Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Marijaiva sad i ja vidim razliku nakon sto su se tetsovi osusili. Inace prva dva crta se pocela nazirat nakon 2 minute tek, a jutros odmah, al najljepse se rezultat vidi nakon cca 5 min. Treba im dosta da se osuse. I da tako je u Rijeci vadimo betu kad smo preko 5tt trudne skoro 6tt. I koliko sam shvatila nakon sta javimo betu pozitivnu idemo na prvi pregled cca 7 dana kasnije. Meni je srce ko svemir trenutno i toliko se pozitivno osjecam da bi u tom stanju uma betu mogla cekat 9 mjeseci.
    Lemon tebi zapravo sad kad krene menga krece i priprema za fet? 

    [tickerfactory.com]

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Woow grizli, ovo je ono baš baš!! 😊 ❤  nego, jel te sise bole? 😂 joj, ja sam se napipala ovih dana više nego ikad u životu i dalje one ne bole koliko bi ja htjela  

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Ema1987

    Woow grizli, ovo je ono baš baš!! 😊 ❤ nego, jel te sise bole? 😂 joj, ja sam se napipala ovih dana više nego ikad u životu i dalje one ne bole koliko bi ja htjela


    Nek ti ih muz  istiska malo jace pa ce boljeti😜
    Joj tako sam i ja kad se sjetim svako malo pripala sise vec mi plave bile😂😂😂

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    LjVjNa

    Pozdrav zenice cure ja sam danas imala pregled zacepljenih jajovoda i otkriveno mi je da mi je ljevi jajovod totalno zacepljen tj sljepljen i da ne postoji mogucnost da se propuse dok je desni prohodan i zdrav jajnici i maternice takodjer bez ikakvih cista mioma savrseni kaze moja gin. Dr. Mi je rekla da ako u roku 3 do 6 mj prirodno ne ostanem trudna da se javim u kliniku za pomognutu oplodnju ima li tko slicna iskustva hvala


    Jeste radili spermiogram? Ako vam je dobar i imaš jedan jajnik koji je dobar, onda će vas prvo slati na I ciljane odnose ili inseminaciju, barem smo tako mi išli. 

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    marijaiva

    Ema1987

    Woow grizli, ovo je ono baš baš!! 😊 ❤ nego, jel te sise bole? 😂 joj, ja sam se napipala ovih dana više nego ikad u životu i dalje one ne bole koliko bi ja htjela

    Nek ti ih muz istiska malo jace pa ce boljeti😜
    Joj tako sam i ja kad se sjetim svako malo pripala sise vec mi plave bile😂😂😂


    Haha, lakše mi je kad znam da nisam jedina :) a muž ina zabranu prilaska dok sam ovako neuračunljiva 

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    grizli, test je divan i savršen :)
    prekrasno je potamnio, znači da beta lijepo raste :) 
    nemrem vjerovat da toliko dugo čekate s betom, ja sam vadila 12 dan betu trodnevnog embrija, a mislim da se 10 dan vadi za blasticu…
    ovo mi se baš čini dugo…
    babylove, i mene zanima tvoja priča, koliko godina, dijagnoze i sl…ako si već pisala, oprosti al nisam pročitala. 
    ja se ponadala kak mi je menga slabija, a u ponoć me zbudio izljev, katastrofa. nekak si mislim da je tako rijetka zbog aspirina što pijem? jer nikad ali nikad nije bila ovako rijetka svijetla krv bez ijednog ugruška…

    [/url [lilypie.com]

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Grizli cestitam,jako lijepe vijest🤗💞💞To je to☺

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Ja sam mengu dobila normalno 28 dana.Misla sam da ce ju poremetiti stimulacija.Srecom nije,sve je isto ko prije.🤗

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Avatar Kika22

    Kika22

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Nije me bilo neko vrijeme na forumu kad imam što i vidjet. Predivnih vijesti cure! 
    Grizli predivan test, baš onako kako treba da bude
    Sunshine25 i kod tebe izgleda jaaako dobro 
    Lemon tvoj rezultat me oduševio. Sva tri embrija su zdrava, odlicno.
    Ako sam nekog izostavila nemojte zamjerit stvarno nas puno ima…Morat cu i ja pocet voditi biljeske. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ema ma kakvi mene skoro nista ne bole. Malo od jutros osjetim al samo bocno kao od pazuha prema bradavicama, al nis specijalno. Al zato imam stalno osjecaj blagog pritiska u trbuhu dole, kad malo stojim onda krenu kriza, imam ko valunge toplo hladno varijacije i tako. Nemam nista extra jako i intenzivno od simptoma a i bolje da je tako. Nek ide sve svojim tokom.
    Isabela je je slazem se dugo je, al tako Rijeka prakticira moja gin neće dat ranije uputnicu, a za privatnika moram onako ici 50-60 km se voziti a to mi se ne da iskreno jer opet na temelju 1 bete ne znam nista. Kazem da je problem nazicala bi ja prije al ovako kad sam ja mirna necu dramiti i zuriti. Zelim da me ta beta onako iznenadi i ostavi bez teksta jer zelim da bude lijpa velika i pravilna. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.