

    Sanjich🤞🤰

    Mtb ti za nas mi za tebe i tako to ide.. Nas mali copor zena…. 💃💃💃💃💃

    Ja sam danas soping dobar odradila.. Bome san spiskala boga oca kako ja kazen 😆😆😆

    To si ti napisala onu sliku s interneta kj se vrti ovih dana: “nemojte dopustiti da vam mjere temperaturu na ulazu u trgovinu, meni su i zbrisali sjećanje, išla sam kupiti brašno, a kupila cipele i torbicu” 😂😂😂😂


    ljudi nisam sto godina nista kupila, nakupilo se u meni neke anksioznosti sve sam sad ispucala..ima da budem lijepa dok se bockam :D

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    MTB

    Došao mail…
    Od 9, 7 su ih probali oploditi, one 2 su bile lošije kvalitete
    Od tih 7, 4 ih pokazuje znakove oplodnje. Znači li to da se od ove druge 3 odustaje?

    Za sad ih onda imamo 4Držmo fige da se mališani dobro dijele (a ako ima šanse, i da im se netko od gornjih 3 pridruži).
    I naravno, do petka moram odlučiti koliko ih vraćam. Ali tu odluku ću donositi sutra navečer, sutra ću provjeriti kako bebe napreduju.


    To je super i ja sam ih imala u prvom i drugom postupku 4, i vrati 2 to je moj prijedlog ja kad sam vracala jednu 4 puta nula, sad sam 2 i u prvom postupku 2 i ima nekih rezultata

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    more2309

    MTB svakako ih pitaj da zamrznu i trodnevne, meni su zamrznuli 6 trodnevnih i 3 blastice. I ostala sam trudna sa dva trodnevna, jedan vrlo dobar, jedan odlican.


    gdje si ti ono bila u postupku? Mene nitko nije pitao uopće o zamrzavanju 3. dan… meni su od 5 oplođenih 2 vratili, a 3 nisu dogurale do blastice.. 

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.