Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Luca uopce nisi pila prenatale nikakve, niti folnu cijelu trudnocu? 

    [tickerfactory.com]

  • Malizvrk2

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Grizli cestitam 😍
    I vise nego vidljiva ja sam se prijavila tu cisto da mi potvrdite 9 dan da se vidi crtica koja je puno svjetlija od tvoje a evo me 17+4 😍😉
    Uzivaj draga i bit ce sve u redu 
    Svratim samo da se obradujem novim trudnicama 

  • Luca87

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Grizli

    Luca uopce nisi pila prenatale nikakve, niti folnu cijelu trudnocu?


    Nakon transfera, do trudnoće nažalost nije ni došlo. Mislim da dosta doktora preferira folnu i mjesec dva prije trudnoće, a neki ne propisuju…a sad. Meni nakon transfera nisu dali, a ja sam bila toliko zbunjola da nisam niti pitala niti se sjetila

    [lilypie.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Grizli, meni je bio kod transfera prepisan folacin… al smatram ako uzimaš prenatale i normalno se hraniš da je to sasvim dovoljno. Po meni je onih 5mg malo tooooo much al dobro…

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Meni je mpo rekla da bolje kao ne jer i tako smo preopterecene a da nista ne znaci pocetak bez folne, a da moze tijelo zbog previse toga jednostavno odustat od implantacije. Ja sam u 12. mj vadila ju pa je bila prema gornjoj granici tako da sam bila sad bez folne u postupcima, al nekako nakon plusa imam osjecaj da bi trebala ju uzimat i pocela sam. Posto trenutno sve radim po predosjecaju poslusat cu svoj unutarnji glas. 

    [tickerfactory.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    E da, a s obzirom da sam poslije svježeg ET odmah išla u FET po preporuci MPO dr. sam nastavila piti folacin. Nisam prekidala. Al sad dok sam u pauzi uzimam samo prenatale (elenatal) i matičnu. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Blcky hvala meni su rekli da ni prenatale ne uzimam tako da nisam nikakvu folnu u nikakvom obliku. A hranim se relativno pravilno i svacime. Zato sad nekako me i povukla misao vrijeme je da krenem sa prenatalima. A da ta doza od 5mg se zaista cini velika. Sta je to 10 puta vise nego trebamo. 🤔 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    I da htj3doh ti napisat da maticna je super za kvalitetu js al podize imunitet pa mozda da prije iduceg transfera napravis pauzu od nje. 

    [tickerfactory.com]

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Grizli

    Luca uopce nisi pila prenatale nikakve, niti folnu cijelu trudnocu?


    Folna se prije prvih 3 mj trudnoce.A cijelu trudnocu magnezi obavezno.Tako je meni bar prepisano👍

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Meni su na vv obvezno prepisivali folnu dok R. ne, on smatra ako se kvalitetno hranimo nikakav dodatan unos kemije nije potreban. Pa ga znaj🙄

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.