Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LolaZ

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Pozdrav, danas sam odnijela nalaze od muža i dobila sam spisak lijekova za stimulaciju, sljedeći tjedan moram odnijeti D1 uputnicu i podiči lijekove, pa čekamo gospođu M koja bi trebala doći 9.12. da startamo s postupkom 
    piše mi postupak KOH kakva je to sad kratica???

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Panda123

    Cvjetic

    Ni jedna mi nije opstala 5.dan😧
    O cemo to ovisi,ne razumijem?

    Dragi cvjetic, a nisu ti napravili transfer uopće treći dan? Ne znam, ni nama nikad ne opstanu do petog dana, ali mi vrate treći dan dvije stanice…žao mi je draga, ne znam što da ti kažem…


    Nisam imala transfer zbog hipera.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Cvjetic draga jako mi je zao no eto do petog dana i meni npr.u prvom.postupku od 12 stanica nije nista ostalo tj.vratili su mi treci dan dva osmostanicna nisu se usudili cekat peti dan.a sad drugi postupak od 12 stanica sam imala 5 blastica..
    I strasno je da ti nisu sve stavili u oplodnju treba sad pitat doktoricu gdje je taj visak embrija o kojem brine..uffffff!!

    waithing

  • Lavica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Minna

    Panda- sretnooo!! Drzim fige
    Lavica- ja sam bila u betiplus. Super su, ugodni, ali i skuuupi! :)


    Minna, ako smijem pitati, na koji si postupak išla i da li ste uspjeli?

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Sad jos treba probat sa onim smrznutim ako ne,opet ispocetka.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Cvjetic

    Sad jos treba probat sa onim smrznutim ako ne,opet ispocetka.


    Sretno…

    waithing

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    waithing

    Cvjetic

    Sad jos treba probat sa onim smrznutim ako ne,opet ispocetka.

    Sretno…


    Hvala..

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Cvjetic

    Ni jedna mi nije opstala 5.dan😧
    O cemo to ovisi,ne razumijem?


    S obzirom na dobiveni broj trebali su sve staviti u oplodnju..12 j.s.
    Zao mi je sto ti nisu dosle do 5tog dana;da nisi imala hiper pretpostavljam da bi imala 3ci dan transfer.. jer se u ri dolazi 3ci i 5ti dan…
    Meni je npr u rijeci od 10 oplodenih do 5tog dana dosle 2,s time da nisu bile bas najbolje..
    U proslom privatnom postupku 12 oplodenih, 5blastica…tako da sam i jedan fet imala…
    Sve je to lutrija,dosta ovisi o tajmingu punkcije kao i o embriolozima….
    Sretno dalje☺

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    s0102

    Cvjetic

    Ni jedna mi nije opstala 5.dan😧
    O cemo to ovisi,ne razumijem?

    S obzirom na dobiveni broj trebali su sve staviti u oplodnju..12 j.s.
    Zao mi je sto ti nisu dosle do 5tog dana;da nisi imala hiper pretpostavljam da bi imala 3ci dan transfer.. jer se u ri dolazi 3ci i 5ti dan…
    Meni je npr u rijeci od 10 oplodenih do 5tog dana dosle 2,s time da nisu bile bas najbolje..
    U proslom privatnom postupku 12 oplodenih, 5blastica…tako da sam i jedan fet imala…
    Sve je to lutrija,dosta ovisi o tajmingu punkcije kao i o embriolozima….
    Sretno dalje☺


    Hvala ti…stvarno je sve to lutrija,dobro kazes.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cvjetic,
    Zao mi je stvarno ! Ali sam te zato i ispitivala neki dan….jer se to moze dogoditi…da jednostavno ne prezive…daj boze da od zamrznutih j.s.bude nesto….ako ne prezive odmrzavanje i ako ne dodje do oplodnje ni implantacije, znas da su ti bzvz racunali stim postupak i ostaje ti samo 3 jos ! Na tvoj stvarno veliki broj j.s.ocekivalo bi se da naravmo svih 12 stave u oplodnju i kod najoptimalnije situacije, dobila bi svega 6 embrija….svega samo 50 posto svih dobivenih j.s.embriji prezive…to je neka statistika, od tih 50 posto dobivenih kazu da je svega samo polovica genetski zdravo…pa kad izracunas, koji broj dobijes???
    Nadam se da ces iduci put itekako biti oprezna i da i ostale cure koje su u Ri citaju ovu temu i da se informiraju o svim pravima…ipak su u pitanju vasa buduca djeca !
    Drzi se i zelim ti svu srecu !!!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.