Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    E pa ja sam 3 popiškila 😎 neću više do ponedjeljka ništa, čekam betu.. iako danas imam sve simptome nadolazeće M. 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Sutra cu uci u 14tt, odnosno puih 13 je sutra. Radili smo NIPT test pa zato vec znamo spol.

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sunshine ne budali koja menga! Ajde molim te! Pa ja stalno svako popodne imam kao menga bolove al ne ocekujem ju i nek mi ne dolazi na oci jer mi se ne druzi s njom do iduce godine. 
     A evo ja budem ujutro kojeg iako sam se nadala da cu danas stic do ljekarne ili mullera al nista 0 bodova. Vaki 😁😁😁 bas traume da dobijemo… Mos misliti! Sta mislis da ja nisam znatizeljna, al moram ostat skulirana dosta sto sam prekrsila odluki da necu na rodjendan pa sma poklekla sad moram biti razumna. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Grizli

    Sunshine ne budali koja menga! Ajde molim te! Pa ja stalno svako popodne imam kao menga bolove al ne ocekujem ju i nek mi ne dolazi na oci jer mi se ne druzi s njom do iduce godine.
    A evo ja budem ujutro kojeg iako sam se nadala da cu danas stic do ljekarne ili mullera al nista 0 bodova. Vaki 😁😁😁 bas traume da dobijemo… Mos misliti! Sta mislis da ja nisam znatizeljna, al moram ostat skulirana dosta sto sam prekrsila odluki da necu na rodjendan pa sma poklekla sad moram biti razumna.


    Ma dobro si ti rekla.. Ni lijepo tamnjenje testa ni duplanje bete nije nikakva garancija.. Najbitnije da se ti dobro osjecas i pozitivna si🤩

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Kenguriica, koliko kosta nipt test? 
    E i kakve su vam bile menge nakon stimulacije? Ja jucer dobila, pet dana ranije, bolovo onak ostri, a curi iz mene onako svjetla jako rijetka krv, inace je bila tamna gusta, cak mi po noci procurilo, a inace mi po noci nikad ne curi…sad je stala, ma nemam pojma kaj se dogada, sve nesto cudno

    [/url [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Isabelgregorijan meni je iza stimuliranog svježeg transfera došla točno u dan, obilna i bolna menstruacija, sad nakon FETa slaba i nista posebno, malo me to brinulo al izgleda da je sve to normalno !

  • Ivana1509

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo i mi krećemo na IVF na Sv. Duh pa ako neko ima iskustva tamo, svaka info vi dobro došla.. Hvala 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nikitta - 🤣 dobra si… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Isabela kako koji. Imas nifty, praena, harmony, panorama. Od 3400-4500kn je cca raspon. Osnovni paneli su do 3800kn, a mene samo osnovni zanimao.

    [lilypie.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Grizli, ma samo bilježim kako mi je, nek se zna 😂 nema ništa na ulošku, na sreću 😊
    Nikitta, ja sam prva 3 dana imala stalno termofor na nogama, sad samo popodne jer i ja imam periode kao Grizli kad mi je toliko ledeno da se ne mogu zagrijati. Ako bude uspješno, nek svakoj bude praksa (a i jaaaaaako je fino, još imam plišanog zeca termofor hihihi)

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.