Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Simba 1989

    Simba 1989

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    ZaZa

    Curke, jel koja od vas imala baš problem sa zatvorom zbog Utrogestana? U početku je bilo ok (barem što se tiče probave), ali sad me već danima muči to. Kupila sam i Donat Mg i šljive, i pojedem juhu. Danas sam od muke popila i pola čaše Radlera i poslije toga i juhu i šljive i ništa. Ujutro jesam bila na toaletu, ali nešto jako malo. Ne pomogne ni sok ni zašećerena kava. Imate možda koji prijedlog vi?


    Meni samo maslinovo ulje tu pomogne.. 2 žlice na dan 

    1.postupak vinogradska beta 0
    2.postupak molarna trudnoća
    3.postupak beta 0
    4.postupak jednojajčane trojke
    Muž ima izrazito loš spermiogram, kod mene sve uredu
    Jednojajčane trojke 💙💙💙

  • ZaZa

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    SmileA

    Vita26

    Smila
    Znaci ti opce nisi odmarala posle transfera?kolilo kuzim da si danas 3dnt,jel blastica?
    Ja dam danas 5dnt naduta sam i dojke mi bole.😂😂😂
    Imala sam 1 i 2dnt smedje žilice zajedno sa utricama,sad nista vise.pa se nadam da je mrvica smjeatila🥰

    Vita26 nisam da, mislim da bolje to podnesem ovako radeci, prosli put kad sam isla na FET sam bila 2 tj na godisnjem, nikud mrdala, pazila i na kraju test negativan, a prva dva postupka isla odma raditi i bila trudnoca, tako da nema tu pravila. Najbolje da svatko radi najbolje kako se osjeca, meni je ovako jednostavno ipak lakse, manje razmisljam o tome a mislim da psiha i pozitiva imaju takoder veliku igru u ovome☺️ Sigurno da ce mi ovaj tjedam biti malo naporan na poslu, nadutost i zatezanje, ali zato cim dodem s posla krevet😁bolje cu spavat i necu razmisljat o glupostima😂
    Meni ti je dns 3 dnt trodnevnog zametka.
    A ti si vec 5 dnt, na pola puta onda😃jos maloo🥰
    Meni su u prijasnjim postupcima znale biti te smede zilice, ali to je od utrica sigurno, ne brini nista! 🤗


    Curke, ja isto nisam bila kod kuće. Radila sam, ali moj šef nema milosti. Evo i sinoć u 22 šalje mailove da mu se što prije odgovori na mail. Odgovorila sam mu tek jutros. A on je sa ženom prošao sve to pa mi nije jasno. 

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Cure već sam pisala ranije oko TSH. Ne znam zašto tu svi doktori traže da bude do 2.5. Zbog toga što sam tu čitala sam ga i ja vadila dva puta prije FETa iako Belgija to nije tražila, i bio mi je 3.3. no oni su rekli da je to u redu, i ostala trudna odmah. Pa sad ti znaj

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • ZaZa

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Simba 1989

    ZaZa

    Curke, jel koja od vas imala baš problem sa zatvorom zbog Utrogestana? U početku je bilo ok (barem što se tiče probave), ali sad me već danima muči to. Kupila sam i Donat Mg i šljive, i pojedem juhu. Danas sam od muke popila i pola čaše Radlera i poslije toga i juhu i šljive i ništa. Ujutro jesam bila na toaletu, ali nešto jako malo. Ne pomogne ni sok ni zašećerena kava. Imate možda koji prijedlog vi?

    Meni samo maslinovo ulje tu pomogne.. 2 žlice na dan


    Ovoga se nisam ni sjetila. Odmah ću to isprobati. Hvala ti puno. :* 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Lemon

    Cure već sam pisala ranije oko TSH. Ne znam zašto tu svi doktori traže da bude do 2.5. Zbog toga što sam tu čitala sam ga i ja vadila dva puta prije FETa iako Belgija to nije tražila, i bio mi je 3.3. no oni su rekli da je to u redu, i ostala trudna odmah. Pa sad ti znaj


    Da i moj je bio 2.5 prije simulacije i zatrudnila sam taj postupak, kasnije sam ga vadila odmah nakon spontanog i sam od sebe pao na 1 dakle ni sa stimulacijom nije narastao… 

  • Avatar Simba 1989

    Simba 1989

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Cure što ste sve uzimale vi za bolju kvalitetu jajnih stanica?? Ja uzimam vitamin e, d, koenzim q10, ubiquinol, b complex.. Neznam jel još što trebam dodati?? E i Shavatari uzimam 

    1.postupak vinogradska beta 0
    2.postupak molarna trudnoća
    3.postupak beta 0
    4.postupak jednojajčane trojke
    Muž ima izrazito loš spermiogram, kod mene sve uredu
    Jednojajčane trojke 💙💙💙

  • Avatar JECIKA

    JECIKA

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Slee

    Jecika i mrva, hvala vam na lijepim rijecima.

    Jecika, znam da si i ti to prosla i to dva puta i bas sam te mislila pitati bude li s vremenom lakse. Ja stalno mislim zasto je to tako trebalo biti, od cega su mi ti jajovodi zacepljeni bili, da smo krenuli ranije, bi li i tada bili takvi ili su postali takvi pred malo. Znam da ne valja tako misliti, sutra se vracam na posao pa mi mozda i to stres radi. To sto mrva kaze, pokusavam misliti na to da je sve ostalo ok.


    Posao je spas.. A razmisljanje o tome ce te jos vise deprimirati. Meni su svi nalazi ok. Mada ih radim tek zadnje tri godine. Ne misli o tome. Nego se dovro hrani. Odrzavaj svoje zdravlje. Neka ti je ubijek toplo. Ja se bojim da sam tako to i dobila - uvijek sam se lose oblacila a zivjela sam na snijegu. Dr je sumnjao i na hlamidiju ali to nikad nismo dokazali. 

    MM sve OK ('80), ja bez oba jajovoda iz dvije vanmatericne ('92)

    1. IVF oktobar 2019. dva dvodnevna embriona (gonal, cetrotide, ovetrille) - beta negativna
    2. ICSI mart 2020 - dva trodnevna embriona (puregon, menopur, orgalutran, ovetrille) - 14dnt beta 340 ❤️
    02.12.2020 došao naš garavi čuperak - tatina i mamina princeza

  • Avatar JECIKA

    JECIKA

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Zbiljom - postoji li neki nacin da se dokaze da sam nekad imala hlamidiju? 

    MM sve OK ('80), ja bez oba jajovoda iz dvije vanmatericne ('92)

    1. IVF oktobar 2019. dva dvodnevna embriona (gonal, cetrotide, ovetrille) - beta negativna
    2. ICSI mart 2020 - dva trodnevna embriona (puregon, menopur, orgalutran, ovetrille) - 14dnt beta 340 ❤️
    02.12.2020 došao naš garavi čuperak - tatina i mamina princeza

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Slee vjerujem da je grozno kad se vise ne mozes nadati i pratiti simptome, ali razmisljaj kako su ti jajnici ok, js dobre i mozes zatrudniti…. ne mozemo utjecati na nesto sto je bilo, ali evo imamo srece da mozemo utjecati na buduce dogadaje jer zivimo u to vrijeme… pa gledajmo pozitivno… nadam se da si sada bolje… 💗

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Cure da li vi nakon drugog dana pikanja vec osjetite jajnike? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.