Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    ideš 22.5 u samobor??? u koliko si naručena?

    kak sam glupa, karla89, tebe pitam :)


    da
    u 17h

  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    provincijalka

    Grizli

    Evo ga fetišice… Po mojoj slobodnoj procjeni i dva oka koja imam rekla bi da crta je potamnila dovoljno za 9dnt?!

    Ajmeeeee diiivnooo!čestitam od srca! Neka ostane i dalje sve dobro i pozitivno!
    Ja ću svoj testić pišnut sljedeći tjedan, danas mi je 7.DNT dve blastice, nekako želim bit ziher, nema pojma, sve me strah…


    Nisi jedina koju je strah,i meni je danas 7dan,treba biti pozitivan,ali malo mi je tesko☹️

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar Kika22

    Kika22

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Karla89 isti vikend trebamo dobit. Ja moju  M ocekujem 26.05. U ovom ciklusu idem po mog jednog smrzlića 😊

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Cure 7dnt mozete za dva dana prvi test napraviti, naravno ako zelite. Tad je vec 14 dana od ovulacije. 

    [lilypie.com]

  • Avatar provincijalka

    provincijalka

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Blacky89

    Provincijalka svaka ti čast 😊 ja mislim da bi mi sve s teme vec pisale po testovima 🙈 osim naše Nikitte, ona se posvadjala s njima😉
    Imas kakve obećavajuće simptome? Gdje si u postupku? Koja vam je dijagnoza?

    Joj, simptome sad imam sad nemam, al zapravo ništa posebno, slično kao u PMS-u…pritisak donjem dijelu trbuha kao da ću dobiti svaki tren, bolovi u donjem dijelu leđa i osjetljive bradavice. Drugo ništa. E da, ne znam jel to neki simptom, ali jučer sam se dvaput rasplakala dok sam čitala knjigu 

  • Avatar provincijalka

    provincijalka

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    ruška

    provincijalka

    Grizli

    Evo ga fetišice… Po mojoj slobodnoj procjeni i dva oka koja imam rekla bi da crta je potamnila dovoljno za 9dnt?!

    Ajmeeeee diiivnooo!čestitam od srca! Neka ostane i dalje sve dobro i pozitivno!
    Ja ću svoj testić pišnut sljedeći tjedan, danas mi je 7.DNT dve blastice, nekako želim bit ziher, nema pojma, sve me strah…

    Nisi jedina koju je strah,i meni je danas 7dan,treba biti pozitivan,ali malo mi je tesko☹️

    Ruška, kad pišamo? Ja sam mislila sljedeći tjedan jedan dan. Šta misliš, da skupa? npr. u srijedu? Meni će srijeda biti 12 DNT  a betu bih trebala vaditi 27.05. ( 17.DNT)

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Štoooo? Provincijalka i ruska, pa ja ću izgleda pišat prije, a moji su dvodnevni😁 . Ovdje na forumu je zakonom zabranjeno pišat tako kasno😁😁😊 kako mozete izdržat??

  • Avatar Ig

    Ig

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Grizli ceeestitke💓

    ..Žena sam, Mogu sve..

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hahaha Hani uvela zakon o pisanju testova 😂😂
    Slazem se moze se pisnut test i 7dnt blastice ili 9dnt 8-stanicnog. A 14 dana od ovulacije definitivno mislim da bi se trebalo vidit. Naravno osim ako niste posvadjane sa testovima kao Nikita. 

    [tickerfactory.com]

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Da, da, to su vam one najavljivane izmjene zakona o mpo😁😁 a nema nam druge nego da se bacimo u politiku i same si povećamo broj postupaka. S obzirom na more parova koji su u ovome, ulazimo u sabor garantirano😉(nažalost)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.