Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Vuky zao mi je.hrabro dalje💪🏻

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Maknitsa
    Moze biti da je implantacijsko💪🏻💪🏻

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Poslala sam mail u Hilarus, pa cu na pregled kod dr Vrčića… od sutra cu maknuti kavu i sve ugljikohidrate osim iz voca i povrca i poceti cu trcati… To zasad! Odplakala sam vec ovih par dana, tako da sam ok…
    Samo ne znam sto sve da pitam gin, definotivno cu pitati za endokrinologa… zbog stitnjace! Najprije cu si to skockati… ne da samo dizem eutirox stalno…cure, hvala vam, super ste mi sve!

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Vuky zao mi je… ❤️

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Simba 1989

    vuky

    Lilypie čestitke na bebicama 💗 Puno zdravlja, srece, svega lijepoga! Lijepo je kad se javite vi koje ste uspjele ❤️

    marijaivaonda cu napraviti test da prekinem terapiju…

    btw. da li su vam gindali uputnice za imobologa, hematologa i endokrinologa?

    Meni je dala moja mpo doktorica preporuku za hematologa, a samu uputnicu mi je ispisala moj dr.opce prakse.. Ali da joj nisam donijela da me traži mpo to ni nebi dobila..


    Meni je moja mpo rekla da ne trebam kod hematologa da ce mi ona dati fragmin na pocetku a kasnije da me budu zaprimili kao u bolnicu pa da ide preko njih. 

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Vuky zao mi je, bas nas nece 

  • maltezer

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Cure, a ja pušim, pijem kave, jedem sve i svašta i nadam se nečemu !😕
    Morat ću se dovesti u red do fet-a …

  • Avatar JECIKA

    JECIKA

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Vuky ja sam bas upamtila po postovima da ti treniras dosta! I svaka cast. Ne znam da li smo toliki baksuzi da nam i kafa i cigare smetaju. Moja baba, majka sestre sve imaju staza i pusackog i ispijanja kafa. Dvaka je rekla da se ne odricem toga ako ne mogu i da treba sebi ugoditi sto je moguce vise. Ja ne znam sta da radim vise osim da dam otkaz i krenem samo da mislim o ovom sranju u koje sam zapala!! Vise nemam ideju! Zao mi ke zbog tebe - bas mi je zao. Nadam se da ce ti iduci postupak biti dobitan. Da li ti imas sanse prirodno da ostanes trudna?? 

    MM sve OK ('80), ja bez oba jajovoda iz dvije vanmatericne ('92)

    1. IVF oktobar 2019. dva dvodnevna embriona (gonal, cetrotide, ovetrille) - beta negativna
    2. ICSI mart 2020 - dva trodnevna embriona (puregon, menopur, orgalutran, ovetrille) - 14dnt beta 340 ❤️
    02.12.2020 došao naš garavi čuperak - tatina i mamina princeza

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    avams ja sam sad imala fragmin u terapiji i cirkulacija mi je super, nisu mi hladne ruke i noge… zato bi kod hematologa… vidjeti cu sa gin… jer sa mpo nikskav razgovor nisam jos vodila, tako da ne znam  i dal ce mi sad ista predloziti kad mu sutra javim betu!

    JECIKA mi kao nemamo nekih zapreka za trudnocu, problem
    su malo godine, malo hipotireoza, malo suprugov setajuci spermiogram, no ko moglo bi se i prirodno dogoditi… mislim da sam pod uzasnim stresom zbog ovoga… pa moram na tome raditi, ne znam dal ikad bude lakse… i kako se istrenirati da nista ne ocekujem…

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    vuky

    Poslala sam mail u Hilarus, pa cu na pregled kod dr Vrčića… od sutra cu maknuti kavu i sve ugljikohidrate osim iz voca i povrca i poceti cu trcati… To zasad! Odplakala sam vec ovih par dana, tako da sam ok…
    Samo ne znam sto sve da pitam gin, definotivno cu pitati za endokrinologa… zbog stitnjace! Najprije cu si to skockati… ne da samo dizem eutirox stalno…cure, hvala vam, super ste mi sve!


    Koliko ti je bio TSH prije postupka možda je u tome stvarno problem ne znam 🙈. Javi što ti kažu u Hilari kod koga so se naručila,od dosta sam ih čula da je dobro piti gynositol vidjet ćeš kaj će ti i oni reći.. 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.