Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Vita26

Broj poruka: 1141

Prijavi adminu

Moram malo da komentiram,malo sam citala u vezi Osijka i postupke,sad od kako je nove Biologinje ima i trudnoca .Rita88
    Bas negdje tvoj komentar sam procitala.
    2016g vjerovatno bila drugacija ali sad sve se promjenilo tamo-doktor Popovic je proglašen jednim od najboljih i ima odlican pristup prema svojim pacientima👌🏻👌🏻Svima zelim uzspjeh i srecu ,vise pozitivne misli i strpljenost.

https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

• lelica22

Broj poruka: 3

Prijavi adminu

Nova sam na forumu .pratim vas več duže vrijeme .trenutno sam u procesu vto pila sam klomifen 2dc do 6dc.8 dan folikolumetrija nije bilo reakcije pa smo počeli sa inekcijama merional 75svako drugo jutro.inače imam pcos i inzulinsku rezistenciju.

• Marija26071989

Broj poruka: 12

Prijavi adminu

Pozz svima nova sam na forumu.. Jucer mi bio fet jedne blastice… Sad čekanje 2 tj 🤞🤞

• Ivy@

Broj poruka: 6

Prijavi adminu

Lemon i ženice koje su bile ili se spremaju u Belgiju na pgd, bili mi mogle opisati cijeli postupak kako i šta, doktori nam pgd metodu daju kao idealno rješenje, radi muževe genetike, doktor je rekao da to ide relativno brzo, on ispiše nalaz, šalje se u hzzo i čeka odobrenje, al volila bih ipak od vas više čuti o tome, kako stupiti u kontakt sa bolnicom i ostalo? Hvala Vam :-)

Slee

Broj poruka: 833

Prijavi adminu

Ivy ovo je stara tema, pridruzi nam se na potpomognuta oplodnja vol. 3

Oboje ‘89.
    Sijecanj 2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda.
    1. Svibanj 2020. - blaga stimulacija u Beti plus - ICSI - biokemijska
    2. Kolovoz 2020. - planiran dugi protokol (kontracepcija+Rekovelle+suspresija+stoperica)

Idemo daljeeeee 💃🏽🕺🏻

• analukačević

Broj poruka: 125

Prijavi adminu

Koliko se  mora praviti razmak od 1 postupka do 2 postupks hvala unaprijed

• malasreća

Broj poruka: 20

Prijavi adminu

Zenske molim vas pomoć. Sutra cemo možda na inseminaciju. Ginekologica je napisala da treba uputnica za sjeme a muz je dobio D1 za humanu reprodukciju(ambulantno lijecenje) i A3 Ineminacija (muska neplodnost). 
    Dali je nesto od toga dobro ili je trebao dobiti nesto drugo? Cudno mi je to jer tako meni pise na mojim uputnicama( osim za musku neplodnost)
    Help

• malasreća

Broj poruka: 20

Prijavi adminu

P.s. Spermiogram je radio vec i to mu je super

• Taine

Broj poruka: 88

Prijavi adminu

Ima li netko iskustva sa poliklinikom Ivf tj. dr. Šimunićem? 

Taine

anna22

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

Pozdrav Nova sama zanima me iskustvo sa puregon  meni je danas 2 dan al nijemi bas najbolje imam mucninu glavobolju i bol u donjem delu stomaka molim vas ako ima neko da me posavetuje dali je  normalno ili ne hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.