Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Meto

    Jutro 😊 Evo kod mene krenulo crveno, prava menga.
    Babylove kakvo je stanje kod tebe sada? Jel se smirilo imalo? Samo da sve bude u redu.
    Hejbaburibu i Jenn biti ce, mozda ne odmah ali cemo svi ugledati nas + kojeg tako rado iscekujemo. Jenn, ja nemam iskustva da ti pomognem s tim ali zelim da ti folikuli budu dobitni. I jedan je dosta da bude onaj pravi 😊😊
    Ajme kako je lakse ovdje malo izbaciti iz sebe strahove i svasta nesto. . Samo vas citajuci bez obzira i na ruzne stvari koje se dogadjaju nekako je opusteno i pozitivno. .drugacije. . 😘😘


    Meto

    Jutro 😊 Evo kod mene krenulo crveno, prava menga.
    Babylove kakvo je stanje kod tebe sada? Jel se smirilo imalo? Samo da sve bude u redu.
    Hejbaburibu i Jenn biti ce, mozda ne odmah ali cemo svi ugledati nas + kojeg tako rado iscekujemo. Jenn, ja nemam iskustva da ti pomognem s tim ali zelim da ti folikuli budu dobitni. I jedan je dosta da bude onaj pravi 😊😊
    Ajme kako je lakse ovdje malo izbaciti iz sebe strahove i svasta nesto. . Samo vas citajuci bez obzira i na ruzne stvari koje se dogadjaju nekako je opusteno i pozitivno. .drugacije. . 😘😘


    Kod mene za sad nema nista osim uzasnog pritiska i boli u donjem dijelu leđa… i oko jajnika osjetim probadanja tu i tamo ne skroz… ujutro je nesto malo žuckasti utric izasao i to je to. I imam skroz filing da M samo ceka da probije kroz utrice

  • Wolfie

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Lemon, pgd test su nam razvili prosle godine. Nazalost nakon feta je doslo do trudnoce ali missed ab je na kraju bio u 9 tjednu. Mi smo dosli do belgije i pgd/icsi zbog nasljedne genetske bolesti. Spavacicu dobijes od njih. Smjestiti ce te u sobu,obicno su po 2 zene u sobi. Dragi moze biti s tobom u sobi cijelo vrijeme. Nakon punkcije te vrate u sobu i cekaju da se prvi put normalno popiskis i da ustvrde da je sve ok i za par sati te puste iz bolnice. Sve ti objasne,doista su vrlo dragi i pristupacni.  Ja sam recimo prvi put pogrijesila jer sam tudum isla u trapericama,a kako smo iz bolnice isli na tramvaj pa na metro bilo mi je jako neugodno u trapericama tako da moja preporuka je svakako obuci nesto jako udobno 😄 Ako te jos bilo sto zanima slobodno pitaj 😉
    Cestitke svim curama na pozitivnim vijestima 🤗

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Hejbaburibu zvala sam maloprije polikl. subota je tako da u pon razgovaram s doktorom sto dalje. Imamo dva smrzlica, tako da se nadam da bi mogla odmah iza menge, a ovulacije su mi redovne pa mislim da ce ici prirodni Fet. Samo nagadjam. Nemam iskustva pa sto popratim po forumu to i znam. 
    Kad smo kretali u postupak nista nisam citala niti znala jer se nisam htjela zamarati nego kako je dokt. rekao tako smo i radili. Korak po korak. 
    Sad se pravo nacita svega i svaceg 😧
    Babylove znaci smirilo se, to bi moglo biti dobar znak. I ta povremena probadanja. . (Tako cujem ☺️) 🤞🤞

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Nikitta citala sam tvoju pricu. Tako mi je drago! 😊 Sretno sutra i da nam uskoro prijavis veliku betu. Odmah duplice 🤗

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita savrsenstvo! Ovo kod tebe se sve giba u pravom smjeru! Sretno sutra i da najmanje 2 bebice budu iz ta 3 embrija! 

    [tickerfactory.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Nikitta ooo odličan rezultat… sretno sutra 🍀🤞
    Hejbaburibu iskreno i ja jedva cekam pon da idem vadit betu… ovo stanje me vec izluđuje. 3 dana imam osjećaj da cu dobit svaki tren, a mene inače trbuh boli 15 min prije nego dobijem i to je to. Samo trčkaram na wc… vec sam luuuuda od gledanja na papir i gaće 😂 i mjerenja temperature 😂 koja je stalno preko 37 pa mi bude lakše kad to vidim.
    Danas sam kupila test, ako vještica kojim slučajem ne dodje, radim ga sutra. A do tada cu potrošiti baterije u toplomjeru 🙈

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Jenn ne brini biti ce to sve okej 😊
    Cure hvala vam 😊
    Nikitta betu vadim u ponedjeljak… a sto se tice testa sve i da ga kupim kad ne znam kad bi ga i radila jer piskit idem svaki cas.. isto tako i u noci najmanje 3 puta idem a uz to sam i zedna jako pa pije puno tekucine…
    Tebi zelim svu srecu svijeta sutra i da se te dve mrvice ugodno smjeste tamo gdje i trebaju biti 🤞🤞
    Meto zao mi je da je kod tebe M stigla ali zelim ti puno srece u fetu..
    Johan tako je situacija i kod mene… jesi li radila test?
    Sretno svima cure 💖
    Vaki sto ima kod tebe?

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Wolfie hvala, bojim se da ću od tih lijekova biti jako omamljena prilikom punkcije i da neću čuti ako će mi nešto važno reći, sad mi se lagano javljaju strahovi.. A koliko si imala stanica i koliko ti ih je bilo zdravo nakon pgd-a? 

    Nikitta to je super, još da transfer dobro prođe i kreće odbrojavanje 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Babylove

    Jenn ne brini biti ce to sve okej 😊
    Cure hvala vam 😊
    Nikitta betu vadim u ponedjeljak… a sto se tice testa sve i da ga kupim kad ne znam kad bi ga i radila jer piskit idem svaki cas.. isto tako i u noci najmanje 3 puta idem a uz to sam i zedna jako pa pije puno tekucine…
    Tebi zelim svu srecu svijeta sutra i da se te dve mrvice ugodno smjeste tamo gdje i trebaju biti 🤞🤞
    Meto zao mi je da je kod tebe M stigla ali zelim ti puno srece u fetu..
    Johan tako je situacija i kod mene… jesi li radila test?
    Sretno svima cure 💖
    Vaki sto ima kod tebe?


    Nisam nekako mi se cini rano deseti dan mi danas trodnevnog,sad mi neki 
    Osjecaj tj bol u jajnicima i ledjima koda cu dobit

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Bravo Niki hvala Bogu. Od srca ti zelim ono sto sam vec pisala da se mrvice fino smjeste u pupi . Drzim fige velike 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.