Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Grizli kad ova prođe onda sa drugom startamo, iako sad nikako dočekati 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Kika i ja sam bila u sedmom nebu, sad kad mi je god dan loš samo se sjetim da me čekaju gore tri zdrava 😁

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Čestitam curama na lijepim betama i pozitivnim testovima!!

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Ode mi post a da nisam ni kliknula na pošalji poludilo sve
    Uglavnom..Čestitam curama na lijepim betama i pozitivnim testovima!!
    Grizli u sliku tvojih testića sam jutros piljila dvije min, mislim da nisam ni trepnula! predivno se vidi crtica, nek samo bude sve u redu!
    Sad smo mi ostale na redu za ovako lijepe vijesti..
    Koliko nas ide u nove postupke sad krajem svibnja i u lipnju?
    Ja trebam dobiti m 25.5., a 22.5. idem kod dr.Lane na dogovor u kakav ćemo postupak.. ne želim više na inseminacije, tako da krećemo na ivf, a i dr se složila s tim.. jedva čekam da se pokrene nešto, ovaj mjesec nam je pauzai baš sporo dani mi prolaze čekajuči.. tri god se nisam veselila ovako m da dođe kao sada..

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Grizli, diiiiivnooo 😍😍 prava crturina!! 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • ruška

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Grizli

    Evo ga fetišice… Po mojoj slobodnoj procjeni i dva oka koja imam rekla bi da crta je potamnila dovoljno za 9dnt?!


    Čestitam😍🙂😘,sretno dalje i opušteno sada

    🙋34👨‍🦱42,ženska neplodnost-nespecificirana,on normozoospermija
    4 iseminacije od 10/2018-02/2019
    4/2019 stimulativni ivf,ovaleap,decapeptyl,brevactid
    5/2019 FET 1blastocista,beta 0
    7/2019 prirodni ivf, trodnevni embrij,beta 0
    9/2019 stimulativni ivf,ovaleap,orgalutran,brevactid, trodnevni embrij,beta 0
    1/2020 prirodni ivf,trodnevni osmostanični embrij,beta 0
    Poliklinika Škvorc
    10/2020 stimulativni ivf,gonel,cetrotide,ovitrelle,vraćene 2 blastociste,0 smrzlića
    1.Beta 14dnt 1042

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Grizli

    Evo ga fetišice… Po mojoj slobodnoj procjeni i dva oka koja imam rekla bi da crta je potamnila dovoljno za 9dnt?!


    Bravo Grizli sretnu i urednu trudnoću ti želim! 😍👨‍👩‍👦

    [lilypie.com]

  • Luca87

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Ja idem na fet krajem lipnja, bar ja planiram tako 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar provincijalka

    provincijalka

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Grizli

    Evo ga fetišice… Po mojoj slobodnoj procjeni i dva oka koja imam rekla bi da crta je potamnila dovoljno za 9dnt?!


    Ajmeeeee diiivnooo!  čestitam od srca! Neka ostane i dalje sve dobro i pozitivno!
    Ja ću svoj testić pišnut sljedeći tjedan, danas mi je 7.DNT dve blastice, nekako želim bit ziher, nema pojma, sve me strah…

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Grizli, jutros dok sam oci otvorila sam išla vidit na forum jesi stavila testic… definitvno imam dijagnozu fetisistice na pozitivne testove 😂 
    Vidjela sam razliku i između tvoja prva dva testica al ovo danas 💓💓💓💓 prava pravcata crta… nije vise sjena… zelim ti najljepših 9 mjeseci 🤗
    Lemon i nasmijala sam se… “radila sam test i molila da je negativan” 😂 mislim da to jos na ovoj temi nismo čule 😂😂😂 ma nemoj se uopce cudit na kašnjenje menge… meni ciklus bio 25-28 dana kako kad… sad poslije stimulacije se otegao na 32-33. Zbrckaju nama te pikice sve živo ja mislim… evo menge za koji dan i onda krećeš po svog 🐧
    Maja5555 kako ti napreduješ? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.