Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Wolfie

    Lemonnakon transfera jedino je terapija bila 3x2 tablete vaginalno utrogestan. Ako se ne varam ti uskoro ides,tako da sretno i samo hrabro i svakako ako imas jos neka pitanja tu sam ako mogu pomoci.
    Babylovehvala puno na lijepim zeljama,drzim fige i toplo se nadam lijepim vijestima uskoro. Oprosti ako si pisala a ja sam promasila,nisi ni razmisljala o bolovanju?
    Ja sad cekam da prodje taj period resetiranja nakon spontanog i da mi ponovno kazu sto osim standardnih nalaza moram ponoviti.


    Ma stvar je u tome da sam prosli put bila doma do bete i opet nije uspjelo… predprosli sam pak radila puni tempo i ni to nije bilo dobro… pa reko ajd da sad uhvatimo zlatnu sredinu… i ovako ludim a da sam doma konstantno mislim da bi prosvikala.. hvala ti i jos jednom svu srecu u novom postupku.. i zao mi je da si imala spontani.. ne znam sto je gore.. to sto nikako ne uspjeva ili da dozivim spontani… koma 😥

    Samo opusteno.. odmaraj i sretno do kraja 🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Vaki to te sad progone strahovi temeljem prošlih iskustava, ali ne može svaki put biti isto dovijeka. Probaj vjerovati da će se ovaj put sve posložiti. Inače FET ima malkice veću uspješnost nego SET, tako da, mozak na pašu, seks svaki dan oko O, jer će tijelo tako biti još spremnije na embrijić kad ga transferirate. Zamrzli ste embrije treći dan ili idete na peti?


    Fet je frozen embrio transfer, SET je single embrio transfer, dakle transfer jednog embrija… 
    Hocu reci i fet moze biti set..
    Moze biti FET moze biti i set(vracanje jednog embrija) ili vraćanje dva embrija… 

  • Avatar samo_opusteno

    samo_opusteno

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Babylove

    Wolfie

    Lemonnakon transfera jedino je terapija bila 3x2 tablete vaginalno utrogestan. Ako se ne varam ti uskoro ides,tako da sretno i samo hrabro i svakako ako imas jos neka pitanja tu sam ako mogu pomoci.
    Babylovehvala puno na lijepim zeljama,drzim fige i toplo se nadam lijepim vijestima uskoro. Oprosti ako si pisala a ja sam promasila,nisi ni razmisljala o bolovanju?
    Ja sad cekam da prodje taj period resetiranja nakon spontanog i da mi ponovno kazu sto osim standardnih nalaza moram ponoviti.

    Ma stvar je u tome da sam prosli put bila doma do bete i opet nije uspjelo… predprosli sam pak radila puni tempo i ni to nije bilo dobro… pa reko ajd da sad uhvatimo zlatnu sredinu… i ovako ludim a da sam doma konstantno mislim da bi prosvikala.. hvala ti i jos jednom svu srecu u novom postupku.. i zao mi je da si imala spontani.. ne znam sto je gore.. to sto nikako ne uspjeva ili da dozivim spontani… koma 😥

    Samo opusteno.. odmaraj i sretno do kraja 🤞


    Hvala draga…sretno i tebi🍀🤞💪

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Hani draga hvala ti na informacijama. Pitam da znam kako ću s poslom. Inače predajem u školi pa mi je radno vrijeme strogo fiksno. Ptotrefit će me vjerojatno praznici što mi odgovara za prvi put dok se uhodam sa svime, pa ću na bolovanje ako bude ET. 
    Sretno u ponedjeljak. 🍀 Javi kako je prošlo. 

    [lilypie.com]

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Nikita da svakako bi uradila da budem mirna makar na tom polju. Zvala sam svoju doktoricu kod koje inace idem na pregled i objasnila joj u cemu je stvar (jer znam da su teski na davanju uputnica a i neznam koje reagense ima nasa bolnica) uglavnom rekla mi je da u ponedjeljak dodjem i da vidimo sta mozemo uciniti povodom tih pretraga i daj boze da ce urodit plodom da makar pola mogu na uputnicu bit ce dobro. I zamolila bi je da mi da da opet prekontoliram spolne hormone i nesto sam citala d dimer i fibrinogen to je isto vezi zgrusavanja jel da? Ali vidjet cu hocu li joj i to rec da mi da na uputnicu ili odem to privatno da ne ispadne da sad fantaziram jer i ovo sto ce mi dat mislim da ce bit mukom ako mi i da jer su oni bas nesto teski i strogi vezi trombofilije

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Nikitta ja se malo bojim twinsica 🙈🙊 idu obje, na istoj su slamci. Imali smo 3 blastice i htjeli smo dvije vratit odmah ali sam se predomislila pa smo ipak jednu. Ocito su dvije sudjene☺️ Da, prvi nam je put bio. 
    Babylove, Blacky i Johan cure iz moje “ture”, kad vec kod mene nije uspjelo mora kod vas. Prekidam los niz. 😊 
    Vaki i ja idem na fet, u pon razg s doktorom sta cemo i kako cemo. I ja bi najradije odmah sad krenila ali cu se pouzdat u njegovu strucnost i odradit kako on kaze mada mi nesto govori da cemo preskociti ovaj ciklus. . 
    Hani u poliklinici Cito smo. 
    Nasty ja sam za svaki slucaj gledala na YT-u kako se koja injekcija koristi i mijesa 😃 

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Meto da na youtube ću pogledat neograničen br. puta ali ništa prije nego mi medicinska s. pokaže.. Išla sam virnut pa mi se zamračilo🤣 
    Ne boj se twinsa ako su suđeni suđeni su 😉 meni su twinsići predivni.. nebi se bunila.. 
    Sretno!🤞🍀

    [lilypie.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nasty

    Nova sreca imam pitanje. Naručeni su mi lijekovi za full stimulaciju po koje idem ovaj tjedan. Dali će mi sestre odmah pokazati kako ću koristiti injekcije kad dođem po lijekove? Pa ću sama sebi početi davati 2dc. Ili ću 2dc opet ići da mi pokažu kako se pto koristi? Hvala!


    Ja sam isla na odjel drugi dan da mi oni daju prvi put,a dalje sam sama sebi davala.Sretno draga

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nasty

    Nova srecaDrago mi je da opet krećeš i nadam se da će ti ovaj s femarom biti dobitna kombinacija! Jeli krećeš ovaj mjesec?


    Da ovaj mj tribala bi u utorak dobit pa onda nalaze vaditi pa tek iza vadjenja tribam sa tabletama kreniti

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nova sreca hvala draga! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.