Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    avama kamo si ti ono u postupku? Meni se cini da oni nas bas nikamo ne slusaju :/

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Lilypie

    Marta...

    Lilypie

    Samo da pozdravim svoje bivše suborkinje.
    Ja sam rodila u 35. tjednu svoje cure i još smo u bolnici gdje sam već zadnja tri mjeseca.
    Bilo je teško ali napokon smo došli do svog cilja.
    Nemam vremena citati zaostatke ali Sunshine, Blacky, Mrva k ostale veteranke, kako ste? Ima li sto novog?
    Ljubim vas sve i držim fige 😍

    Draga koš jednom čestitam ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ kako je kolike su bebe do kad ćete biti u bolnici nadam se da je sve ok da nema značajnih problema. Puse vam šaljem uživajte mazite se i pazite💖💖💖. Jesi prirodno rodila u kojoj si bolnici kakav je porod bio. 🤗😘

    Hvala draga 🥰 Curke su bile 2420 i 2110. Hitan carski rez jer sam se skroz otvorila bez ijednog truda. U Petrovoj sam rodila.
    Kako si ti? U kojoj fazi si sada?


    A mrvice male 😍😍 kako si ti jel te boli rez jel dojiš…Vjerujem da je sreće kod vas velika jel morate čekati da bebice dobiju na kila i da možete doma,žrlim da što prije dođete doma i da sve bude u najboljem redu… Puse vam i zagrljaj šaljem 😘😘😘😘. Ja sam ti u Siječnju imala opet spontani imamo dvije smrzlice pa ćemo u Travnju ići po jednu u međuvremenu sam radila  hematološke pretrage imam neke mutacije čekam sve nalaze pa ćemo vidjeti što će mi reći nadam se da će naći uzrok i da će biti sve ok. 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Vuky znaš kako mi je žao baš sam tužna 😢 😢 😢 😢 tako sam se nadala da će biti dobitan. Oftuhuj isplsči se i idemo dalje nema nam druge opcije. Zagrljaj ti šaljem 💕 💕 😘

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • PlavaaMK

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Vuky bas mi je zao, 😔😔 
    Lilypie cestitam na bebicama, zelim ti brzi oporavak i da cim prije dodete doma….
    SmileA kako si ti? Jel si pocela radit?
    Brita cestitam 🤗🤗🤗
    Avama znam da te strah hipera i ja sam umirala od straha, ali ovaj postupak mi je bio totalno drugaciji, vjeruje da su doktori oprezni i da ce ti smanjit ili promjenit th .
    Svim novim curkama zelim dobrodoslicu 😃😃😃
    Meni je 3dt i malo se osjecam napuhano, svako malo me dolje nesto probada i boli.. nadam se da je to sve normalno i da ce se mrvica dobro namjestit 🥰🥰🥰

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    vuky

    avamakamo si ti ono u postupku? Meni se cini da oni nas bas nikamo ne slusaju :/


    Sv Duh

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Vuky žicaj svoju ginekologicu sve moguće pretrage da mene je poslala hematologu i genetičaru ako hoću za sad nisam genetičaru išla ići ću ako ne uspije sad… 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Simba 1989

    Simba 1989

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    vuky

    Lilypie čestitke na bebicama 💗 Puno zdravlja, srece, svega lijepoga! Lijepo je kad se javite vi koje ste uspjele ❤️

    marijaivaonda cu napraviti test da prekinem terapiju…

    btw. da li su vam gindali uputnice za imobologa, hematologa i endokrinologa?


    Meni je dala moja mpo doktorica preporuku za hematologa, a samu uputnicu mi je ispisala moj dr.opce prakse.. Ali da joj nisam donijela da me traži mpo to ni nebi dobila.. 

    1.postupak vinogradska beta 0
    2.postupak molarna trudnoća
    3.postupak beta 0
    4.postupak jednojajčane trojke
    Muž ima izrazito loš spermiogram, kod mene sve uredu
    Jednojajčane trojke 💙💙💙

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Vuky strasno mi je zao. Budi hrabra, odtuguj i dalje u borbu 😭💔

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2408

    Prijavi adminu

    Vuky bas mi je jako zao! Sad odtuguj, odmori i nakon toga smisliti plan za dalje! Nema predaje! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Viola1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    ZaZa možda te ipak iznenadi beta 🤞
    Lilypie čestitam! Želim vam brz oporavak i da što prije dođete kući ❤️😘😘😘
    MakiST držim fige da je ipak u pitanju trudnoća 🤞
    Vuky žao mi je 🙁, sada hrabro dalje 😘

    👩29(AMH 34,6pmol/l, PCO)
    🧑33(oligoasthenoteratozoo..)
    1. ICSI 10/2019 blaga stim, ET 3dan - 2 embrija (10st,10st), ß ❌
    2. ICSI 2/2020 blaga stim,ET 2dan - 1 embrij (4st), ß ❌
    3. ICSI 3/2020 prirodni, bez ET-a
    4. ICSI 5/2020 standardna stim, ET 3dan - 1 embrij (u fazi kompaktacije), ß ❌
    -FET 6/2020, blastica (BC 322), 1. ß 174,5; 2. ß 822,7 -imamo 2 ❤❤
    -15tt jedno 💔
    -3/2021 rođen dječak
    5. Spontana T 11/2021 - biokemijska
    6. Spontana T 3/2022 ❤
    1🐧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.