Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2403

    Prijavi adminu

    Jecika ja nikad nisam imala ni upale ni infekcije, doktorica je rekla da sumnja da mi je zbog operacije slijepog crijeva koju sam imala pred 4 godine. U kojoj si ti bolnici? Jesu ti se ciklusi poremetili nakon operacije ili su isti?
    Vuky hvala ti puno, malo sam bolje sada. Stvara mi stres i povratak na posao sutra jer znam da ce svi ispitivati. Mislim da cu na kraju svima reci sto je bilo samo da im bude neugodno nastaviti ispitivati. Kako si ti? Jesi ti bolje? 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Jecika mislim da ti nitko ne moze dokazat klamidiju ako si ju u prošlosti preboljela a da nije detektirana. Meni je doktor isto sumnjao na to ali isto kao kod Slee nije bio siguran da nije i od operacije bruha koji sam imala (a bio je priljepljen za maternicu). Tako da… sta ti vrijedi sad razmišljati o tome… 
    Slee meni je ciklus odmah poslije op bio normalan al ti si imala vanmateričnu trudnoću tako da ne znam hoce tebi bit. A kako se nosim sa time sto nemam jajovode? E pa seks mi nikad nije bio bolji, jer to radimo zato sto želimo, a ne da pravimo bebu. Ono pred kraj mi je vec blago išlo na zivce, sad moramo, ovulacija je… ovako je neopisivo bolje! Isti mjesec sam se pomirila s tim, tako je kako je, promijenit ne mogu, postoje načini da dodjem do željenog cilja, malo duži i kompliciraniji, ali boze moj, zdrava sam i mlada, ima puno gorih stvari u životu. Inače kad naidjem na problem uvijek odmah tražim rjesenje, ne provodim vrijeme u analiziranju zašto mi se dogodio problem. Sta imam od toga? Samo gubim vrijeme. Uvjerena sam da cemo jednom doći do cilja, uopce ne pomišljam na drugo. A kad… e to ne znam… Al do tada, uživam u seksu (ne u pravljenju bebe).

  • PlavaaMK

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    SmileA

    Slee, Viola1, Blacky89hvala vam puno☺️🤗🥰 🤞🍀😘😘😘
    Pinkyodmori i uzivaj!😎😘
    Vuky zao mi je 😟bila sam uvjerena da je kod tebe trudnoca, ali glavu gore i u nove pobjede💪 Napravi si sad koje ces moc pretrage pa polako dalje, vjerujem da ce svaka od nas uspjeti doci do svoje bebice🙏, ali isto tako znam koliko je tesko i kolko se svaka od nas iznova obeshrabri nakon neuspjeha😟
    Mrva1986drzim fige za veliku betu🤞🍀Jos sutraaa i utorak lijepe vijesti😃🥰MakiST, Vita26takoder navijam za veliku betu!🤞
    PlavaMKjesam jesam odma u petak sam isla na posao, jer petkom radimo krace do 2 pa reko idem malo cu si i vrijeme ubiti. Ujutro sam se ok osjecala, a kako je islo podne vec mi je bilo dosta tesko sjediti, bila sam napuhnuta i zatezalo me, ali eto kazem bila sam krace pa se dalo izdrzati.
    Danas evo 3dnt i relativno se ok osjecam, grudi kao da mrvicak pustaju naspram proslih dana, i dalje jako bolje, ali nisu tako jako tvrde, a i povremeno me kao sto i ti kazes zna dole strecnuti, i neke munjice kao da prolaze. Jel ces ti ici sutra na posao ili si odlucila doma biti?☺️
    Ostale cure sretno svakoj u kojoj god da je fazi postupka, predpostupka, cekanja i obavljanja pretraga! Oprostite ako sam koju preskocila ali bas nas je puno i tesko je sve zapamtiti, na puno toga i zelim odgovoriti ali ako to ne napravim odmah odu teme dalje, i onda nekako vise nema smisla, ali eto redovito vas pratim!😃Puse svima😘😘😘

    Hej ma ipak sam odlucila jos bar sutra ostat doma, danas sam si piknula decapeptyl i bas sam se napuhala, sve mi tesko, niti mogu bas stajat ni sjedit pa si mislim odmorit cu jos jedan dan. Uglavnom grudi su mi jos uvijek bolne i dolje me svako malo nesto strecne.
    Cure koje trebaju sad vadit betu drzim 🤞🤞🤞🤞🤞🤞 neka bude velika 🥰🥰🥰 … 

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Zaza probaj uzet i magnezij… mislim da je netko od cura rekao da pomaze…
    Avama ajd nemoj razmišljati o hiperu… ti si bas isprepadana s njim… mislim da je normalno da osjetiš jajnike. Ja nisam osjetila jajnike ni pred punkciju, a imala sam jajaca i to dosta oba puta  ( 15 i 12), mislim da to moje nije bilo normalno…

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    avama

    Cure da li vi nakon drugog dana pikanja vec osjetite jajnike?


    Da, sve je to normalno. Ne brini

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • SmileA

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    PlavaaMK

    SmileA

    Slee, Viola1, Blacky89hvala vam puno☺️🤗🥰 🤞🍀😘😘😘
    Pinkyodmori i uzivaj!😎😘
    Vuky zao mi je 😟bila sam uvjerena da je kod tebe trudnoca, ali glavu gore i u nove pobjede💪 Napravi si sad koje ces moc pretrage pa polako dalje, vjerujem da ce svaka od nas uspjeti doci do svoje bebice🙏, ali isto tako znam koliko je tesko i kolko se svaka od nas iznova obeshrabri nakon neuspjeha😟
    Mrva1986drzim fige za veliku betu🤞🍀Jos sutraaa i utorak lijepe vijesti😃🥰MakiST, Vita26takoder navijam za veliku betu!🤞
    PlavaMKjesam jesam odma u petak sam isla na posao, jer petkom radimo krace do 2 pa reko idem malo cu si i vrijeme ubiti. Ujutro sam se ok osjecala, a kako je islo podne vec mi je bilo dosta tesko sjediti, bila sam napuhnuta i zatezalo me, ali eto kazem bila sam krace pa se dalo izdrzati.
    Danas evo 3dnt i relativno se ok osjecam, grudi kao da mrvicak pustaju naspram proslih dana, i dalje jako bolje, ali nisu tako jako tvrde, a i povremeno me kao sto i ti kazes zna dole strecnuti, i neke munjice kao da prolaze. Jel ces ti ici sutra na posao ili si odlucila doma biti?☺️
    Ostale cure sretno svakoj u kojoj god da je fazi postupka, predpostupka, cekanja i obavljanja pretraga! Oprostite ako sam koju preskocila ali bas nas je puno i tesko je sve zapamtiti, na puno toga i zelim odgovoriti ali ako to ne napravim odmah odu teme dalje, i onda nekako vise nema smisla, ali eto redovito vas pratim!😃Puse svima😘😘😘
    Hej ma ipak sam odlucila jos bar sutra ostat doma, danas sam si piknula decapeptyl i bas sam se napuhala, sve mi tesko, niti mogu bas stajat ni sjedit pa si mislim odmorit cu jos jedan dan. Uglavnom grudi su mi jos uvijek bolne i dolje me svako malo nesto strecne.
    Cure koje trebaju sad vadit betu drzim 🤞🤞🤞🤞🤞🤞 neka bude velika 🥰🥰🥰 …


    PlavaMK uu ti simptomi zvuce super obecavajuce, neka se tako i nastavi do velike bete!😃🤞🍀 A dobro da ako se tako osjecas i mozes rade si ostani, odmaraj si, nadi si neku zanimaciju i briga te🙃
    Jel si ti mislila test raditi ili ces cekati bas do vadenja bete?😃

    [lilypie.com]

    🌈💙👣🙏

  • Avatar JECIKA

    JECIKA

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Slee Blacky rekli su da kolposkopija i histeroskopinja mogu da vide oziljke ali meni su oba nalaza u redu. Imala sam upalu mokracne besike vise puta kad sam bila mladja i eserihiju ali niko mi ne moze potvrditi da je to zbog toga. Najboljr sto manje misliti o tome. Ne citati google osim ovog foruma. I okrenuti se sebi - setanju, poslu, i bilo cemu sto odvraca misli o svega

    MM sve OK ('80), ja bez oba jajovoda iz dvije vanmatericne ('92)

    1. IVF oktobar 2019. dva dvodnevna embriona (gonal, cetrotide, ovetrille) - beta negativna
    2. ICSI mart 2020 - dva trodnevna embriona (puregon, menopur, orgalutran, ovetrille) - 14dnt beta 340 ❤️
    02.12.2020 došao naš garavi čuperak - tatina i mamina princeza

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2403

    Prijavi adminu

    Blacky imas pravo, nema smisla sad razmisljati od cega je to tako, ali onda opet dodu ovakvi dani kada si ne mogu pomoci misliti o tome. Screenshotala sam tvoj odgovor i spremila da ga mogu citati ako opet mi dode tesko. Uglavnom sam pozitivna, ne znam sto mi je danas doslo. 
    Meni su rekli da cu prvu menstruaciju dobiti za 40ak dana, a ja sam je dobila 3 dana nakon operacije. Cak sam i ovulirala u ovom prvom ciklusu, ali nesto kasnije nego inace oa se brinem da mi se ne produzi ciklus. Seksali se jos nismo jer me strah, a i boli me jos, ali i ja mu se veselim. 
    Hvala cure, bas mi je pomoglo sve sto ste pisale, napravila sam plan sto i kako dalje i sutra kad se vratim na posao cu sigurno imati manje vremena za misliti o svemu. 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2403

    Prijavi adminu

    Btw sutra su nalazi spermiograma, drzite fige da sve bude ok! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Cure moje. Ugledala sam neku krem mrljicu na dnevnom ulosku. Znaci krece brljavljenje i meni. Mislim da je gotovo i s ovom nadom😭😭😭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.