Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Provincijalka svaka ti čast 😊 ja mislim da bi mi sve s teme vec pisale po testovima 🙈 osim naše Nikitte, ona se posvadjala s njima😉 
    Imas kakve obećavajuće simptome? Gdje si u postupku? Koja vam je dijagnoza? 

  • Avatar LadyNatasja

    LadyNatasja

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Yesss, napokon sam uspjela procitati sve pa vam mogu pisati 😊 pratim vas iako trenutno pauziramo do sljedece stimulacije, ali toliko ste aktivne da ako zaboravim citati dan dva treba mi bar duplo vise da sve proucim 😁
    Cure sa sjenama, crtama, plusicima CESTITAM i drzim fige za ogromne bete i uredne trudnoce ❤️

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Odlično se vidi crtica. 
    Sunshine - ti si već odradila 3, hoće li još koji na sunce? 
    Ima nas dosta koje smo sad u postupku… Sretno nam svima! 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure! Necu lagat al danas sam bas osjetila neko olaksanje i uzbuđenje. Nadam se da to bude zaista sve zavrsilo savrseno. 
    Sunshine ajde draga pisni i ti jod jednog tebi bi crta trebala biti jos jaca! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Nemam više kineza, a nije mi se dalo ići u shopping 😂 ali mislim da ću danas skrenuti u ljekarnu. 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Haha Blacky kad me tamo čekaju tri zdrava a ako ostanem trudna tko zna šta bi bilo i to pokušavamo i izbjeći, nisam valjda takav baksuz da mi se sad dogodi trudnoća kad mi je još jedan korak ostao 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Grizli malo mi suza u oko dosla. Neka nastavi sve ovako savrseno.
    Curama u postupku i Vaki sretni!

    [lilypie.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    ideš 22.5 u samobor??? u koliko si naručena? 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    isabelagregorijan

    ideš 22.5 u samobor??? u koliko si naručena?


    kak sam glupa, karla89, tebe pitam :) 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ema ma kakvi mene skoro nista ne bole. Malo od jutros osjetim al samo bocno kao od pazuha prema bradavicama, al nis specijalno. Al zato imam stalno osjecaj blagog pritiska u trbuhu dole, kad malo stojim onda krenu kriza, imam ko valunge toplo hladno varijacije i tako. Nemam nista extra jako i intenzivno od simptoma a i bolje da je tako. Nek ide sve svojim tokom.
    Isabela je je slazem se dugo je, al tako Rijeka prakticira moja gin neće dat ranije uputnicu, a za privatnika moram onako ici 50-60 km se voziti a to mi se ne da iskreno jer opet na temelju 1 bete ne znam nista. Kazem da je problem nazicala bi ja prije al ovako kad sam ja mirna necu dramiti i zuriti. Zelim da me ta beta onako iznenadi i ostavi bez teksta jer zelim da bude lijpa velika i pravilna.


    ma to jesi u pravu, al i nije to tako loše u biti jer ti nakon bete za tjedan ideš na uzv :)
    ja kad sam vadila betu sam čekala dva, tri tjedna do uzv-a, to je bilo najgore 

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.