Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Nisam pratila, Cvjetic jesi ti mozda u Rijeci?

    [lilypie.com]

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Nisam pratila, Cvjetic jesi ti mozda u Rijeci?


    Jesam,da.

  • Avatar s0102

    s0102

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Cvjetic

    Kengurica

    Nisam pratila, Cvjetic jesi ti mozda u Rijeci?

    Jesam,da.


    #volimRijeku ❤❤

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    s0102

    Cvjetic

    Kengurica

    Nisam pratila, Cvjetic jesi ti mozda u Rijeci?

    Jesam,da.

    #volimRijeku ❤❤


    ❤❤

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Pitam jer znam da cure pricaju da oni uvijek pokusaju nagovoriti pacijentice da manje jajnih stanica daju u oplodnju. Sretno ti bilo!

    [lilypie.com]

  • Lavica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala ti m.girl6

  • Lavica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nakon posjeta MM urologu, isti nam je sugerirao da ne čekamo i da krenemo na neki vid potpomognute oplodnje. Dobili smo preporuku za kliniku Beta Plus+. Je li neka od vas bila kod njih?

  • Avatar Panda123

    Panda123

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Danas 6dpt počinju mi menstrualni bolovi…kao da ću svaki tren dobiti m, stalno trčim na wc da vidim je li stigla…drugih simptoma nemam nikakvih…osim blagog štrecanja u janicima koje je bilo 2dpt.
    Kupila sam test, napravit ću ga za vikend, ako prije ne dobijem m…sve u svemu, slabo spavam, strašno sam napeta, ali mislim kako je to najviše zato što se sutra vraćam na posao…

  • Snjeska

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Panda123

    Danas 6dpt počinju mi menstrualni bolovi…kao da ću svaki tren dobiti m, stalno trčim na wc da vidim je li stigla…drugih simptoma nemam nikakvih…osim blagog štrecanja u janicima koje je bilo 2dpt.
    Kupila sam test, napravit ću ga za vikend, ako prije ne dobijem m…sve u svemu, slabo spavam, strašno sam napeta, ali mislim kako je to najviše zato što se sutra vraćam na posao…


    Sretno svima..pozdrav svima ja sam nova  dali ima neko saznanja ili iskustvo moze li se uopce ici u postupak ako imas miome ali ne na mjestu di smeta plodu…imam iza sebe jednu prirod trudnocu…na vv. Aih koji je uspio a zavrsii pobacajem ..jos jedan aih neuspjelo ivf  jedna stanica nezrela i nakon 5 god odlucujem se opet jer nikako da dode moje meng..nisu duge kratkw su….bojim se dali je to uzrok  sad bi trebala ponovo na pregled vrijwme ide imam39 god  iskreno strah me dali ce uopce htjeti sto prije krenuti imala sam samo stimulaciju klomifenima i nicim drugim  imali ko kakve iskustva

  • Avatar Anchy30

    Anchy30

    Broj poruka: 455

    Prijavi adminu

    Panda123

    Danas 6dpt počinju mi menstrualni bolovi…kao da ću svaki tren dobiti m, stalno trčim na wc da vidim je li stigla…drugih simptoma nemam nikakvih…osim blagog štrecanja u janicima koje je bilo 2dpt.
    Kupila sam test, napravit ću ga za vikend, ako prije ne dobijem m…sve u svemu, slabo spavam, strašno sam napeta, ali mislim kako je to najviše zato što se sutra vraćam na posao…


    Draga sretno…da M ne dodje i da za vikend ugledas svoju drugu crticu ili +!!💖💖

    Anchy30

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.