Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Malagarava e te su mi informacije falile. Da svakako obavi onda. A ne znam nazalost ni ja da li ima nekog pravog testiranja implantacije.
    Pa Nikitta lijepo. Jako lijepo, neka se sve tri savrseno razvijaju.

    [lilypie.com]

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Joj Hani danas sam tek otišla kupit test da ne padnem u napast napravit ga prije. Ujutro cu ako menga ne dodje. Nadam se da nece 🙉
    To mi je bas blesavo da te puštaju do ponedjeljka a nisu sigurni da folikuli nece puknuti prije. al ti vjeruj da ce izdrzat do ponedjeljka. Lezi i odmaraj i nemoj nista tesko dizat i radit. Mozda time isto pripomognes. Držim 🤞 da folikulici izdrže do punkcije 🙏😘

  • Jenn

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Vaki

    Jenn - meni tako doktorica uopće nije vidjela lijevi jajnik, a na kraju 4 stanice na tom jajniku.
    Babylove - miriše mi na trudnoću.
    Mateo - 😪


    Kod mene ga vidi ali kaze ‘spava’, ne znam sta to sad znaci, da ce folikuli biti prazni?? Malo sam guglala ali ne mogu nista naci. Vidjet cemo u utorak..

    Nama to izgleda dugo jer bi sve odmah ali jedan ciklus nije tako puno, znam da ce tebi biti dug kao godina ali izdrzat cemo sve. Ja se trudim gledati pozitivno ali uopce ne mislim da ce nam uspjeti iz prve a onda moramo cekati 7.mjesec.

    Babylove i blacky meni to mi izgleda kao +  nadam se da ce biti!

    Nikitta sretno 👍

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Jenn, meni je isto jedan jajnik imao gotovo nikakav odgovor… 2 folikula samo a na drugom 13. No s obzirom da sam ja imala čudan odgovor na lijekove, bilo je samo 7 zrelih stanica od 15. Ne moras se nista plašit, ovaj drugi ce odradit za oboje ☺️

  • Jenn

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Ja jos nesto ne kuzim, ako jedan pukne odustaje se od punkcije? Sta sa drugima?
    Meni je mjerila jedan vodeci na lijevom jajniku i jedan na desnom..ako lijevi jajnik spava, rastu li folikuli i dalje na toj strani ili ne?
    Jos mi je on sada pomaknuo punkciju na utorak umjesto na pon kako je profa rekla..valjda nece popucati..

  • Jenn

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Blacky89

    Jenn, meni je isto jedan jajnik imao gotovo nikakav odgovor… 2 folikula samo a na drugom 13. No s obzirom da sam ja imala čudan odgovor na lijekove, bilo je samo 7 zrelih stanica od 15. Ne moras se nista plašit, ovaj drugi ce odradit za oboje ☺️


    Hvala, tome se i ja nadam ☺️

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Vaki samo pozitivno misli… nemoj se obeshrabriti nepotrebno.. koliko ono na kraju imas smrzlica?🤞🤞
    Wolfi,Lemon svaka vam cast.. otici u stranu zemlju tako, skidam vam kapu i naklon do poda.. nadam se da ce vam biti sve okej i da ce uskoro mala srdasca zakucati ispod vasih.. zbilja vam od 💖 to zelim 😊
    Kengu kada si prokrvarila kako si se osjecala mislim sto se tice nekih boli i simptoma.. mene bas leđa dolje rasturaju.. i hvatam se za slamku spasa.. mirujem koliko mogu iako sam danas na poslu stajala 5 sati jer je bilo posla za poluditi… mene najvise od svega brine to sto su me cicke prestale boljeti.. s ovim bravljenjem se tjesim ajde svaka druga u mpo vodama ima tih problema.. 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Babylove

    Vaki samo pozitivno misli… nemoj se obeshrabriti nepotrebno.. koliko ono na kraju imas smrzlica?🤞🤞
    Wolfi,Lemon svaka vam cast.. otici u stranu zemlju tako, skidam vam kapu i naklon do poda.. nadam se da ce vam biti sve okej i da ce uskoro mala srdasca zakucati ispod vasih.. zbilja vam od 💖 to zelim 😊
    Kengu kada si prokrvarila kako si se osjecala mislim sto se tice nekih boli i simptoma.. mene bas leđa dolje rasturaju.. i hvatam se za slamku spasa.. mirujem koliko mogu iako sam danas na poslu stajala 5 sati jer je bilo posla za poluditi… mene najvise od svega brine to sto su me cicke prestale boljeti.. s ovim bravljenjem se tjesim ajde svaka druga u mpo vodama ima tih problema..


    Babylove I mene ti najvise brine sto me grudi vise nebole 😏

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    johan

    Babylove

    Vaki samo pozitivno misli… nemoj se obeshrabriti nepotrebno.. koliko ono na kraju imas smrzlica?🤞🤞
    Wolfi,Lemon svaka vam cast.. otici u stranu zemlju tako, skidam vam kapu i naklon do poda.. nadam se da ce vam biti sve okej i da ce uskoro mala srdasca zakucati ispod vasih.. zbilja vam od 💖 to zelim 😊
    Kengu kada si prokrvarila kako si se osjecala mislim sto se tice nekih boli i simptoma.. mene bas leđa dolje rasturaju.. i hvatam se za slamku spasa.. mirujem koliko mogu iako sam danas na poslu stajala 5 sati jer je bilo posla za poluditi… mene najvise od svega brine to sto su me cicke prestale boljeti.. s ovim bravljenjem se tjesim ajde svaka druga u mpo vodama ima tih problema..

    Babylove I mene ti najvise brine sto me grudi vise nebole 😏


    Pff kad bi bar mogla prespavati to cekanje i da me samo probude i kazu sto je i kako je 😂😂

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Babylove

    johan

    Babylove

    Vaki samo pozitivno misli… nemoj se obeshrabriti nepotrebno.. koliko ono na kraju imas smrzlica?🤞🤞
    Wolfi,Lemon svaka vam cast.. otici u stranu zemlju tako, skidam vam kapu i naklon do poda.. nadam se da ce vam biti sve okej i da ce uskoro mala srdasca zakucati ispod vasih.. zbilja vam od 💖 to zelim 😊
    Kengu kada si prokrvarila kako si se osjecala mislim sto se tice nekih boli i simptoma.. mene bas leđa dolje rasturaju.. i hvatam se za slamku spasa.. mirujem koliko mogu iako sam danas na poslu stajala 5 sati jer je bilo posla za poluditi… mene najvise od svega brine to sto su me cicke prestale boljeti.. s ovim bravljenjem se tjesim ajde svaka druga u mpo vodama ima tih problema..

    Babylove I mene ti najvise brine sto me grudi vise nebole 😏

    Pff kad bi bar mogla prespavati to cekanje i da me samo probude i kazu sto je i kako je 😂😂


    Hahaha potpisujem za to 😁😁😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.