Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Pozz LjVjNa 😊 Da li ste radili spermiogram? Ja nemam problem s jajov., ostale cure ce ti moci reci vise ali na vasem mjestu to bih prvo napravila tj tvoj partner 😉 I ti hormone, briseve, papu. . To su neke osnovne pretrage. . 

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Skakavac i ostale curke hvala na objasnjenju to mi nije bilo jasno do sad. Eto vi me prosvijetlile.
    Ja posto sam nocas puno piskila sam odlucila malo vecu pauzu od pijenja i piskenja napraviti sad ujutro pa onda test napraviti. Mozda stignem i do ljekarne po neki drugi test pa da vidim kako ce drugi test pokazat. Uzasno sam zedna stalno pa puno pijem i mokraca mi je doslovno prozirna. 

    [tickerfactory.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Sto se tice nase neprijateljice M meni je nakon prvog stimuliranog kasnila 8 dana ( tj. Ona iza transfera i negativne bete je dosla isti dan a ova druga je kasnila) u drugom posgupku bila je tocna u dan, i evo sad u trecem nakon neg bete je dosla nakon 2 dana i sljedeca je kasnila 8 dana.. a krvarenje je kod mene uobicajno obilno i sa ugruscima… osim nako ove negativne bete kada je bila jos obilnija i nesto cudno je ispalo a to sam vec pisala a i trajala je skoro 10 dana 😥
    Bila sam jucer vaditi krv i sad cekam nalaze..rekli su da ce za mj dana poslati ali i prosli put su tako rekli pa su stigli za tj dana.. bila sam se malo naživciraa od 2 sata cekanja i toga dali cu zaksniti na vlak al se nadam da ce ipak biti ok nalazi.. a ako i ne budu da bar nesto pokaze zasto nam toliko embrija odumre.. i zasto od 5 embrija/blastica niti jedan nije ostao u buši..
    Grizli ajde pišaj tu pluščinu do neba 🤞🤞💖

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Babylove - ajde baš i mene zanima. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Babylove koje nalaze si isla vaditi da ih cekas tako dugo? Drzim fige da ili sve bude uredno i da se ne brines ili da se dokaze uzrok neuspjeha. 

    [tickerfactory.com]

  • Luca87

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Babylove baš i mene zanima, koje nalaze, i koja je njihova pretpostavka zašto se to događa? Receptivnost endometrija? Ili sumnjaju na blastice? Koliko godina imaš?

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Evo ga fetišice… Po mojoj slobodnoj procjeni i dva oka koja imam rekla bi da crta je potamnila dovoljno za 9dnt?!

    [tickerfactory.com]

  • Luca87

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Oooo grizli, baš je lijepo potamnila. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Jeeeej Grizli krasna pluscina😍
    Iako ja i dalje vidim razliku izmedju ova gornja dva testa😂😂😂..
    Cestitam😍😍😍
    Cek.. Ti si ono u Rijeci i tam betu vadite dok ono bebi vec kuca srce ili 😜😂😂

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Ja se oduševim kada netko stavi sliku testa, a pogotovo sad ti Grizli nakon toliko muke. Čestitam još jednom 🎉
    Meni na 31 dc aplikacija prema temperaturi jutros označila ovulaciju, a ja čekam mengu. Pitanje kad će doći. Sise bole i imam iscjedak ali ne za ovulaciju. Čak sam i test radila koji je sva sreća negativan 
    Babylove i mene zanima kakve nalaze čekaš? 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.